Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Tak me trosku zacina odrazovat sony ohledne fotek.. co Tecko a fotky? jaka je kvalita? jinak rozdil barev displaye vuci Vecku je opravdu markatni.

Odesláno

Co se Ti nelíbí na fotkách? Moje P dělá opravdu moc pěkný fotky, horší je to v interiéru, ale to je tím, že má jen diodovej blesk, venku absolutně bez chyby;)

Odesláno

Taky jsem řešil telefon, a nakonec to dopadlo kombinací Nokia 101, foťákem Canon S100 a ještě asi bude nějaký tablet na kapesní net. Protože dotykové telefony mě celkově pěkně se.ou a fotku jako ten foťák stejně neudělá žádný ani zdaleka...

Odesláno

Výbornej mobil na focení bylo moje bývalé SE C905, to byly fotečky :mrk jinak ti víceméně žádnej mobil neudělá vyloženě pěknou fotku, od toho jsou a doufám, že ještě dlouho budou, foťáky :) mám Canon SX220HS se softem CHDK a to už narozdíl od mobilů nějaký ty fotky dělá :D

  • O 3 měsíce později...
Guest Chozeluizskuner
Odesláno

Ahoj. Nechci zakládat nové téma a název tohoto vystihuje moje dilema... Příští měsíc si musim vybrat telefon k paušálu, kde mám na výběr asi z deseti telefonů. Vybírám z těchto dvou telefonů

ZTE Grand X IN http://www.o2.cz/osobni/mobilni-telefony/zte-grand-x-in.html

ZTE Blade G http://www.o2.cz/osobni/mobilni-telefony/zte-blade-g.html

Je mi jasný že každej má svoje pro a proti... Zajímalo by mě, jakej a proč by jste vybrali. Na jiný telefony mi ale odkaz neposílejte :) Kdybych tu měl vysvětlovat co je to za poušál, tak je to na A4 :aut

[upravil dne 27/9/13 13:47 od Chozeluizskuner]

Odesláno
Ahoj. Nechci zakládat nové téma a název tohoto vystihuje moje dilema... Příští měsíc si musim vybrat telefon k paušálu, kde mám na výběr asi z deseti telefonů. Vybírám z těchto dvou telefonů

ZTE Grand X IN http://www.o2.cz/osobni/mobilni-telefony/zte-grand-x-in.html

ZTE Blade G http://www.o2.cz/osobni/mobilni-telefony/zte-blade-g.html

Je mi jasný že každej má svoje pro a proti... Zajímalo by mě, jakej a proč by jste vybrali. Na jiný telefony mi ale odkaz neposílejte :) Kdybych tu měl vysvětlovat co je to za poušál, tak je to na A4 :aut

[upravil dne 27/9/13 13:47 od Chozeluizskuner]

Za mně grand x in - menší telefon s lepším rozlišením,1gb ram.

Guest Chozeluizskuner
Odesláno

Popravdě mám na něj také zálusk. Jen mě zas táhne baterka k Blade G. Maličko se ale bojim procesoru. U PC Intel preferuju před AMD... Ale v telefonu?

Guest Chozeluizskuner
Odesláno

ZTE, jelikož lepší telefon v nabídce neni...

Koblih: Moc jsem nepochopil jak to myslíš. Když ho prefetuju v PC, tak proč bych ho neměl v telefonu? Spíše mi jde o to že je to takovej prototyp.

Bohužel jiné telefony v nabídce nevyčaruju, a abych platil stejné peníze za nokii co nemá ani wifi a má poloviční cenu, na to ....

Odesláno

Nokii za telefon určitě nepovažuju... nedávno jsem vybíral pro sebe, ze zájmu jsem prošel i ZTE a Huawei... nicméně cena byla vždycky větší než srovnatelný model od Samsung nebo HTC, takže nemělo smysl se tím zbývat.

Resp. pokud ti nevadí ZTE tak máš v podstatě na výběr spoustu jiné Číny za lepší peníze.

[upravil dne 28/9/13 12:43 od koblih69]

Guest Chozeluizskuner
Odesláno

Tak já tady vysvětlim podstatu mého paušálu....

Jedná se o paušál od ČEZ. zprostředkovatelem je Radiocom od O2

Jednou za dva roky si musím vzít telefon, ze kterého zaplatim daň, a poté podle cenové skupiny platím v paušálu bud 100kč, nebo 180kč, nebo 250kč nebo 500kč.

Já si vybral skupinu za 180kč, a v té mám na výber z 13ti telefonů. Podle mě nemá cenu vypisovat všechny telefony,proto jsem to stáhnul pouze na tyto dva, které si myslím že za to stojí. Jsou tam i Huawei, nějakej ten malej samsung,atd.... ale nenabízí mi podle udajů to, co ZTE.

Jediné co se v mém případě u výberu telefonu v tej relaci 180kč měsíčně bude měnit, je částka kterou zaplatim ihned. Což je již zmíněná daň z telefonu.

A přece jen je vypíšu:)

Black Berry 9320

HTC Disere C NFC *

Huawei ascend G510

Huawei ascend W1

Huawei ascend Y300

Nokia 520

Nokia 610 Lumia *

Samsung Galaxy Fame

Samsung Galaxy Young

Sony Xperia E

Sony Xperia Miro *

ZTE Grand X IN

ZTE Blade G

* je doprodej

[upravil dne 28/9/13 12:06 od Chozeluizskuner]

Odesláno

OK, rozumím měli jsme to ve firmě podobně... takže firemní Nokia putovala do skříně a koupil jsem si použitelnej mobil ;) Asi bych se přesto přiklonil k jiné značce - ono tvrdé parametry těhdle levných značek bývají dost sporné. Třeba displej a citlivost wifi, baterie pod. Ale dneska není problém si to někde ošahat a pokud ti bude vyhovovat tak proč ne.

Guest Chozeluizskuner
Odesláno

Tu možnost právě nemám :( Nahoře sem připsal telefony, které si mohu vzít. Hlavně bych rád, kdyby někdo nějaké to ZTE měl a napsal jak je spokojenej...

Ještě dodám, že i když je nemusim, tak se raději přiklonim k dotykáči, než klasice. Hlavně kvuli velkému obrazu a fotáku...

[upravil dne 28/9/13 12:10 od Chozeluizskuner]

Odesláno

Ale Nokia 520 i 610 má Wifi. Jinak dcera si teď koupila Sony Xperia Miro a zatím spokojenost, ale má ho asi měsíc, takže co a jak zatím nemůžu pořádně posoudit.

Odesláno

Důležité je uvědomit si co od telefonu vlastně čekáš a potřebuješ ;) Vzhledem k tomu, že každý výrobce který používá systém android si do něj více méně nacpe co chce, může jedna verze systému běžet na telefonech různých výrobců s podobnými parametry běžet úplně jinak. Pokud bych si měl vybrat asi bych zvolil ZTE Grand X In. Na intel v mobilu jsem zatím slyšel jen chválu a tento přístroj má navíc 1GB RAM (kolikrát důležitější parametr než třeba cpu). Jako bonus bych viděl to, že ZTE používá skoro čistý android a to se taky určitě promítne do spotřeby a chodu telefonu.

Guest Chozeluizskuner
Odesláno

Zatim sem taky pro Grand IX IN. Sice má maličko menší baterku než Blade G, ale zas ta ramka.... Vim že 500 je málo

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...