FrantaCV Odesláno 2. listopad 2013 Odesláno 2. listopad 2013 Jako tady u nás - napřed Dukelská, když jí totálně zdevastovali, tak se začali stěhovat na Kadaňskou a je jen otázka času, kdy si vyberou další lokalitu. Ale to už si zahráváme s trestním oznámením pro rasovou nesnášenlivost a nic na tom nezmění, že tady máme rasizmus naruby. Citovat
punkac Odesláno 2. listopad 2013 Odesláno 2. listopad 2013 jaká rasová nesnášenlivost? Cigán není žádná JINÁ rasa, je to indoevropan jako my (i když více indo) [upravil dne 2/11/13 16:26 od punkac] Citovat
FrantaCV Odesláno 2. listopad 2013 Odesláno 2. listopad 2013 Jo, jen se víc opaloval - a v tom je ten problém. Zkus se podívat na MěÚ když se vyplácejí sociální dávky a porovnej si počet opálených a neopálených. Ale to sem na toto fórum asi nepatří - ač je to k nas...í. [upravil dne 2/11/13 16:33 od FrantaCV] Citovat
punkac Odesláno 2. listopad 2013 Odesláno 2. listopad 2013 Franto já pracuji, mám slušnou mzdu okolo sociálek nechodím , barevnej šmejd mě nezajímá a nikdy nezajímal, stejně jako zakuklený arabáši, těch je tu taky plno... Fakt se divim co za bordel jsme si schopný do republiky natáhnout. Nevím, napadá mě jen jedno rychlé řešení Citovat
punkac Odesláno 2. listopad 2013 Odesláno 2. listopad 2013 řešení se jmenuje ADÉLKA, můj oblíbený drtič kovového odpadu :D:D:D:D Citovat
FrantaCV Odesláno 2. listopad 2013 Odesláno 2. listopad 2013 Nedávno jsem někde četl ještě jedno řešení: Ptačí chřipka měla za následek likvidaci chovů celých drůbežáren Prasečí chřipka, likvidaci celých chovů prasat Nemoc \"Šílených\" krav obdobný postup u chovu skotu Poslední velmi častý výskyt \"Černého kašle\" se zdá být jako docela slibný začátek. Citovat
Guest StibTo Odesláno 2. listopad 2013 Odesláno 2. listopad 2013 Pánové i když s Vámi v mnohém souhlasím brzděte pls tu debatu ať nás ještě někdo nenařkne že tu podporujeme rasovou nesnášenlivost Díky Citovat
wooody Odesláno 18. listopad 2013 Odesláno 18. listopad 2013 http://autobazar.avizo.cz/renault-twingo-1-2-9503163.html Citovat
Šalda Odesláno 20. listopad 2013 Odesláno 20. listopad 2013 Teď mě to Twingo taky přišlo mailej, dobrej inzerát Citovat
wooody Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 a další http://autobazar.avizo.cz/citroen-zx-9518620.html Citovat
radim.1008 Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 Je to jasný!!!! Taky dobrej kousek. Citovat
Guest StibTo Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 Jasny .... asi fakt jinej oddil Citovat
Guest servisman Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 A co by jste chtěli za 1500 ???? Citovat
vendelinek Odesláno 12. prosinec 2013 Odesláno 12. prosinec 2013 když to chytne,tak odjedeš :D Citovat
Butrus Odesláno 3. leden 2014 Odesláno 3. leden 2014 http://otomoto.cz/osobni-vozy/znacka-skoda/skoda-octavia-25000km-160333.aspx Citovat
Guest StibTo Odesláno 3. leden 2014 Odesláno 3. leden 2014 hehe stav : Neposkozeno ...... pekne Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 3. leden 2014 Odesláno 3. leden 2014 vyhřívaná zrcátka, vyhřívané přední sklo :D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.