Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

letni pneu - jelikoz se blizi jaro


Scratch

Recommended Posts

GoodYear GT3 185/65/r15 ... měl sem je na autě po koupení, a musím říct.. Hrůza.. měkká guma, sjíždí se, 4x sem je píchl ...Teď mam rok celosezonáky Maxxis MA-AS 185/65/r15 a v zimě pohoda, i na mokru, nehlučej.. I když to jsou šmejdi de facto, ale za 2000,- i s plechama, 8mm vzorek, proč ne  :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GoodYear GT3 185/65/r15 ... měl sem je na autě po koupení, a musím říct.. Hrůza.. měkká guma, sjíždí se, 4x sem je píchl ...

Hele jaký vliv má značka a typ pneu na to kolikrát píchneš? Nebo jsou nějaké typy "hřebíkuodolné"? Dřevěný loukoťový kolo nepočítám...  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jaký vliv má značka a typ pneu na to kolikrát píchneš? Nebo jsou nějaké typy "hřebíkuodolné"? Dřevěný loukoťový kolo nepočítám...  :D

GT3 co jsem četl a koukal ma jemnou směs a něco bio :D  a byl sem nasr**** když jsem byl v pneu servise 4x za měsíc, tak na ně nadavám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak mi nejde do hlavy proč skoro všichni co se jich zeptám až na pár světlých výjímek haní značku Pirelli konkrétně model Pirelli P7 Cinturato 205/55 R16 91V ?

Protože až je sjedeš na půlku budou hlučný a klouzací. V testech se jezdí na nových ..že??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravím všechny,

chtěl bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s pneumatikami Nokian Line 215/55/R17 ?

S pneumatikami značky Nokian mám dlouholetou zkušenost, ale všechny byli menších rozměrů a na lehčích autech.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...