Jump to content

P 406 identifikačný kód prenášača neobdržaný

tomik1987
 Share

Recommended Posts

P 406 2,2 HDi. čistil ša štartér sem tam len cvakne naprázdno. avšak hodilo jednu iskru cez štartér (zabudnutá odpojená baterka) cukol štartér na prázdno a po poskladaní naspať. zapojení baterie. vyhodí pri vložení kľúča do zapaľovania imobilizer fault. chyba na diagnostike: identifikačný kód prenášača neobdržaný. ako postupovať???

tak vyskúšané odpojenie batérie a následné pripojenie , skontrolované všetky poistky v BSM, BSI, aj poistkovej skrinke.

žiadna zmena =( po vložení kľúčika do zapaľovania sa objavý kontrolka oranžový kľúčik nbia displayi sa rozviesti :

Engine Imobilizer Fault. diagnostikované chyba v BSI je identifikačný kód prenášača neobdržaný. je možné vymazať ale hneď sa tam objavý znova. ešte mi vyhadzuje chybu relátka žhavenia . ale teraz pozor. chyby motora nieje možné vymazávať. ani sa nedajú merať parametre. ako keby tam vôbec nebol počítač motora. ( pritom pri diagnostike chýb) chyby najde. len nieje možné robiť ostatné úkony =( čo teraz??? viete mi poradiť???:(

tak dnes som problém vyriešil :D (teda aspoň jeden) musel som absolvovať dosť dlhú cestu ale oplatilo sa. V peugeote mi vytlačili 4 miestny kód z môjho VIN. musel som sa však preukázať veľkým technickým a občianskym preukazom. následne som zaplatil 2,28 EUR. prišiel som domov odýchol som si zapol notebook. napojil auto. a hľa. už to ide =) načítal som znova všetky kľúče. a všetko už beží ako má. teda až na štartér =( ten netočí =(