wojtěch Odesláno 26. září 2013 Odesláno 26. září 2013 Jaký olej patří do tohoto motoru? 10w40? mám doma SHELL rimula R6 LM energised protection. můžu to tam dát? nevyznám se v těch specifikacích a hlavně nevím které potřebuje tento motor . díky za rady. Citovat
Stifler Odesláno 26. září 2013 Odesláno 26. září 2013 Já dávám standardní polosyntetiku 10W40 do svého GTička a stačí to. Nejsem žádný závodník a auto si nestěžuje. Citovat
KingSpade Odesláno 26. září 2013 Odesláno 26. září 2013 Tak abych to doplnil, když už tady máš názor na 16v. Do 8v dávám taktéž 10w40 a to Total Quartz 7000 a bez keců si motor přede a nestěžuje. [Edited on 26/9/13 18:57 by KingSpade] Citovat
koblih69 Odesláno 26. září 2013 Odesláno 26. září 2013 Jaký olej patří do tohoto motoru? 10w40? mám doma SHELL rimula R6 LM energised protection. můžu to tam dát? nevyznám se v těch specifikacích a hlavně nevím které potřebuje tento motor . díky za rady. Klidně to tam nalej. Citovat
wojtěch Odesláno 26. září 2013 Autor Odesláno 26. září 2013 89kw takže asi 8v díky všem za rady. dám to tam Citovat
Petrikj Odesláno 26. září 2013 Odesláno 26. září 2013 To je dobrý motor , jasně nalej to tam. Citovat
KingSpade Odesláno 26. září 2013 Odesláno 26. září 2013 Petrikj: ještě aby nebyl, když ho máme v autech Citovat
Petrikj Odesláno 27. září 2013 Odesláno 27. září 2013 No jasně, v tom případě jeden z nej :aut Citovat
ozzy56 Odesláno 27. září 2013 Odesláno 27. září 2013 není náhodou jen pro naftové motory? http://maziva.heureka.cz/shell-rimula-r6-lm-10w-40-20l/ oleje řady RIMULA jsme dávali jen do tahačů, staveb. strojů atd., dával jsem ho kdysi do Š 120 a nou problem, do novějších benz. motorů nevím,nevím [upravil dne 27/9/13 12:37 od ozzy56] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.