Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

  • O 7 měsíců později...
Odesláno (upraveno)

Tak jelikož se blíží jarní dny, plné slunce a příprava na relaxaci u čistého bazénu zaćne bỷt pomalu aktuálnï,začneme pomalu oprašovat toto téma.

Letos se budu snažit reagovat rychleji,stal jsem se OSVČ,tak mě germáni nebudou tak honit.

Nevím jak bude admin reagovat na odkaz na mé stránky,ale mohu říct,že pro peníze tu nejsem,ale spíš pro pomoc.

www..........

 

 

 

Upraveno uživatelem minimaxa
odstraněn komerční obsah
Odesláno

My jsme u tchána letos začali vypuštěním celého bazénu, pak jsme čistili stěny a dno bazénu 31% kyselinou solnou (chlorovodíkovou) od vodního kamenu a teď se zpátky napouští postupně na střídačku ze studny a z řádu, aby se stačila studna doplňovat :) Čistilo se to po 7mi letech a teď je folie zase jako nová.

A ještě probíhají přípravy na instalaci tepelného čerpadla :) 

Jinak úprava vody byla první 3 roky hrozná drbačka s chemií a teď už jedou 4 roky na slané vodě se "salinátorem" a naprosto bez problémů :super

Celé vybavení i bazén kupovali v Mountfieldu. Bazén: Azuro Ibiza 8x4,16x1,5m :papa

Odesláno
před 2 hodinami, FiFa_cze napsal:

My jsme u tchána letos začali vypuštěním celého bazénu, pak jsme čistili stěny a dno bazénu 31% kyselinou solnou (chlorovodíkovou) od vodního kamenu a teď se zpátky napouští postupně na střídačku ze studny a z řádu, aby se stačila studna doplňovat :) Čistilo se to po 7mi letech a teď je folie zase jako nová.

A ještě probíhají přípravy na instalaci tepelného čerpadla :) 

Jinak úprava vody byla první 3 roky hrozná drbačka s chemií a teď už jedou 4 roky na slané vodě se "salinátorem" a naprosto bez problémů :super

Celé vybavení i bazén kupovali v Mountfieldu. Bazén: Azuro Ibiza 8x4,16x1,5m :papa

Co vyjde takova sranda v Mountfieldu?  

Odesláno

Pe.Tr: Cenu celého vybavení nevím, ale zjistím a napíšu ti :) Každopádně říkal, že jim to celé stavěli a zapojovali borci z Mountfieldu a když viděl, co to obnáší, tak už by si to podruhé stavěl sám s nějakyma dalšíma 2-3 lidma, že prý na tom nic tak složitého není a pro**dal na té stavbě zbytečně moc peněz...

  • O 3 týdny později...
Odesláno (upraveno)

Oddie je to k ničemu Bracha to ma 2 ks a efekt 00 nic,smotej radši tu PE trubu a bude větší efekt,jo a 2rok mu začala 1 tyct...ale mel možná smůlu na kus...na tvůj bazén potřebuje s tak 2-3 aby to melo efekt...

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odesláno (upraveno)

xxxxxxxxxxxx

Solární panely fungujou,mělo by být v panelech 2/3 plochy bazénu.

Vybírat můžete na stránkách

Na ceny nekoukejte,pro klubáky lepší

Upraveno uživatelem minimaxa
Naposledy !!!
Odesláno

To tam nemohu mít email?

Kvuli adminovy pište na rocada@seznam.cz

Nabízím tu komponenty za nákupní ceny pro členy fóra,kvalitní,bez finančního prospěchu pro mě.

Nevím kde je problém?

Když si tu zaplatím reklamu,tak už za nákup neprodám nic.

Ješte upozorním,že nemám eshop,ani prodejnu.Jsem jen bazenář,co tu nabízí pomoc a dobrou radu.

 

Guest minimaxa
Odesláno

Je to jasná komerční inzerce, bez ohledu na to, zda TY z toho něco máš nebo ne.

Odesláno

Panel si tam dám akorát na jakž takž udržení teploty, spolu se solární fólií, jinak to na startu ohřeju elektrikou. Větší panel nemám kam dát, ani nechci, aby mi tam někde čuměla nějaká přílišná opičárna, tohle se akorát vejde na plůtek.

Odesláno

Co je komercni inzerce ode mě?

Ty stránky byli jen pro představu s čím mohu pomoci.

Když odpovím na dotaz s odkazem s odkazem na marimex stránky odpovědí s odkazem na xxx stranky je v pořádku?

Odesláno

Panel z marimexu je původně moutfildáckej patent,vyrobily solární panel z proložky nerezovejch plechů.

Umïm sehnat silnější s podstatně lepší výdrží.

Pokud natápíš el.patronou,covzvážitvtepelný čerpadlo vzduch-voda?

Jakej typ a rozměr máš?Solární folie neohřeje bazén nějak výrazně,ale funguje výborně jako zábrana proti chladnutí.

Guest minimaxa
Odesláno

Radit tady lidem můžeš jak chceš, od toho to fórum máme, ale dávat odkazy na svoje stránky, a nabízet tím svůj business, je komerční, ať už na tom vyděláš, nebo ne. to nikdo neověří a ani to dělat nebude. Být Tebou, zaplatím si komerci, domluv se s Pe.trem na nějakém všimném a můžeš nabízet jak chceš. Dál o tom s Tebou diskutovat nebudu.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...