Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

406 V6 152kw - problém po výměně převodovky


Recommended Posts

Odesláno

tak jak už to bejvá, tak nemůžu mít nikdy nic v pohodě... každá oprava je po zásluze potrestaná tím, že se něco posere... po výměně převodovky, setrváku a spojky začlo něco bouchat... po sešlápnutí spojky bouchání přestane... nesetkal se stím někdo ? je i novej olej v převodovce, a novej spojkovej válec (hydraulika)

VIDEO

je to cvakání jak když cvakaj hydrošteli za studena... jde mi spíš o to jestli tam nejní neco v prdeli, jestli to dělá ložisko, spojka, setrvák nebo ta převodovka... :nevim

Odesláno

ne ne nevibruje... dělá to jen na volnoběh při přidání plynu se to nijak nestupnuje... ale když sešlapnu spojku a pustim jí rychle, tak to dělá víc, než když jí pustím pomaličku... do převodovky jsem nalil 75W80 podle SB,

Odesláno

předchozí majitel se v ní asi štoural, byla symchron na 4 a 5 totál pryč a začínal na 3tím stupni... když jsem jí sundal tak jsem zjistil že u ložiska je jedna ze dvou paciček ulomená, takže asi blbě odjištovala, navíc převodovka tekla snad všude možně.. bohužel jsem tam měl ML5C a ted jsem to předělal na ML5 protože ML5C se nedá sehnat...

Odesláno

ještě otázka.. spojkový ložisko je normálně zacvaklí do přítlačáku, že jo ? mě prostě furt vrtá hlavou co tam může bušit... ráno to nedělalo... tam to musí mít něco společnýho s tou spojkou né ? když sešlapnu je ticho a když jí pustím rychle tak to cvaká víc než když jí pustím pozvolna... je možný že by bylo na hovno to spojkový ložisko ?

Odesláno
Předělávali jste něco na té jiné převodovce (uchycení atd.)?

nn... sedí tak jako předchodí... vyměnil jsem převodovku, kulisy + táhla... na převodovku jsem dal akorát vrchní čidlo ze starý a novej spojkovej válec + k němu nové potrubí, protože bylo jiné než to puvodní co tam bylo

Odesláno

Právě ze jsem dal všechno tak jak má byt (snad)... Kdyby se pootočila tak by neseděla na šrouby... A asi by bouchala furt... Tohle přestane při sešlápnutí spojky... A dělalo by to i za jízdy a,to nic nedela

Odesláno

bych blil... jen mě spíš zajímá co by to mohlo dělat... abych to nesundal nepovyměnoval a ono to nedělalo zase... a shánět převodovku zase jen na oskoušení, no nevim nevim...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...