Charlie 1 Odesláno 7. únor 2014 Odesláno 7. únor 2014 Ahoj chtěl bych se zeptat ,zda-li ma někdo zkušenosti nebo mel Opel zafiru.... Jde mi hlavně o motory 1.8 103kw,2.0 147 nebo 177kw..... Tohle auto se mi začíná líbit hlavně kvůli sedackam v kufru,variabilitě a motorům.... Motory jdou předělat na LPG takže pro me + Líbila by se mi verze OPC:roker Citovat
odee Odesláno 7. únor 2014 Odesláno 7. únor 2014 Taky sem po ní koukal, a ta OPC verze je vůbec moc pěkná, ale v době kdy sem to řešil to bylo mimo můj limit a i servis toho OPC bude finančně krapet náročnější než u 406. Sorry za OT, ale musel sem Tě podpořit v tom, že minimálně vzhledem a praktičností je to super autíčko:super Citovat
koblih69 Odesláno 7. únor 2014 Odesláno 7. únor 2014 Zafira je dobrá volba, jednoznačně s motorem 1.8, držák s výbornou spotřebou. Citovat
oddie Odesláno 7. únor 2014 Odesláno 7. únor 2014 A můžeš rovnou začít dělat vrakoviště Opplů. Hele, teď mi v bazaru nabízeli bouraného nějakého Oplíka, jestli prej nechci, rovnou si jej můžeš vzít Citovat
Charlie 1 Odesláno 7. únor 2014 Autor Odesláno 7. únor 2014 Ta 1.8 na ni všude píšou chválu,103 kW na normální ježdění super.... Ale láká me ten 2.0turbo 147kw nebo OPC ale ty jsou jen v Německu.... Nemyslím si ze by servis byl drahej je to 4-válec,akorát to turbo....svezení je to prý luxus..... Akorát ty OPC jsem viděl max.rok 2009 Chtěl bych už auto max.3 roky 60000km nebo novy..... Ted jsem koukal na novy zafiry 1.8 103kw 6let záruka,cena 370 000kc 1.8 88kw dokonce za 325 000kc i když ta 88kw se mi moc nezdá výkonem.... Dojde brzo úvěr na barák tak jak říká manželka začínám mít roupy..... Koblih mel jsi ji?s jakou spotřebou se s tím da jezdit? Oddie auta nerozebiram,je to už o ničem....sam to vis..... [upravil dne 7/2/14 10:43 od Charlie 1] [upravil dne 7/2/14 10:44 od Charlie 1] Citovat
Print Odesláno 7. únor 2014 Odesláno 7. únor 2014 OPC je fajn svezeni jen ta spotreba a nedejboze kdyz ti odejde turbo ... Citovat
barenst Odesláno 7. únor 2014 Odesláno 7. únor 2014 nove jedine na CNG jinak kamarad s nouvou ma najeto zatim par tisic a docela si to pochvaluje (CNG) OPC ma jiny podvozek , tedy vse drahsi a mene veci v druhovyrobe Citovat
odee Odesláno 7. únor 2014 Odesláno 7. únor 2014 Charlie, Barenst to vysvětlil za mě s tím servisem... Taky sem to nikdy nechápal, dokud sem nepořídil S16, kde je prostě všechno o kus dražší než na 106:D Citovat
Medvěd Odesláno 7. únor 2014 Odesláno 7. únor 2014 Ad servis OPC kontra serie Když jsem pořídil prvního Pažouta, byl jsem nadšený z toho, že je to TDčko - v 309ce to v ČR byla nevídaná kombinace (jezdily tu převážně \"holé\" diesely, výjimečně benzíny od 1.2 do 1,9 GTI). Nadšení trošku opadlo po té, kdy jsem zjistil, že spodní rameno by mně na diesela stálo lehce přes 1000,- Kč, zatímco na TDčko 4800,- Kč (bylo shodné s GTIčkem). No a protože auto bylo klasickým svařencem, ramena jsem měnil cca 2x za rok (až pak někdo přišel na to, že se vymačkávají nějaké gumy, které se dají přelisovat - šly tam tuším z Alfy nebo z čeho, piškot je tutově nenabízel). Ale je fakt, že ta 309ka na naftu uháněla jak zvíře - 170 nebyl problém. [upravil dne 7/2/2014 11:52 od Medvěd] Citovat
John Odesláno 7. únor 2014 Odesláno 7. únor 2014 Pokud ta Zafira OPC je na tom stejně se servisem a dílama jako Vectra OPC tak na tom není nic seriovýho a vše je jen za přiměřeně dražší cenu...takže pokud si člověk koupí nadstandartní verzi musí počítat s velice dražším servisem ,,běžných\" věcí. Toď asi tak u tý Vectry to vím 100% kamarád do toho skočil po tom co mu už nestačila OII RS benzín. Citovat
Charlie 1 Odesláno 7. únor 2014 Autor Odesláno 7. únor 2014 Kdyby Peugeot dělal v6 v 5008 tak není co řešit... Jepice thp at si daj za klobouk.... Není tam OPC ale ještě 147 kW a tam je shodná podvozkové jako série... Citovat
John Odesláno 7. únor 2014 Odesláno 7. únor 2014 Charlie 1 : kdyby bohužel už asi nebude a na větší objem se člověk musí poohlídnout jinde Pokud tahle verze je ještě čistá serie jedině dobře...vím co ty díly na OPC stojí a ceny to fakt lidový nejsou Citovat
Charlie 1 Odesláno 7. únor 2014 Autor Odesláno 7. únor 2014 No hlavně podvozek u OPC a nedej bože něco z plechariny...to je pak mazec..... Citovat
Hanes20 Odesláno 7. únor 2014 Odesláno 7. únor 2014 zkoušel jsme jet s kamosem ja p406 80kw sedan on zafira ale 1.9 zdi 110kw a mel co dělat aby me Dohnal ten benzin mel předtim a motor spolehlivej 2.0 opc šel pekne do otáček [upravil dne 7/2/14 12:48 od Hanes20] Citovat
koblih69 Odesláno 7. únor 2014 Odesláno 7. únor 2014 Tématu jsem přestal rozumět, Charlie 1 proč se mě ptáš na spotřebu když zvažuješ OPC Spotřeba u 1.8 je až nezvykle závislá na stylu jízdy. D8 se s tím jezdit za 12 a taky pod 8. Což se mi zdá na takovou krabici fajn. Citovat
Charlie 1 Odesláno 7. únor 2014 Autor Odesláno 7. únor 2014 Ptam se na zkušenosti a nejen tu na fóru..... Ta 1.8 103kw nebo 2.0 147kw.... Jinak slušný motor by byl 2.2,ale je to primy vstrik,ale je rozezranej a poruchovej..... 1.6 slabá.... Myslím ze ta 1.8 bude +-stejně jako můj motor co je v pugu,ale asi bude pružnější... Ta OPC bude asi fakt blbost..... Citovat
ozzy1 Odesláno 7. únor 2014 Odesláno 7. únor 2014 ohledně spotřeby vycházej z toho, co ti řekl Koblih a tou je stavba kastle -větší odpor jak 406 určo.Ale volba to není špatná. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.