ChouLu Odesláno 23. listopad 2013 Odesláno 23. listopad 2013 Ozvy se mi koncem týdne.. prolezu schémata a najdem řešení Citovat
222johny222 Odesláno 23. listopad 2013 Autor Odesláno 23. listopad 2013 ok :-) kdyžtak ti na mejla pošlu schéma *********... je to mrcha složitá [upravil dne 2/12/13 13:15 od 222johny222] Citovat
222johny222 Odesláno 26. listopad 2013 Autor Odesláno 26. listopad 2013 Zde mám schéma zapojení,ale potřebuji kluci poradit,kam napojit dojezdy oken,je mi jasné,že to musím zapojit přes relé.Ale hlavní otázka je,kam to napíchnout u auta [upravil dne 2/12/13 13:15 od 222johny222] Citovat
JJEENNDDAA Odesláno 2. prosinec 2013 Odesláno 2. prosinec 2013 johny takováto témata se přece nezamikají... Citovat
JJEENNDDAA Odesláno 2. prosinec 2013 Odesláno 2. prosinec 2013 bylo by přece zbytečné aby někdo další se stejným dotazem zase zakládal nové téma Citovat
222johny222 Odesláno 2. prosinec 2013 Autor Odesláno 2. prosinec 2013 To je fakt,to mi nedošlo,dík Honzí Citovat
stajgrpavel Odesláno 2. prosinec 2013 Odesláno 2. prosinec 2013 a co treba napsat jeste to reseni ? nebo jsem to prehledl ? Citovat
222johny222 Odesláno 2. prosinec 2013 Autor Odesláno 2. prosinec 2013 nedržkujte furt... až budu mít čas a chuť tak to popíšu.... Citovat
matejgigi Odesláno 4. prosinec 2013 Odesláno 4. prosinec 2013 Vlákno o ničom, kľudne ste si mohli písať SZ/e-mail a prínos pre ostatných by bol rovnaký... žiadny Citovat
222johny222 Odesláno 4. prosinec 2013 Autor Odesláno 4. prosinec 2013 umíš číst ty kritiku? tak si to přečti znova !!! [upravil dne 4/12/13 10:23 od 222johny222] Citovat
matejgigi Odesláno 4. prosinec 2013 Odesláno 4. prosinec 2013 Aj ja som si chcel trochu rýpnuť srry Citovat
222johny222 Odesláno 17. prosinec 2014 Autor Odesláno 17. prosinec 2014 Fakt nevíte jak dodělat dojezdy oken na dálku? Na klíček to funguje,ale na podržení tlačítka to nereaguje. Citovat
OK406 Odesláno 17. prosinec 2014 Odesláno 17. prosinec 2014 Pokud máš old model, tak dojezdy oken byli, pokud si měl superblokádu. Na klíči jsou dvě tlačítka. Jinak já to mám u své 406. Na klasické zamknutí klíčem a podržení v zámku dveřími to nejde, ale na superblokádu ano. Citovat
222johny222 Odesláno 17. prosinec 2014 Autor Odesláno 17. prosinec 2014 Podle service boxu to mělo dálku,ale klíček jsem k tomu už nedostal.Mám jen ten obyč bez tlačítek.Do zámku,když dám klíček a podržím ho při zamčení,tak dojedou i okna.Dokoupil jsem dálkáč(Kettec) a dodělal DO,ale nemůžu dopátrat kam to mám napojit?Z jednotky je vývod na dojezdy oken a jde to i naprogramovat.Potřeboval bych,aby mi někdo řekl..hele ten drát dej tam a tam a bude to šlapat. Ještě mimo téma dotaz.Při autonehodě sjedou okna automaticky? Citovat
Guest servisman Odesláno 18. prosinec 2014 Odesláno 18. prosinec 2014 Vím co máš na mysli , jak by to bylo nejlépe k funkční činnosti , ale nemám na to abych hledal či našel řešení. Mám jiné důležitější věci. Že by se po nehodě okna otevřela to nevím slyším prvně u 406. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 18. prosinec 2014 Odesláno 18. prosinec 2014 na ten dodelavany central ti dojezd oken fungovat nebude musis nasimulovat dlouhe drzeni klice v zamku - ten ti okna zavrenebo dodelat UNI jednotku na zavirani oken Citovat
Guest servisman Odesláno 18. prosinec 2014 Odesláno 18. prosinec 2014 Pokud se jedná o UNI či dodělávaný , šlo by to udělat to vím , u mne taková možnost by byla. Ale pokud se mu dají okna zavřít pomocí klíčku,tak přes dálku by to šlo vyřešit podle mne taky. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 18. prosinec 2014 Odesláno 18. prosinec 2014 jo jedine ze by ten central presvedcil ze pri zamceni musi jeste 2sekundy drzet sepnuty mikrospinac zamku Citovat
Dave_k Odesláno 19. prosinec 2014 Odesláno 19. prosinec 2014 Je potřeba aby ten Uni uměl aktivovat superblokádu. Pak budou dojíždět i okna. Tím podržením klíče v zámku se právě ta superblokáda aktivuje. Origo dálka (jak už bylo psáno) má 2 tlačítka. Jedním zamkneš/odemkneš a druhým aktivuješ (po zamčení do cca 10sec.) superblokádu. Tyhle schémata asi znáš. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.