Krt€K Odesláno 10. červenec 2013 Odesláno 10. červenec 2013 Nazdar kluci a holky... zítra (11.7.2013) od 8:00 bude Eltodo provádět kontrolu a případně údržbu SSZ (Světelného Signalizačního Zařízení), lidově semaforů na křižovatkách Kolbenova x Kbelská a Kbelská x Poděbradská. Provoz dle potřeby bude řízen dopravkou, tedy mnou a nebo mojí kolegyní... a ne, že nás tam někdo z vás sejme :-D Takže otevřít autoškolu a studovat pokyny ;-) [Edited on 10/7/13 15:13 by Krt€K] Citovat
Krt€K Odesláno 10. červenec 2013 Autor Odesláno 10. červenec 2013 Ještě doplním...pokud jsou ve světlech ledky, bude to tak na 15 minut max., pokud se něco nesemele...pokud budou měnit žárovky, bude to tak na hoďku každá křižovatka a pokud budou měnit žárovky za ledky, to si radši netroufám odhadnout... :-D Citovat
elton Odesláno 10. červenec 2013 Odesláno 10. červenec 2013 A natáčej jak budou řidiči plnit tvé pokyny. To se pak nasmějem;) Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 10. červenec 2013 Odesláno 10. červenec 2013 Zpráva dne: 11.7.2013 na jedné z pražských křižovatek byl po zkoušení systémů SSZ nalezen přejetý Krtek :D:D Citovat
Krt€K Odesláno 10. červenec 2013 Autor Odesláno 10. červenec 2013 Hele, nevím, jak kolegyně, ale já si, při nejhorším, ukážu, kdo kam má najet...problém je, že když už si musím ukázat, zdržuje to provoz.. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 10. červenec 2013 Odesláno 10. červenec 2013 :D:D:D:P ten není přejetej,ale sjetej,nebo se opaluje [upravil dne 10/7/13 16:29 od Gabriel 307] Citovat
odee Odesláno 10. červenec 2013 Odesláno 10. červenec 2013 :D:DTo mě po...ser moje holý záda!:D:D Citovat
Krt€K Odesláno 10. červenec 2013 Autor Odesláno 10. červenec 2013 Takhle se tam vyvalim taky, až mě to nasere :-D Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 10. červenec 2013 Odesláno 10. červenec 2013 :D:D:D:P ten není přejetej,ale sjetej,nebo se opaluje [upravil dne 10/7/13 16:29 od Gabriel 307] Nechtěl jsem bejt drsnej a ukazovat střeva, to bych to musel přesunout do nehod:D:D:D Citovat
Krt€K Odesláno 10. červenec 2013 Autor Odesláno 10. červenec 2013 No, ona je to takhle sranda, ale nepřál bych vám zažít to, co tam někdy zažíváme my... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 10. červenec 2013 Odesláno 10. červenec 2013 Tak jako vo to žádná, mě stačí vidět policajta na křižovatce a vidim co ty lidi dělají za zmatky, to je chudák v ohrožení života Citovat
Driver Odesláno 10. červenec 2013 Odesláno 10. červenec 2013 To mám kousek, cestou do práce se podívám jak ti to jde Citovat
MJSytic Odesláno 10. červenec 2013 Odesláno 10. červenec 2013 Tak na těhle křižovatkách si užijete. Tam je to kolikrát masakr, i když světla jdou Citovat
Krt€K Odesláno 10. červenec 2013 Autor Odesláno 10. červenec 2013 No bude to improvizace dle situace...a třeba bude v kříži zrovna kolegyně ;-) Takže třeba neuvidíš hvězdu tančit ;-) Citovat
Krt€K Odesláno 10. červenec 2013 Autor Odesláno 10. červenec 2013 Už jsem to našel...bude to tanec jak tady: Citovat
OK406 Odesláno 10. červenec 2013 Odesláno 10. červenec 2013 Krt€K: souhlasím s tebou, že mnoho řídičů nezná řádně a ani neví, co jaký pokyn policisty znamená. Citovat
Milan+ Odesláno 10. červenec 2013 Odesláno 10. červenec 2013 Zpráva dne: 11.7.2013 na jedné z pražských křižovatek byl po zkoušení systémů SSZ nalezen přejetý Krtek :D:D Citace s obrázkem MJS [upravil dne 10.7.13 21:59 od MJSytic] Citovat
Krt€K Odesláno 11. červenec 2013 Autor Odesláno 11. červenec 2013 Takže mise splněna, až na pár ignorantů, blbců a slepců to bylo v pohodě :-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.