trollik Odesláno 2. září 2005 Odesláno 2. září 2005 POZOR!!!!!CENA BENZINU STOUPNE!!!!!!!!o 3-5kc na litr a i nafta!!!!!Mozna ze uz v NE 4.9.2005!!!!!!!Duverne informace z Vedeni predni Ceske distribucni site!!!!!!!!! Citovat
Dundee Odesláno 2. září 2005 Odesláno 2. září 2005 Začnu těch 15km do práce chodit pěšky. Vrátil bych se do doby koní a povozů, to by byla pohoda. Citovat
Hadra Odesláno 2. září 2005 Odesláno 2. září 2005 Doprdele, co si kdo o sobě myslí.....provot auta je už tak drahý jako prase a ceny PHM stále stoupají.....auto se začíná stávat luxusem. Tento náš stát stojí úplně za kulový.NIC zde nefunguje.Akorát stále se zvyšující režije. Citovat
graver Odesláno 2. září 2005 Odesláno 2. září 2005 Řekl bych, že stoupne leda prd - a když, tak ne o 3 Kč a když, tak ne skokově 4.9. Zachovejte klid. Informace z vedení velké distribuční společnosti - proboha... Jestli spíš nějaká společnost (a? už velká či malá, distribuční nebo nedistribuční) nechce donutit maximum důvěřivců, aby nakupovali drahý benzín do zásoby jak o duši, než jeho cena naopak klesne... No, můžu se mýlit Citovat
Jan 406 1.8i Odesláno 2. září 2005 Odesláno 2. září 2005 no že stoupne o tom asi není pochyb,stačí se podívat na cenu ropy jak jde nahoru avšak pochybuji že tak skokově,spíš bych řekl že tak o 2Kč Citovat
Kurt Odesláno 2. září 2005 Odesláno 2. září 2005 Původně zaslal: trollik POZOR!!!!!CENA BENZINU STOUPNE!!!!!!!!o 3-5kc na litr a i nafta!!!!!Mozna ze uz v NE 4.9.2005!!!!!!!Duverne informace z Vedeni predni Ceske distribucni site!!!!!!!!! §199 tr. zákona: odst.1:Kdo úmyslně způsobí nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa tím, že rozšiřuje poplašnou zprávu, která je nepravdivá, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo peněžitým trestem. Citovat
lampa Odesláno 2. září 2005 Odesláno 2. září 2005 no cena pujde nahoru, protoze hurikan v new orleansu co byl, tak ochromil tezbu v mexickem zalivu akorat me to sere kdyz 90% ropy je z emiratu a cenu urcuji americani (zasrana americke spolecnosti) Citovat
Emiš Odesláno 2. září 2005 Odesláno 2. září 2005 Cena stoupa furt, nic noveho jeste ze tankuju naftu od Aralu za 20 Citovat
Jirkap Odesláno 2. září 2005 Odesláno 2. září 2005 Určitě to stoupne, je to jen otázkou času. Prostě kdo na to bude mít bude jezdit a kdo na to nebude mít tak bude chodit pěšky No já už taky přemýšlím, že cesty autem krapek omezím. Citovat
lampa Odesláno 2. září 2005 Odesláno 2. září 2005 a nejlepsi je ze uz i americani zacinaji nadavat na ze je benzin na jejich pomery drahy (ja bych jim ukazal co je drahy ) Citovat
Hadra Odesláno 2. září 2005 Odesláno 2. září 2005 Původně zaslal: lampa a nejlepsi je ze uz i americani zacinaji nadavat na ze je benzin na jejich pomery drahy (ja bych jim ukazal co je drahy ) debilům Citovat
Marlin Odesláno 2. září 2005 Odesláno 2. září 2005 No, Ropa sla dolu, a co se deje v USA tak by na Evropske ceny benzinu nemelo vmit vliv. Mi nebereme US ropu, takze bych si s tim starosit nedelal. A kdyz si vezmu, ze vloni sem za litr platil pres 30czk (asi 33czk) tak ted kdyz je pod 30czk jeste beru jako dobry A dalsi vec, koruna porad posiluje vuce Euru a vuci Dolaru, takze zdrazeni bych se nebal. Citovat
Marlin Odesláno 2. září 2005 Odesláno 2. září 2005 Hadro, blik cvak uz to je pomalu tri tydnym ale uz s nim zase litam, oprava se mi vlastorucne zdarila Citovat
