Jump to content

Vadný zámek P406 + rádio


C4MARO
 Share

Recommended Posts

Zdravím,

koupil jsem si Peugeot 406 r.v. 99. Na dveřích u řidiče je vadný zámek a auto jde zamknout/odemknout pouze od spolujezdce. Navíc je tlačítko od DO na klíči nějak vyseparované. Ctěl bych od Vás poradit, jaka by byla nejlevnější varianta řešení opravy -> opravit DO na klíči (nemám zaruku, že v autě DO funguje), opravit zámek? Mám kamaráda, co má ve stodole bouchnutou 406. Takže další možnost je komplet výměna zámků (jestli je to možné), ale to by se musel vyměnit i centrál, jestli se nemýlím. Jaký je Váš názor?

Dále mám problém s rádiem. Když jsem auto koupil, rádio normálně naladilo stanice a hrálo. Po cca 120 km mi rádio nechytí žádnou stanici, jako kdyby byla zasunutá anténa (nedá se zasunout/vysunout, je napevno). Problém v elektroinstalaci?

Link to comment
Share on other sites

Tak zkusil jsem prostříkat zámek a kvedlat v něm klíčem, ale bylo to bez výsledku. Rádio jsem vyndal a zjistil jsem, že na tý straně, kde jsou 3 konektory nad sebou, je vypojenej jeden malej žlutej kabel se svorkou na konci. Nejspíš bude z toho spodního konektoru (co je vedle něj pojistka). Nevím ale kam patří a navíc mě ten spodní konektor nešel za boha vyndat.

[upravil dne 10/3/13 14:23 od C4MARO]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trošku aktualizuju vlákno. Včera jsem si přivezl auto ze servisu a museli mi vyměnit anténu a komplet kabel od antény do rádia. Teď už rádio šlape jak holky u E55. Komplet mě to stálo i s prací 500, ale alespoň mám pokoj. Co se týká zámku, tak kluci šikovní ho rozebrali pořádně prostříkali a teď už odemykat jde v pohodě.

Dola zasílám foto klíčku s dotazem na Vás, jestli se dá ještě spravit. Příjde mi, že tam toho chybí víc než jen tlačítko.

post-48944-14109630206088_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...