johannka Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 jaké mohou být příčiny že rozvodový řemen klouže z řemenice a kdyby se neopíral o řemenici kliky tak sklouzne, ten co tam byl předtím se ani nehnul a tento nový klouže, je to dayco, kladky jsem neměnil ale že by v tom byl takovej rozdíl, kdy původní se nehnul a novej hned od začátku padá díky pug boxer 1,9 TD 1997 [upravil dne 4/3/13 10:57 od johannka] Citovat
straki007 Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 Tak to musis vymenit i kladky. Nevim sice na jakem aute ale to je jedno. Je napnuty vic a nektera kladka ho uz neudrzi. Citovat
marko306 Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 Preto sa odporúča meniť komplet rozvodová sada a nie iba remeň. Teraz sa bude dva krát robiť tá istá robota. Chcel si ušetriť, alebo ti to dakto odporučil? Citovat
johannka Odesláno 4. březen 2013 Autor Odesláno 4. březen 2013 tak doufám že to pomůže nový kladky a nebude chyba někde jinde, dělali jsme to sami, měnili jsme hlavu a tak se dal novej rozvoďák, takže zkusím ty kladky....díky Citovat
Ferry Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 rovnou bych dal i vodni pumpu, az se ten novej remen na novych kladkach napne, muze za par dni zacit prosakovat chladici kapalina a bude se to rozebirat do tretice Citovat
oddie Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 Už jsem ti psal asi pětkrát, že máš křivou některou z kladek. Kolikrát ti to mám ještě napsat, abys to pochopil? Citovat
johannka Odesláno 4. březen 2013 Autor Odesláno 4. březen 2013 Už jsem ti psal asi pětkrát, že máš křivou některou z kladek. Kolikrát ti to mám ještě napsat, abys to pochopil? ok už to chápu Citovat
Trnkoš Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 Nebo bude špatně sedět napínací kladka,ta musela být povolená Citovat
Toxi5 Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 mám dotaz jak se napína rozvodák na p406 1.9TD 66kw r.v. 98 - je to přes napínací kladku do které tlačí pružina stačí to? Citovat
JanoRS Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 Nebo bude špatně sedět napínací kladka,ta musela být povolená Presne toto sa stalo aj mne. Neviem či má rovnakú napínaciu kladku, ale je tam také vybratie ktorým neprejde ta vodiaca tyčka a kladka je vyosená. Remen zbehol cca. 5 mm dole z remenici a potom ho držala len remenica na kluke. Každopadne ak to aj bude tvoj prípad, tak ako ti už písali - vymeň všetko čo sa meniť má. Citovat
oddie Odesláno 4. březen 2013 Odesláno 4. březen 2013 mám dotaz jak se napína rozvodák na p406 1.9TD 66kw r.v. 98 - je to přes napínací kladku do které tlačí pružina stačí to? Ano. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.