Guest Ludweek Odesláno 2. září 2005 Odesláno 2. září 2005 je to naprosta kravina...prosim autora at ten thread SMAZE!!! Tady pár aktuálních zpráv z ČTK Ropa mírně zlevňuje, v USA ale přetrvávají obavy o zásobování SINGAPUR 2. září (ČTK) - Ceny ropy se dnes v Asii mírně snižovaly, analytici ale tvrdí, že s výraznějším poklesem se nedá počítat. Ve Spojených státech totiž přetrvávají obavy z nedostatku ropy, což zřejmě cenu suroviny udrží blízko současných hodnot. Na trhu mírně klesá i cena benzinu. Rafinerie v Mexického zálivu postupně obnovují zařízení ke zpracování ropy, i když úplná obnova podle odhadů potrvá dlouho. Nedostatek ropy ve Spojených státech totiž pomůže řešit Japonsko, které nabídlo část svých strategických rezerv. Navzdory mírnému poklesu ceny nejbližšího termínového kontraktu, což je v současné době říjen, se cena kontraktů s dodáním od listopadu do února drží vysoko a zůstává na 70 dolary. Listopad až únor jsou totiž měsíce vysoké poptávky, převážně po topném oleji. Na jihu Spojených států je možné vidět čerpací stanice, které musely vyvěsit nápisy \"Out of Gas\", tedy \"benzin není\". Těchto stanic podle agentury AP zatím není mnoho, jejich počet se však zvyšuje. Na trhu přetrvávají obavy, že i když bude k dispozici ropa, nemá ji kdo zpracovat na benzin, protože většina rafinerií je mimo provoz. Ceny benzinu v minulých dnech prošly bouřlivým vývojem a ze zhruba 2,20 USD za galon (asi 3,8 litru) se na obchodních burzách zvýšily až na 2,92 USD. Na většině míst USA stojí galon benzinu u čerpacích stanic už více než tři dolary a někde se ceny zvyšují závratným tempem. Ceny ropy v dolarech za barel: 2.9. 1.9. (09:30 SELČ) (závěr) Londýn - IPE, Brent - říjen 67,48 67,72 New York - NYMEX, WTI - říjen 69,18 69,47 spr mha -------------------------------------------------------------------------------------------------------- NEWPORT (Británie) - Členové Evropské unie nabídnou část svých strategických rezerv ropy Spojeným státům, aby jim pomohly minimalizovat škody, které vznikají americké ekonomice v důsledku katastrofálních škod po hurikánu Katrina. Řekl to dnes tajemník Evropské unie pro otázky bezpečnosti Javier Solana. Citovat
marsalek Odesláno 2. září 2005 Odesláno 2. září 2005 Chlapi, tady v Nemecku skokem stoupla cena uz po poslednim srpnovem vikendu. Nafta stala 1.09 a skocilo to na 1.17 Eur. Tak si dejte poradit a natankujte :-) Kaja Citovat
Tommy306 Odesláno 2. září 2005 Odesláno 2. září 2005 viděli jste televizní noviny? asi na tom přece jenom něco bude...naštěstí jsem bral fčera plnou:super...a to jsem myslel, že za draho:bojim Citovat
lipnicak Odesláno 2. září 2005 Odesláno 2. září 2005 To si jen mnou ruce jak se bude zdrazovat.Jen tak mezi nama.Naplni u benzinky plny zasobnik PHM a druhy den zdrazi o 3kc/1l. Pokud vemou zavoz za starou cenu,tak maj peknej balik v kapse. Asi pudu zase do LPG.Na to plkani po vsi a litani do prace to bude stacit a pri dnesni technologii segvencniho vstrikovani plynu to jezdi jeste za min nez driv.Pochybuju ze se plyn zdrazi o 100% a jelikoz se cena odviji od ceny ropy,tak to bude porad vyhodny. Jezdim ze skodkou 2.5 roku na LPG a je to kolem 1kc/1km a ma to lepsi kroutak pri nizkejch otackach. V dnesni dobe se mi zda ze benzin uz je zastaraly a nevyhodny palivo,vcetne klasickych spalovacich motoru. Uvidime co bude dal. Citovat
Fusion Odesláno 3. září 2005 Odesláno 3. září 2005 Původně zaslal: Hadra Doprdele, co si kdo o sobě myslí.....provot auta je už tak drahý jako prase a ceny PHM stále stoupají.....auto se začíná stávat luxusem. Tento náš stát stojí úplně za kulový.NIC zde nefunguje.Akorát stále se zvyšující režije. Začínají? Aji 120ka a žigul byly luxus, natož třeba Tatra 613 že? Já hlásám: Podvádějte Paroubka (rádoby stát) a shánějte naftu jinde, \"neoficálně\". Když tohle udělá každej, snad se umoudří........ ale vlastně asi ne... Citovat
rimmer Odesláno 3. září 2005 Odesláno 3. září 2005 jo...nebo tam zacneme lit vseci jak bylo v jinym threadu stolni olej taky moznost a kdyz nam nahodou zbyde v nedeli doma po smazeni decko dve oleje, prefiltrovat a sup s tim do nadrze )) neni nad totalni recyklaci Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.