Mizlerek007 Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 tak jak už to bejvá, tak nemůžu mít nikdy nic v pohodě... každá oprava je po zásluze potrestaná tím, že se něco posere... po výměně převodovky, setrváku a spojky začlo něco bouchat... po sešlápnutí spojky bouchání přestane... nesetkal se stím někdo ? je i novej olej v převodovce, a novej spojkovej válec (hydraulika) VIDEO je to cvakání jak když cvakaj hydrošteli za studena... jde mi spíš o to jestli tam nejní neco v prdeli, jestli to dělá ložisko, spojka, setrvák nebo ta převodovka... Citovat
Mizlerek007 Odesláno 25. únor 2014 Autor Odesláno 25. únor 2014 ne ne nevibruje... dělá to jen na volnoběh při přidání plynu se to nijak nestupnuje... ale když sešlapnu spojku a pustim jí rychle, tak to dělá víc, než když jí pustím pomaličku... do převodovky jsem nalil 75W80 podle SB, Citovat
Mizlerek007 Odesláno 25. únor 2014 Autor Odesláno 25. únor 2014 předchozí majitel se v ní asi štoural, byla symchron na 4 a 5 totál pryč a začínal na 3tím stupni... když jsem jí sundal tak jsem zjistil že u ložiska je jedna ze dvou paciček ulomená, takže asi blbě odjištovala, navíc převodovka tekla snad všude možně.. bohužel jsem tam měl ML5C a ted jsem to předělal na ML5 protože ML5C se nedá sehnat... Citovat
Ducatista Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 sorry za ale ta stará se nedala opravit? Citovat
Mizlerek007 Odesláno 26. únor 2014 Autor Odesláno 26. únor 2014 dala.. cca 40-50tis by to stálo a nebo rovnou repas od pugu za 75tis Citovat
brutall Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Předělávali jste něco na té jiné převodovce (uchycení atd.)? Citovat
Mizlerek007 Odesláno 26. únor 2014 Autor Odesláno 26. únor 2014 ještě otázka.. spojkový ložisko je normálně zacvaklí do přítlačáku, že jo ? mě prostě furt vrtá hlavou co tam může bušit... ráno to nedělalo... tam to musí mít něco společnýho s tou spojkou né ? když sešlapnu je ticho a když jí pustím rychle tak to cvaká víc než když jí pustím pozvolna... je možný že by bylo na hovno to spojkový ložisko ? Citovat
Mizlerek007 Odesláno 26. únor 2014 Autor Odesláno 26. únor 2014 Předělávali jste něco na té jiné převodovce (uchycení atd.)? nn... sedí tak jako předchodí... vyměnil jsem převodovku, kulisy + táhla... na převodovku jsem dal akorát vrchní čidlo ze starý a novej spojkovej válec + k němu nové potrubí, protože bylo jiné než to puvodní co tam bylo Citovat
brutall Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Myslel jsem uchycení, když je špatné, tak to taky bouchá. Citovat
Mizlerek007 Odesláno 26. únor 2014 Autor Odesláno 26. únor 2014 Právě ze jsem dal všechno tak jak má byt (snad)... Kdyby se pootočila tak by neseděla na šrouby... A asi by bouchala furt... Tohle přestane při sešlápnutí spojky... A dělalo by to i za jízdy a,to nic nedela Citovat
Hafity Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Pomalu se smiřuj s tím, že almara půjde znova dolů.... Citovat
Mizlerek007 Odesláno 26. únor 2014 Autor Odesláno 26. únor 2014 bych blil... jen mě spíš zajímá co by to mohlo dělat... abych to nesundal nepovyměnoval a ono to nedělalo zase... a shánět převodovku zase jen na oskoušení, no nevim nevim... Citovat
oddie Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Nechceš tam zkusit šestikvalt? Půjčím na vyzkoušení Citovat
John Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 oddie: myslím,že 6kv.z 100kw HDI by mu byl na prd do V6 Citovat
oddie Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Proč myslíš? Máš vyzkoušeno, že nepasují fremy nebo jak? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.