barum Odesláno 1. duben 2014 Odesláno 1. duben 2014 mam problem s bielou emulziou vo viečku oleja. stále sa tam vytvára. kompletne som dal urobiť generalku hlavy, nove tesnenie a po pár dňoch tam bola opäť. Dal som druhý motor kde to vraj nerobilo a uz je to tu zas. je to motor RGX 2.0t, 108kw. vie mi niekto helfnut... Citovat
ozzy56 Odesláno 1. duben 2014 Odesláno 1. duben 2014 pokud ti neubývá voda v expanzce,nebo nepřibývá olej v motoru, tak se nic neděje, emulze se tvoří při krátkých jízdách se studeným motorem, po zahřátí musí emulze zmizet (rozpustí se teplem v oleji) [upravil dne 2/4/14 07:50 od ozzy56] Citovat
barum Odesláno 3. duben 2014 Autor Odesláno 3. duben 2014 auto nema iný problem akurat sa voda stratí 3dcl za pol roka. na ta emulzia sa vytvorí za dva tyždne a nie a nie zmiznút aj keď prejdem 200 km. Citovat
rootsky Odesláno 3. duben 2014 Odesláno 3. duben 2014 JJ taky jsem se s tím setkal, pokud není jiný problém, tak není třeba řešit. Jen jak se psalo, nesmí ubývat chlad kapalina a topení topit... Citovat
Miňo Odesláno 9. říjen 2015 Odesláno 9. říjen 2015 u tohoto typu motora je to normalne, tvori sa to od odvetrania klukovej hriadele. Tzn hadica, ktora ide z bloku motora do hornej casti nalievacieho otvoru na olej tak ta za to moze. V case ked som ju mal zapchatu olejom a spinou to nerobilo.Po vycisteni sa zacala tvorit emulzia. Pokial sa nestraca voda neriesil by som to. V tomto obdobi je to normalne, mozu za to studene starty a je to proste kondenz. v lete to nerobi. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.