marko306 Odesláno 6. duben 2013 Odesláno 6. duben 2013 Dnes mi najmenšia dcérka vybehla na stoličku a postláčala mi klávesnicu na notebooku. Zväčšilo sa mi na obrazovku iba P-C fórum, všetky ostatné stránky Google,, Panoramio a iné mi zostali v pôvodnej veľkosti. Z počítačov som antitalent, prosím vás poraďte mi dakto polopatisticky ako to mám dať späť. Ďakujem. Citovat
koblih69 Odesláno 6. duben 2013 Odesláno 6. duben 2013 stiskni CTRL a přitom zatoč kolečkem na myši Citovat
Péťa Odesláno 6. duben 2013 Odesláno 6. duben 2013 Já na notebooku žádné kolečko nemám Co použít Ctrl a \"-\" ??? [upravil dne 6.4.2013 20:18 od Peta] Citovat
koblih69 Odesláno 6. duben 2013 Odesláno 6. duben 2013 No to zrovna na NB není tak jednoduchý jak by se zdálo Pokud nemáš rolovací kolečko na MYŠI tak máš nejspíš roluješ pravou částí touchpadu [upravil dne 6/4/13 20:20 od koblih69] Citovat
marko306 Odesláno 6. duben 2013 Autor Odesláno 6. duben 2013 Jéj, ďakujem ide to. Čo všetko to dokáže:aut Ale je zaujímavé, že iba P-C a iné stránky zostali v pôvodnej veľkosti. Či to tak má byť? Citovat
Péťa Odesláno 6. duben 2013 Odesláno 6. duben 2013 [quote=1663283&tid=122451&author=koblih69... tak máš nejspíš roluješ pravou částí touchpadu To je jedna z prvních věcí, které vypínám [upravil dne 6.4.2013 20:29 od Peta] Citovat
ozzy56 Odesláno 6. duben 2013 Odesláno 6. duben 2013 děkuju za dotaz i odpovědi, zase jsem chytřejší Citovat
Stifler Odesláno 6. duben 2013 Odesláno 6. duben 2013 marko: zvětšuje se zobrazení pouze u aktuálně otevřené záložky, ostatní zůstanou nastaveny na výchozí hodnotě. Můžeš si tak nastavit každou záložku podle svého (jednu zvětšit, druhou zmenšit) a zůstane to tak, ale nevím, zda to platí úplně pro všechny web browsery. Citovat
marko306 Odesláno 6. duben 2013 Autor Odesláno 6. duben 2013 To Stifler, aj som si myslel, dík. To Ozzy, si sa hanbil opýtať? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.