punkac Odesláno 27. červen 2013 Odesláno 27. červen 2013 Nedalo mi, co za typy byly v Andělovi na dovolené s Marvanem Bohužel autobus s čumákem se nikdo netroufl ani na busportálu identifikovat ty dva ostatní jsou RO 706 viz fotky skoro na konci článku http://www.busportal.cz/modules.php?name=article&sid=7998 Citovat
punkac Odesláno 27. červen 2013 Odesláno 27. červen 2013 Medvěde, klídek Marcel00 to dozajista myslel v dobrém Jo jinak mě napadá, že by se měla volit výstižné názvy témat, aby šla později lehce dohledat Protože na \"vzpomene si někdo\" si za nějaký čas nikdo nevzpomene [upravil dne 27/6/13 20:13 od punkac] Citovat
Otan Odesláno 29. červen 2013 Odesláno 29. červen 2013 tenhle: http://galerie-autobusu.cz/Praga~RN/ taky jsem stím jezdil Tak to je přesně on, já ho nikde nenašel, jsi šikovný. :papa Citovat
Guest servisman Odesláno 18. listopad 2014 Odesláno 18. listopad 2014 po delší době koukám co s RTO http://www.novinky.cz/auto/353708-studie-legendarniho-autobusu-skoda-706-rto-pro-21-stoleti.html Citovat
kombik Odesláno 23. listopad 2014 Odesláno 23. listopad 2014 Otan myslel asi staré "mrnče" ale čo si pametam ty sa ako autobusy nerobily. Sčumukom boli le Pragy Rn aRnd a Ikarusy 530 myslim ale nepametam si to presne. http://www.starenakladaky.cz/Skoda-706.html Citovat
Medvěd Odesláno 23. listopad 2014 Autor Odesláno 23. listopad 2014 po delší době koukám co s RTO http://www.novinky.cz/auto/353708-studie-legendarniho-autobusu-skoda-706-rto-pro-21-stoleti.html Servismane - to je podobnej humus jako když jsem před lety viděl votuněnou Carevnu - legendy by se měly nechat pěkně v klidu spinkat a nikoli je prznit idnividuy, která si v době jejich největší slávy hrály v uhláku na horníka. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 23. listopad 2014 Odesláno 23. listopad 2014 Medvěde, tohle je ale studie (Novodobá studie 707 Dumpling) a žadnej votuzing. To je celkem rozdíl Citovat
Medvěd Odesláno 23. listopad 2014 Autor Odesláno 23. listopad 2014 (upraveno) Studie - nestudie, pro mně je to šeredný a BASTA !!! (prostě na RŤák mi nešahej, to já nemám rád ) Ta Volha je - myslím si - taky "jenom" studie, ještě si vybavuju pokus o oživení Trabanta, ale všechno je to z mého pohledu nesmyslné přiživování se na zašlé slávě. Vybočuje snad jen nový Fiat 500, který je zajímavý hlavně svými klony a též VW New Beetle a nový Mini Upraveno 23. listopad 2014 uživatelem Medvěd Citovat
Vena garážmistr Odesláno 24. listopad 2014 Odesláno 24. listopad 2014 Příští rok by se mělo v okolí Nymburka otvírat autobusový muzeum. Majitel Čsap dříve Čsad má celkem slušnou sbírku starých kousků má tam i kloubovýho Erťáka. A RTO Klub každý rok pořádá ve vojenském muzeu přehlídku vozů svých příznivců je pravda že tam jsou ponejvíc Ešemky . Ale taky je to pěkný pokoukání bývá to na jaře na první otvírací den muzea. Citovat
Medvěd Odesláno 24. listopad 2014 Autor Odesláno 24. listopad 2014 ŠMky??? Nebudou to spíš ŠLky a ŠDčka??? ŠM - městská verze (třídveřová s automatem) ŠL - meziměstská linková využívaná povětšinou na trasy "kolem komína" ŠD - dálková využívaná na zájezdy nebo dálkové trasy (dveře "na kliku") Citovat
Vena garážmistr Odesláno 24. listopad 2014 Odesláno 24. listopad 2014 Měl jsem na mysli všechny řady. Nevěděl jsem že jsou zde až takový znalci autobusů. U nás se všem říká taky Šimly ale zahrnuje to jak píšeš ŠD , ŠL. Citovat
Medvěd Odesláno 24. listopad 2014 Autor Odesláno 24. listopad 2014 Jako "vyučenec" DP hl. m. Prahy - Autobusy bych snad o nich něco vědět měl Citovat
Guest StibTo Odesláno 26. květen 2015 Odesláno 26. květen 2015 http://www.autoforum.cz/zajimavosti/tohle-je-nejdrazsi-skoda-na-prodej-stoji-4-miliony-kc/ Citovat
Vena garážmistr Odesláno 27. květen 2015 Odesláno 27. květen 2015 Tak jako to je luxusní kousek i když možná podle někoho za neskutečnou cenu ale myslím že ani nikdo nedokáže spočítat kolik hodin práce se mu věnovalo aby vypadal takhle. Citovat
Guest StibTo Odesláno 27. květen 2015 Odesláno 27. květen 2015 Asi tak. Zajimalo by me zda to vubec nekdo dovede ocenit a kdo by mohl byt potencialni kupec... Citovat
marko306 Odesláno 29. květen 2015 Odesláno 29. květen 2015 Po NR chodí tiež krásne zrenovované bordovo biele diaľkové RTO. Vypadá úžasne a klobúk dole pred všetkými ostatnými čo sa dokážu pustiť do renovácie takýchto rozmerov. Dúfam že aj tomu Košičanovi víde plán a dokončí mestkú harmoniku ŠMky. I keď to nebude originál. Citovat
punkac Odesláno 29. květen 2015 Odesláno 29. květen 2015 Ten Košičan je dobrej magor (v dobrém), už má červenou ŠL a jezdí s ní po akcích Je fakt parádní Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.