Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znáte někoho z těchto stránek?


gvg

Recommended Posts

zname, to byl dokonce organizator toho srazu :)

Jinak primo to je ten clovicek co tam tem lidem neco vysvetluje pred tou sekvenci s foliema...

[upravil dne 26/8/05 Ondra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gvg

Náhodou jsem narazil na stránky, kde lze mimo jiné stáhnout i video ze srazu Peugeot-Clubu. Znáte někdo toho člověka, kdo je provozuje? Nabízí třeba auto za 1.000,- měsíčně, volání levnějc, práci... Je to nějaký podivný..:myslim

http://306.frikulin.com/galerie/sraz7/DSC021.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je hezký, že nám pomáhal na sraze, ale nebylo to jistě grátys a já to video, co tam prezentuje nedělal proto, aby se s ním někdo prezentoval a používal ho jako materiál spojený s jeho podnikáním - myšleno výdělečnou činností.

Bez legrace, ale za takovýhle prezentační video by musel zaplatit nezanedbatelnou částku a svědomí mu nestojí ani za to, aby uvedl pramen odkud ho získal.

Je to levota. Sorry chlapi. Sem pekelně nasranej !!! :grr:grr :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hicsi - bohužel s Tebou musím bezvýhradně souhlasit, něco jako autorská práva se v naší právně rozvojové republice prostě nedržej (trochu za to může internet jako médium, kde si každej může cokoli stáhnout /muziku, filmy, knihy, videa/ a pro většinu uživatelů je bohužel přirozený NEPLATIT, pokud nemusím).

P. S. Zajímalo by mě, kolikrát se tu Jifor od plzeňského srazu ukázal?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě na tom sere, že sem to dělal tak nějak pro radost a vzpomínku ostatních členů klubu a ne aby si na tom někdo přihříval peněženku. A docela by stačilo alepoň uvést, odkud to video sosnul, ale jediná zmínka je cituji: 7sraz PC - pro 99%lidí nic neříkající info. No nic, nebudu to dál drbat.

Snad jen, že nevim, proč bych nadále o této firmě měl hovořit v pozitivním smyslu i když proti vlastní akci memám žádných negativních výtek - snad naopak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gvg

Mně zajímá taky ta spolupráce - podle zpracování webu jsem myslel, že je to unterwassermann, ale zdá se, že ne. Nevíte, co se za tou spoluprací skrývá?:papa

takto formulovane nabidky obvykle vedly k aktivitam typu letadlo, PSM ci jinak resenym multi level strukturam, kde vydelavas na mnozstvi lidi, ktere dostanes dovnitr... :aut

co se tyka toho videa, je to sprosty, ve slusne spolecnosti je dobrym zvykem se zeptat na souhlas autora...:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ERIKA

Původně zaslal: z3rg

zpracovani webu je opravdu ... tristni :D To by mne odradilo hned na prvni pohled ...

dej link na tve jak ses šikula :D no dokonalost sama:D:D

uff, sry, ale tohle muze napsat jen trouba, pokud ti jde o web tak prosim http://www.salming.cz, je to taky jediny co jsem kdy stvoril, protoze me webdesign nezivi :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky k tomu napíšu své:

1. web - opravdu strašný! Naprosto souhlasím s z3rg.

2. video - pěkně sestříhané, pochvala Hicsovi. A na konci videa je autorův podpis, který nebyl odstraněn. Pokud na něj chci kliknout, klikám na \"Peugeot club v Plzni...\", což je dost vypovídající. Nepochybně \"webmaster\" měl požádat autora klipu o povolení zveřejnění, ale \"Hoď kamenem...\"

Takže Hicsi nezlob se, ale Tvá reakce byla nepřiměřená.

[upravil dne 28.8.05 Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: z3rg

Původně zaslal: ERIKA

Původně zaslal: z3rg

zpracovani webu je opravdu ... tristni :D To by mne odradilo hned na prvni pohled ...

dej link na tve jak ses šikula :D no dokonalost sama:D:D

uff, sry, ale tohle muze napsat jen trouba, pokud ti jde o web tak prosim http://www.salming.cz, je to taky jediny co jsem kdy stvoril, protoze me webdesign nezivi :roll

RAD TE POZNAM A TOHO __TROUBU TI ASI __ OMLATIM O HLAVU MAGORE:mad:

[upravil dne 28/8/05 ZILA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:roll fakt nechapu o co jde ? vyjadril jsem svuj nazor na zpracovani webu, pokud se mylim tak mi to muzes(muzete) vyvratit, ale nemam rad, kdyz nekdo napise hloupy post k necemu cemu nerozumi (xhtml, kaskadovy styly apod.)

Jinak o tom s tebou nema cenu evidentne diskutovat, zapnutej caps lock a k tomu ten magor :bojim

[upravil dne 28.8.05 z3rg]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde oto jako žena si chce overyt jeho argumenty tak chce vjedet jak je natom s jeho praci webu

a ne hnedka psat--uff, sry, ale tohle muze napsat jen trouba,

:grr:mad::grr:mad::grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...