Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

POZOR!!!!!CENA BENZINU STOUPNE!!!!!!!!


Recommended Posts

Odesláno

POZOR!!!!!CENA BENZINU STOUPNE!!!!!!!!o 3-5kc na litr a i nafta!!!!!Mozna ze uz v NE 4.9.2005!!!!!!!Duverne informace z Vedeni predni Ceske distribucni site!!!!!!!!! :bojim

Odesláno

Doprdele, co si kdo o sobě myslí.....provot auta je už tak drahý jako prase a ceny PHM stále stoupají.....auto se začíná stávat luxusem. Tento náš stát stojí úplně za kulový.NIC zde nefunguje.Akorát stále se zvyšující režije.

Odesláno

Řekl bych, že stoupne leda prd - a když, tak ne o 3 Kč a když, tak ne skokově 4.9. Zachovejte klid. Informace z vedení velké distribuční společnosti - proboha... Jestli spíš nějaká společnost (a? už velká či malá, distribuční nebo nedistribuční) nechce donutit maximum důvěřivců, aby nakupovali drahý benzín do zásoby jak o duši, než jeho cena naopak klesne...

No, můžu se mýlit :super

Odesláno
Původně zaslal: trollik

POZOR!!!!!CENA BENZINU STOUPNE!!!!!!!!o 3-5kc na litr a i nafta!!!!!Mozna ze uz v NE 4.9.2005!!!!!!!Duverne informace z Vedeni predni Ceske distribucni site!!!!!!!!! :bojim

§199 tr. zákona: odst.1:Kdo úmyslně způsobí nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa tím, že rozšiřuje poplašnou zprávu, která je nepravdivá, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo peněžitým trestem. :papa

Odesláno

no cena pujde nahoru, protoze hurikan v new orleansu co byl, tak ochromil tezbu v mexickem zalivu

akorat me to sere kdyz 90% ropy je z emiratu a cenu urcuji americani (zasrana americke spolecnosti)

Odesláno

Určitě to stoupne, je to jen otázkou času. Prostě kdo na to bude mít bude jezdit a kdo na to nebude mít tak bude chodit pěšky :)

No já už taky přemýšlím, že cesty autem krapek omezím.

Odesláno

No, Ropa sla dolu, a co se deje v USA tak by na Evropske ceny benzinu nemelo vmit vliv. Mi nebereme US ropu, takze bych si s tim starosit nedelal. A kdyz si vezmu, ze vloni sem za litr platil pres 30czk (asi 33czk) tak ted kdyz je pod 30czk jeste beru jako dobry :mrk A dalsi vec, koruna porad posiluje vuce Euru a vuci Dolaru, takze zdrazeni bych se nebal.

Odesláno

je to naprosta kravina...prosim autora at ten thread SMAZE!!!

Tady pár aktuálních zpráv z ČTK

Ropa mírně zlevňuje, v USA ale přetrvávají obavy o zásobování

SINGAPUR 2. září (ČTK) - Ceny ropy se dnes v Asii mírně

snižovaly, analytici ale tvrdí, že s výraznějším poklesem se nedá

počítat. Ve Spojených státech totiž přetrvávají obavy z

nedostatku ropy, což zřejmě cenu suroviny udrží blízko současných

hodnot. Na trhu mírně klesá i cena benzinu.

Rafinerie v Mexického zálivu postupně obnovují zařízení ke

zpracování ropy, i když úplná obnova podle odhadů potrvá dlouho.

Nedostatek ropy ve Spojených státech totiž pomůže řešit Japonsko,

které nabídlo část svých strategických rezerv.

Navzdory mírnému poklesu ceny nejbližšího termínového

kontraktu, což je v současné době říjen, se cena kontraktů s

dodáním od listopadu do února drží vysoko a zůstává na 70 dolary.

Listopad až únor jsou totiž měsíce vysoké poptávky, převážně po

topném oleji.

Na jihu Spojených států je možné vidět čerpací stanice, které

musely vyvěsit nápisy \"Out of Gas\", tedy \"benzin není\". Těchto

stanic podle agentury AP zatím není mnoho, jejich počet se však

zvyšuje. Na trhu přetrvávají obavy, že i když bude k dispozici

ropa, nemá ji kdo zpracovat na benzin, protože většina rafinerií

je mimo provoz.

Ceny benzinu v minulých dnech prošly bouřlivým vývojem a ze

zhruba 2,20 USD za galon (asi 3,8 litru) se na obchodních burzách

zvýšily až na 2,92 USD. Na většině míst USA stojí galon benzinu u

čerpacích stanic už více než tři dolary a někde se ceny zvyšují

závratným tempem.

Ceny ropy v dolarech za barel:

2.9. 1.9.

(09:30 SELČ) (závěr)

Londýn - IPE, Brent - říjen 67,48 67,72

New York - NYMEX, WTI - říjen 69,18 69,47

spr mha

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

NEWPORT (Británie) - Členové Evropské unie nabídnou část

svých strategických rezerv ropy Spojeným státům, aby jim pomohly

minimalizovat škody, které vznikají americké ekonomice v důsledku

katastrofálních škod po hurikánu Katrina. Řekl to dnes tajemník

Evropské unie pro otázky bezpečnosti Javier Solana.

Odesláno

To si jen mnou ruce jak se bude zdrazovat.Jen tak mezi nama.Naplni u benzinky plny zasobnik PHM a druhy den zdrazi o 3kc/1l. Pokud vemou zavoz za starou cenu,tak maj peknej balik v kapse. Asi pudu zase do LPG.Na to plkani po vsi a litani do prace to bude stacit a pri dnesni technologii segvencniho vstrikovani plynu to jezdi jeste za min nez driv.Pochybuju ze se plyn zdrazi o 100% a jelikoz se cena odviji od ceny ropy,tak to bude porad vyhodny. Jezdim ze skodkou 2.5 roku na LPG a je to kolem 1kc/1km a ma to lepsi kroutak pri nizkejch otackach. V dnesni dobe se mi zda ze benzin uz je zastaraly a nevyhodny palivo,vcetne klasickych spalovacich motoru. Uvidime co bude dal. :roll

Odesláno
Původně zaslal: Hadra

Doprdele, co si kdo o sobě myslí.....provot auta je už tak drahý jako prase a ceny PHM stále stoupají.....auto se začíná stávat luxusem. Tento náš stát stojí úplně za kulový.NIC zde nefunguje.Akorát stále se zvyšující režije.

Začínají? Aji 120ka a žigul byly luxus, natož třeba Tatra 613 že?

Já hlásám: Podvádějte Paroubka (rádoby stát) a shánějte naftu jinde, \"neoficálně\". Když tohle udělá každej, snad se umoudří........ ale vlastně asi ne... :myslim

Odesláno

jo...nebo tam zacneme lit vseci jak bylo v jinym threadu stolni olej :) taky moznost :) a kdyz nam nahodou zbyde v nedeli doma po smazeni decko dve oleje, prefiltrovat a sup s tim do nadrze :))) neni nad totalni recyklaci :super

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...