Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový člen


dolphy68

Recommended Posts

Zdravím všechny milovníky tohoto kočáru.Jsem novým majitelem 607ičky a rád bych se zeptal na pár věcí,které bude potřeba udělat,aby auto bylo v pořádku.S investicí počítám,tak příspěvky typu\"připrav si peněženku\"atd prosím vynechte.V první řadě bych se rád vrhnul na brzdy,při brždění(silnějším)se ozývá zvuk jakoby brnkání o pružinu a drhnutí.pán tvrdil,že jsou orezlé kotouče,ale neozývá se to v pravidelném intervalu,tak kotoučema to nejspíš není.Displej nad Klimou asi nemá smysl řešit,o tom jsem si přečetl tady na fóru dost,ale malý na palubce mezi budíkama mi ukazuje červeně baterku a žlutě esp+asr s trojuhelníkem a dnes manželce přibylo airbag s trojuhelníkem.Ještě zpátky k brzdám,nebrzdí ručka.Dále nefunguje el.roletka na zadním okně.Co se výkonu týká,zdá se mi,že auto má menší prodlevu při sešlápnutí plynu,ale pak když se to rozjede tak to stojí za to.Prosím o trpělivost a shovívavost při odpovědích.To by zatím mohlo být asi vše,předem děkuji všem za postřehy a rady...

[upravil dne 22/4/14 14:43 od dolphy68]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, s těmi brzdami je potřeba na to kouknout. Nejlépe vzít jednu po druhé, prohlídnout a případně vyčistit, promazat a pod. ABS by bylo dobřé řešit připojením na diag. Displej vyměň za jiný, opravit se to moc nedá. Ručka se vyřeší zároveň s brzdami ...

PS: a připrav si peněženku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj a vitej, koukam že předchozí majitel se stím asi moc nemaznal, snaď ti to prodal alespoň za babku :myslim v první řadě doporučuju sehnat si diag. nejlépe, vlastně jen Lexii , na ni můžes zkouknout jak abs/esp tak airbag, případně najít závadu. Elektricka roletka- zkontroloval bych nejdřív pojistky a kabeláž, připadne ji zkusit napřímo, jestli funguje motůrek.

Výkon- jestli to je automat tak maš zřejmě nastaven městký režim, což znamená, že auto se rozjíždi na dvojku a tudiž nic moc...tohle taky nastaviš přes dia.

Brzdy klasika, jinak ty divny zvuky které slyšíš můžou způsobovat rozpadle pakny ruční brzdy, proto taky asi nebrzdí ;)

[upravil dne 22/4/14 04:53 PM od groovred]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to groovred:ano relativně to bylo za babku,auto je manuál...ten diag,to je něco jako diagnostika?kde to seženu?Jinak díky za rady

to P607Olda:Než jsem to koupil,četl jsem tvoje vlákno,tak jsem si dal majzla,aby to nebylo modrý v bílý kůži:D.Jinak do Zábřeha to opravdu není dalekodojet můžu,ale jen víkendy

[upravil dne 23/4/14 05:07 od dolphy68]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím krajana. :papa Diag je myšleno diagnostika. ;) Zábřeh taky doporučuji. Co jsem slyšel tak jen spokojenost a super přístup. V Ústí nevím, jestli je nějaký schopný servis. V Žamberku jeden je www.motortester.cz Sám dávám auto do servisu do Lukavice. Dole u přejezdu www.autoservis-dolecek.cz/kontakt/ A kdyby jsi potřeboval jen tak napíchnout auto na diag, tak bych se poptal jednoho kluka. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to radim.1008: To by bylo fajn,stejně si ten diag koupím,ale teď chci co nejdřív zainvestovat do auta,aby manželka mohla nerušeně jezdit.Mimochodem,pracuje v Žamberku v Bille :D Kdybys mi to domluvil na to první napíchnutí,byl bych rád,aspon bych věděl čím začít.ale čas mam jen o víkendu,jezdím s kamionem....pošlu ti do sz telefon,pak se domluvíme jak dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem kamarádovi psal a prý nebude problém. Jen dá vědět a domluvíme to. Tak to budu u Billy koukat po 607mě. Ještě tam pravidelně parkuje červený P207, který má v zimě směšně malý kola. :D Na SZ jsem koukal a až budu vědět víc, tak napíšu.

EDIT: Odkaz na fotku tý 207my

[upravil dne 23/4/14 12:06 od radim.1008]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se stavil cestou domů na parkovišti u BILLY. :D Po pravdě, žádná leštěnka to není, ale pěkný otloukánek. :myslim Nejenom ty dva přední blatníky s doliky jak od kolene, ale i oba nárazníky prasklý, kryt spolujezdcova zrcátka popraskaný, na pravé straně po dveřích rýha zatřená bůhvíčím. Potící se PZ světlo, loupající se lak alu kol... Dovnitř jsem nechtěl moc koukat, ale nevypadá to uvnitř zle. :) No snad je pod tím kabátkem otloukánka slušný technický základ, co se nebude extra kazit. ;)

post-39796-14109637049451_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem taky nikdy netvrdil,že je to leštěnka:D za ty prachy to ujde,ale to jsou malý věci,kosmetika je to nejmenší.blatníky půjdou vytlačit zevnitř,prasklý lak tam není,nárazníky se dají vyměnit,zrcátko taky,světlo zkusím vysušit,když nepůjde,vyměním.takže to mě celkem netrápí:roker vnitřek je zachovalý,chci to hodit do černý kůže.Aspoň mi odpadla starost s fotkou na forum:D hlavně ať to jezdí a o to jde...

[upravil dne 24/4/14 15:35 od dolphy68]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je řeč o světlech,dá se někde vypnout to automatické nastavení světel?Popřípadě dá se to někde z auta regulovat?Zdá se mi,že to svítí moc před auto,snesl bych ty světelný kužely i dál od auta.No jo,koupil jsem si hračku:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je řeč o světlech,dá se někde vypnout to automatické nastavení světel?Popřípadě dá se to někde z auta regulovat?Zdá se mi,že to svítí moc před auto,snesl bych ty světelný kužely i dál od auta.No jo,koupil jsem si hračku:D

Spíš bývá problém s inklinometry,podle kterých se řídí náklon...

Kolik jsi za to auto dal? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...