Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Tak já se tě ptal, jestli se ti tam ztratí napětí, i když dáš do pryč to denní. Odpověděl jsi? Vyzkoušel si to? Ne :roll

Podle toho co píšeš, tak to vypadá na nějaký problém s brzdovými světly - jak píšou kolegové. Možná je tam špatná kostra a napětí jde kdo ví kam a tím se to celé řeže. Odpoj od zadních světel konektory, dupni na brzdu a uvidíš, jestli ti ty denní zhasnou. Pokud ne, je problém v zadních světlech :myslim

Jinak nechápu, proč na 406 dávat denní, když se to dá na nových modelech nastavit přes DIA a na starých dát relátka. Po nastartování se ti rozsvítí světla (palubka ne) a nemusíš nic řešit :myslim

[upravil dne 28.3.13 09:07 od MJSytic]

Guest servisman
Odesláno

Pokud neměl problém když ta světla tam nebyla ,tak bych spíš viděl že to má blbě zapojený .

Odesláno

Tvrdí, že to má zapojený 100% správně :D

Každopádně tím, že ty zadní lampy odpojí, bude mít jistotu, že to není případným \"kraťasem\" na nich ;)

Odesláno

Jinak nechápu, proč na 406 dávat denní, když se to dá na nových modelech nastavit přes DIA a na starých dát relátka.

asi mu ide o ledky, mensi odber prudu i ked je to asi jedno ci to zere 5w alebo 50w pri halogenach ,alebo setri vybojky v svetlach neviem co tam je

[upravil dne 28/3/13 09:58 od krtek 2]

Odesláno

Tak odpojil som zadne svetla, sliapol na brzdu a led mi uz komecne svietia dalej, tak som potom zistoval co kde moze byt chyba a nakoniec som zistil ze ked som vymenil pravu brzdovu LED za normalnu dvojvlaknovu ziarovku co tam bola predtym tak to ide vsetko ako ma, no nechapem preco je tomu tak ked je LED dobra a na druhej strane som nechal LED brzdovu ziarovku a vsetko v pohode...

http://2i.cz/1442c1eb38

[upravil dne 28/3/13 15:43 od hondes]

Guest servisman
Odesláno

třeba byla ledka blbě pootočena ,hlavně že se ti to podařilo dáti dokupy

Odesláno

No hurá - a přitom stačilo začít konat podle rad :aut:D

Kdo ví, jak jsou ty LEDky vyrobený. Je to všechno \"šmejdím v číně\" - může být kraťas přímo v nich :myslim

[upravil dne 28.3.13 21:45 od MJSytic]

Odesláno

Byla tam nejspíš blbě vložená. Stalo by se mu to i ze žárovkou. Jde o to, že měl nejspíš spojený \"pupíky\". Ina ta žárovka má zámky malinko pootočený, aby byla jasná správná poloha. No.. zámek v patici je jen takový plech a narve se to tam blbě velmi snadno. Jinak LED v těchto světlech nemaj co pohledávat. S ohledem na parabolu pod žárovkou to nemůže správně svítit. A nějak vůbec nechápu, proč si je tam někdo cpe.

[upravil dne 29.3.2013 00:35 od Edison]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...