Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

U koho tankujete naftu? A popř. jaká aditiva používáte?


hardhouse.trip

Recommended Posts

když jsem měl C-čkovýho Mercedesa v benzínu,tak jsem natankoval neprozřetelně u Tank ONO a druhý den jsem auto nenastartoval.Tento rok se to samé stalo otcovi ,když natankoval benál do Fiesty u Tank ONO v Trutnově.

Už žádné no name,přesně jak píše John.

Brácha, dokud jezdil na benzín, tankoval zásadně u ONO - v Plzni nebo v Trutnově. Nikdy neměl problém. Teď jezdí s KIA Ceed na LPG, který bere dle ceny a benzin kupuje stále u ONO v Trutnově.

NIKDY (!!!) neměl problém s autem, který by souvisel s benzinem. A to jezdil pravidelně 2x týdně do Německa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem měl C-čkovýho Mercedesa v benzínu,tak jsem natankoval neprozřetelně u Tank ONO a druhý den jsem auto nenastartoval.Tento rok se to samé stalo otcovi ,když natankoval benál do Fiesty u Tank ONO v Trutnově.

Už žádné no name,přesně jak píše John.

Brácha, dokud jezdil na benzín, tankoval zásadně u ONO - v Plzni nebo v Trutnově. Nikdy neměl problém. Teď jezdí s KIA Ceed na LPG, který bere dle ceny a benzin kupuje stále u ONO v Trutnově.

NIKDY (!!!) neměl problém s autem, který by souvisel s benzinem. A to jezdil pravidelně 2x týdně do Německa.

Já jezdím už třetí rok s 306 na bionaftu od ONO, tankuju v Trutnově, jezdím na to celoročně, aditiva nedávám a vloni i při -18°C jsem neměl problém. Cena 31,50 je taky příjemná :D

Občas jsem tam vzal i normální naftu do 807 a nikdy jsem neměl problém, dokonce mi vždy klesla spotřeba asi o 0,3l / 100km.

Jinak na benál z ONO jezdí polovina Trutnova, vím, že v Kia Trutnov se při každém problému s motorem ptají na ONO a svalují vše na kvalitu benzínu z ONO, ale ze svého okolí neznám nikoho, kdo by tam měl problém. A že těch lidí, co tam tankují znám spoustu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle témata se tu objevují s železnou pravidelností jako už máte přezuto, jakej olej, jaký gumy, jaký destičky, jaký já nevím jaký ptákoviny ještě

přitom je jasný, že specifikace výrobce je jasně daná

Nevím, palivo beru tam, kde se rozsvítí žebravé oko....

v UL je to jedno. nejradši mám agip a lukoil. jsou tam hezký holky a rádi pokecaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono se stačí podívat na benzinku ONO a Shell v Trutnově. Jsou od sebe asi 200m, rozdíl v ceně paliv 3 koruny, rozdíl v počtu zákazníků asi 1:50. Na Shell co vytočí za týden tak na ONO vytočí za pár hodin. Více zákazníků znamená logicky více potencionálních problémů, ale kdyby se to vzalo procentem, tak tam žádný rozdíl nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...