Mysak_Bob Odesláno 9. duben 2013 Odesláno 9. duben 2013 tim mi chces naznacit, ze mam jet pres Hradec, Litomysl, Svitavy? asi pojedu po D1 vikend pred tim, tak to prubnu. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 9. duben 2013 Odesláno 9. duben 2013 jjj prubni to a napíš to sem edit: když to bude katastrofa tak to třeba bude i ve správách no uvidíme [upravil dne 9/4/13 21:10 od Gabriel 307] Citovat
ozzy1 Odesláno 9. duben 2013 Odesláno 9. duben 2013 já to z Kolína vemu přes Chotěboř, Nové město na Moravě a Bystřici nad Pernštejnem. Je to taková pohodovka,žádný spěch. Citovat
ChouLu Odesláno 9. duben 2013 Odesláno 9. duben 2013 Ozzy doufám že i v neděli, abych měl s kým jet zpět Citovat
Gabriel 307 Odesláno 9. duben 2013 Odesláno 9. duben 2013 že bych se přidal k ozzymu? tam i zpět v kolik budeš vyrážet v pátek? Citovat
Pepito Odesláno 15. duben 2013 Odesláno 15. duben 2013 Tak už mají ceny na webových stránkách Hotelu Rado upraveny Ale trvalo jim to Citovat
ChouLu Odesláno 15. duben 2013 Odesláno 15. duben 2013 Ovšem zase v tom mám slušný bordel... no nic opět jdem psát do hotelu... protože mi částka psaná emailem nesedí s webem... začínám se bát, abych se tam vůbec vyspal Citovat
Gabriel 307 Odesláno 15. duben 2013 Odesláno 15. duben 2013 jj jsou to zloději :bacha:bacha to je tedy změna :blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik edit: v mailu 600,- dvoulůžko,na netu 800,-(původní byla tuším 500,-) uvidíme která platí [upravil dne 15/4/13 12:59 od Gabriel 307] Citovat
Gabriel 307 Odesláno 15. duben 2013 Odesláno 15. duben 2013 Tak jsem tam volal a mluvil s panem Ullmannem,cena pro nás platí to co bylo v majlu(600,- dvoulůžko),cena na netu platí pro letní sezónu. Citovat
ChouLu Odesláno 15. duben 2013 Odesláno 15. duben 2013 Já si to nechám potvrdit raději emailem, který si vytisknu a vemu sebou... Pak se hadat, že mi do telefonu někdo řekl, že to bude tolik a tolik a teď je to tolik a tolik.... Citovat
ChouLu Odesláno 15. duben 2013 Odesláno 15. duben 2013 UPOZORŇUJI, ŽE OBJEDNAT ZBOŽÍ Z ESHOPU JE MOŽNÉ POUZE DO 18.4.2013 DO 20:00! CO NEBUDE OBJEDNÁNO, TO NEDOVEZU! Citovat
davidekcz Odesláno 15. duben 2013 Odesláno 15. duben 2013 Tak teď počasí drží, snad bude další víkend takové jako dneska... Citovat
Veverka Odesláno 15. duben 2013 Odesláno 15. duben 2013 Já si to nechám potvrdit raději emailem, který si vytisknu a vemu sebou... Pak se hadat, že mi do telefonu někdo řekl, že to bude tolik a tolik a teď je to tolik a tolik.... Moje řeč Citovat
Roman Bazi Odesláno 17. duben 2013 Autor Odesláno 17. duben 2013 Tož, jsem dnes zašel na Městskou policii a na úřad Jedovnice, podat žádost o povolení vyhradit parkování pro sraz. Snad nám to zítra rada schválí. Taky jsem byl domluvit jídelní lístek, ale musím ještě doplnit ceny. Už se nám to blíží. Citovat
ChouLu Odesláno 17. duben 2013 Odesláno 17. duben 2013 Výborně Na druhou stranu MP nebude mít tolik botiček.. Citovat
Roman Bazi Odesláno 17. duben 2013 Autor Odesláno 17. duben 2013 :D Vyhradit to musím, protože, to parkoviště může být už plné. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.