Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Netopýrka

:( já jí dneska taky nalepila a vypadá to hrozně, tedy ne kvůli samolepce, ale vůbec se mi nepovedlo ji tam pěkně přisát :( :( :(

tak to je mi lito :(

ja mel dve :)

druhy pokus vysel super

neboj, urcite budou na pristim sraziku :papa

Odesláno

já už jí tam mám od srazu a s lepením nebyl žádný problém, drží jako přibitá, je potřeba očistit plochu, nalepit, hadrem přitlačit a hlavně potom sloupnout tu průhlednou přenosovou folii !!!

[upravil dne 5/8/05 mk405]

Odesláno

Dá se sehnat nebo koupit tato samolepka samostatně . Jinak jsem reg. členem klubu :-)Nebo jestli je někdo ochotný mi ji zaslat do HK poštou ? Byl bych mu vděčný ......

Odesláno
Původně zaslal: strangers

Dá se sehnat nebo koupit tato samolepka samostatně . Jinak jsem reg. členem klubu :-)Nebo jestli je někdo ochotný mi ji zaslat do HK poštou ? Byl bych mu vděčný ......

Samolepky byly zatím jen ve zkušební sérii, ale po úspěchu Minimaxa projevuje snahu, aby už na 12. srazu u Náchoda byl dostatek samolepek v prodeji. Pak by se měly objevit i v E - shopu

Odesláno
Původně zaslal: mirek-ji

2 Vvitty: co to máš vzadu za stěrač? Takovej by se mi taky líbyl!:super

to neni original? :D

ja uz jsem to tak koupil :D

Odesláno
Původně zaslal: Zdenál

:Dnic proti ale horší místo jsi najít nemohl??:aut

:D mohl :D

a vubec, nejaky rozumny duvod proc ne zrovna tam? takhle neprekazi pri lesteni laku :aut

Odesláno
Původně zaslal: Fusion

... a černá 306 se vidí jednou za sto... tisíc let?....

asi bys mel jezdit na dzban, pak bys mohl cernou 306 videt minimalne jednou za mesic :D:papa:aut

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: mirek-ji

2 Vvitty: co to máš vzadu za stěrač? Takovej by se mi taky líbyl!:super

to neni original? :D

ja uz jsem to tak koupil :D

zkus se optat u peugeotu, nejsem jediny, kdo ho ma na aute uz z vyroby... zrejme byl k nejakym vyssim vybavam ? :)

Odesláno
Původně zaslal: mirek-ji

to Vvitty: jaký máš rok výroby? Výbavu zrovna malou nemám, spíš bych to tipnul na rok výroby. :D

mozna jo, mam 99, jsou k videni i na 00..

Odesláno
Původně zaslal: Tommy306

já mám na \'00 taky toten stěrač...:D

K vašim trablům se stěračem tenhle krátkej se dával od 99 prostě od tý doby co se začli dávat zadní okna lepený (jak má Vvitty) ty co sou v gumě maj stěrač větší a obyč

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...