Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Týdenní akce Autokelly + speciální akční ceny pro PC


Schreek

Recommended Posts

Dneska jsem se ptal na rozvody v autokelly Vsetín a dostal jsem odpověď, že sleva pro peugeot-club je běžná, o žádné týdenní akci neví :myslim Ale i tak tam byla sleva dobře 30% z maloobchodu. Nicméně ani po této slevě nebyla cena extra zajimavá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nepletu tak JoseA tu sadu nekoupil :) A ani ve Vsetíně žádnej nákup není... :)

Ale dnes byly koupeny dve rozvodove sady a všem z MO ceny 50% dolů.. takže to funguje bez problému :myslim

[upravil dne 24/4/14 23:05 od ChouLu]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kouknul jsem do faktur a skutečně ve Vsetíně žádný nákup rozvodů.

Jak píše ChouLu, sleva funguje, možná jsi se ptal na jiného výrobce, nebo byla MOC pod 1000 Kč (bez DPH). V tomto ohledu nemůžeme ovlivnit podmínky, které stanoví Auto Kelly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už se na tu akci ptal koncem roku, když měly být levnější zimní pneu a taky o ničem nevěděli. Nemyslím, že by nebyli ochotní, ale když vidí pro peugeot-club cenu takovou, tak je zbytečné jim vysvětlovat něco o akci, o které nic neví, když o tom nic nenajde v PC, těžko může stanovit cenu :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...