brixtr Odesláno 16. březen 2014 Odesláno 16. březen 2014 čau kluci přítelkyně má teď nokii c5-03 a strašně tam chce hru Pou..hledal jsem na netu ale nějak asi zatím není nebo sem jí přehlédl nevíte kdyžtak o nějaký hře co by jí byla podobná? Citovat
kovy_s Odesláno 16. březen 2014 Odesláno 16. březen 2014 pamatuju si , že kámoš měl na nokii hru \"mou\" bylo to skoro stejný jako ten \"pou\" Citovat
Péťa Odesláno 16. březen 2014 Odesláno 16. březen 2014 Bóóóóže, to mají moje ani ne devítiletý děti na Androidu. Kolik je přítelkyni? Asi by to chtělo udělat ji něco opravdového, ne virtuálního... Citovat
brixtr Odesláno 16. březen 2014 Autor Odesláno 16. březen 2014 copak já za to můžu je jí 18 já jí jen chci udělat radost Citovat
koblih69 Odesláno 16. březen 2014 Odesláno 16. březen 2014 Malá taky pouvíka žere... za chvíli jí bude 9 Citovat
brixtr Odesláno 16. březen 2014 Autor Odesláno 16. březen 2014 no asi se podivam po tom mou...ještě nějake navrhy? Citovat
Gabriel 307 Odesláno 16. březen 2014 Odesláno 16. březen 2014 se nudí po večerech? tak ji najdi lepší činnost (doufám,že to nečte jinak to odseru až vás potkám) :D:D:D Citovat
kovy_s Odesláno 16. březen 2014 Odesláno 16. březen 2014 Jak psal Peta chce to opravdového, ne virtuálního Citovat
brixtr Odesláno 16. březen 2014 Autor Odesláno 16. březen 2014 no počkej gabriely mě překecala tak sem ji to dal do svýho mobilu ae už mě to vytačí a kluci já si chci taky někdy odpočinout! Citovat
brixtr Odesláno 16. březen 2014 Autor Odesláno 16. březen 2014 tak ještě jeden dotaz dycky sem měl jen android tak nevim... je rozdím mezi symbianem a windows mobile? asi jo co tu hru Mou sem pravě našel jen na wm :/ Citovat
koblih69 Odesláno 16. březen 2014 Odesláno 16. březen 2014 No rozdíl je asi takovej jako mezi androidem a IOS, takže to nepůjde... Citovat
brixtr Odesláno 16. březen 2014 Autor Odesláno 16. březen 2014 já si říkal že to bude problém tak ted vymyslet něco jinyho no... škoda že to nejde přehrat na androida hned bych ji ho tam nacpal ae pokud se nemilim tak android je složitější takže by se to asi spalilo když už by to nějak šlo Citovat
marko306 Odesláno 17. březen 2014 Odesláno 17. březen 2014 Mou je na Windows phone. Ten tiež do symbianu nedáš. Citovat
Návštěvník Odesláno 17. březen 2014 Odesláno 17. březen 2014 ať se stará o tebe, dá ti pořádně najíst vždy když zamručíš, pivo donýst atd.... Aby to měla komplet, tak se občas pos*r, aby tě mohla umejt a přebalit.... Citovat
Edison Odesláno 17. březen 2014 Odesláno 17. březen 2014 Teda vy máte starosti... Takový bych chtěl taky... Citovat
brixtr Odesláno 17. březen 2014 Autor Odesláno 17. březen 2014 Zkusim ji to navrhnout uvidí se jak bude reagovat ale jestli bude chtít se mnou hrát ty hry co tam SOU tak at na to rychle zapomene ještě by mi Kecala do řízení to fakt ne :-D Citovat
brixtr Odesláno 17. březen 2014 Autor Odesláno 17. březen 2014 To vis ze jo a kde budu spat já? :-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.