Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hawkeyho 508SW - klepání definitivně vyřešeno


hawkey

Recommended Posts

hawkey. Na to odpoviem aj ja.Vyzera to tak ze ano lebo to riesia aj na nemeckom fore akurat ze tam im to nechcu reklamovat lebo im vravia ze to Verschleißteil.To znamena ze podlieha opotrebeniu ako brzdy napr. a na to sa zaruka nevstahuje.Takze komu sa ho podari vymenit z garancie tak ma stastie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj loupe se... před 3 měsícema mi vyměnili i hlavici řadící páky a teď i volant... a reklamoval sem že nefunguje výhřev sedaček a oni že prej to proměřili a nic s tim nebylo a fungovalo to a dnes už to zase nefunguje, se z toho poseru... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hezké, řadička se mě naštěstí netýká, takže jenom ten volant .. doufám, že verze Allure a GT má něco lepšího .. upřímně řečeno celý interiér je proveden docela pěkně, ale volant, to je jediná věc z interiéru, ze které jsem byl, co se týká provedení, trošku rozpačitý .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozzy1: no asi né no... :-D

hawkey: mno já si myslim že auta vyrobená 2012 už to maji v pohodě, protože já mám 2011 a ta měla úplně z jinýho materiálu volant než mám teď a taťka ma 508 vyrobenou 2012 a má totožný volant s tim co mám teď vyměněn a neloupe se mu... ale to vím a co mi bylo řečeno je to problém přetrvávající ze 407 kde se prý taky loupali volanty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potahy sedadel kompletně nataženy .. musím uznat, že ušité je to skvěle.. sedí to jak prdel na hrnec :) Ale jak by bratia slováci řekli \"boha maria, takú jebačku som eště nezažíl ..\" :D Přední sedadla ještě jakš takš, ale zadní ....

O víkendu udělám nějaké fotky ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taku si ještě nezažil jo,ale zapotil si se u ni pořádně ne:D:D:D

Jako sviňa, .. jako sviňa .. :D Nejvíc když jsem se pokoušel zjistit, jak sundat sedák zadních sedadel, kterýžto již není odklápěcí .. je to jenom takový kousek vyfouknuté pěny s potahem a 4mi kovovými zobáčky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...