Stejsn Odesláno 18. září 2013 Odesláno 18. září 2013 Když prší, odpařuje se mi voda z přední kapoty. Je to vidět ve městě v zácpách. Napřed mě to vyděsilo, myslel jsem si, že mi auto vaří, ale skutečně to je jen z vnější strany. Kapota ale není nijak výrazně teplá a u žádného jiného auta se mi tohle nestávalo. Dělá vám to taky? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 18. září 2013 Odesláno 18. září 2013 Tak teplá kapota na ní voda, venku zima, to dělá uplně normalně. Běžný jev Citovat
Stejsn Odesláno 18. září 2013 Autor Odesláno 18. září 2013 No že když se v tý koloně rozhlídnu, tak žádnýmu jinýmu autu pára z kapoty nejde. Citovat
Guest servisman Odesláno 18. září 2013 Odesláno 18. září 2013 Zatím jsem se s tím nesetkal , jedině když auto vařilo Citovat
agresssor Odesláno 18. září 2013 Odesláno 18. září 2013 Mas na kapote tu protihlukovou decku ??? Já ji tam nemam a v kolone pri desti se mi deje to samy. Je to jak rika radek... Citovat
Stejsn Odesláno 19. září 2013 Autor Odesláno 19. září 2013 Mám no. Je mi to celý divný, kapota není ani vlažná a v koloně si připadám trapně, jak když mám sto let starý vrak Důležité je, že když kapotu otevřu, není pára pod ní. Citovat
Kobra 72 Odesláno 19. září 2013 Odesláno 19. září 2013 Jo, taky to znám, dělal to favorit, felda, escort i ted 605... Zcela normální jev... Citovat
Slayer Odesláno 19. září 2013 Odesláno 19. září 2013 Taky to mám tak... napoprvé jsem vyběhl z auta s obavami kapota je fakt skoro \"ledová\" a pára stoupá Citovat
MJSytic Odesláno 19. září 2013 Odesláno 19. září 2013 Pára z k kapoty je v pohodě. Horší by byla z podkapoty Citovat
Patrik406ST Odesláno 20. září 2013 Odesláno 20. září 2013 jo to mi dělá taky .... kapota nijak horká neni a při ddešti z ní jde pára... žádné jiné auto mi to ale nedělalo Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.