Roman Bazi Odesláno 24. březen 2013 Autor Odesláno 24. březen 2013 Pepito, nedá se nic dělat, ale na oběd určo doražte. Doplnil jsem do prvního příspěvku místo srazu, upravil časy, doplnil informace o prohlídce jeskyně a o výběru jídel na oběd. Dotazy? Citovat
ChouLu Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 Zítra upravím pozvánku Nějak poslední týden nic nestíhám Citovat
Roman Bazi Odesláno 24. březen 2013 Autor Odesláno 24. březen 2013 V pohodě, to nespěchá. Blokovat při spanilce budeme při výjezdu z parkoviště, pak jednu křižovatku a pak při odbočování do ulice, kde je restaurace. Trasu jsem dnes projížděl a při 50-60km za hodinu mimo obce a při 30km v obcích mě to trvalo 16minut. Citovat
ChouLu Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 20 potvrzenejch aut... to abych blokoval tankem Citovat
Roman Bazi Odesláno 24. březen 2013 Autor Odesláno 24. březen 2013 Tak abych nějakého sehnal:D. Teď jsem si všiml tvé nálady \" Do pondělí jsem OFF.. díky za pochopení\". Citovat
radim.1008 Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 Jsem stále váhající. 6.5. měníme okna v celém našem skromném domečku, tj. 21oken, 3 balkónovky a vchodovky, tím pádem se musí celý dům na tuto akci připravit. Takže se ozvu s přihlášením, či odhlášením cca týden před termínem, páč by mě doma asi vynesli v zubech, kdybych odjel v době příprav Citovat
ChouLu Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 Tenhle tejden byl jeden kolotoč.. ve středu přišla zakázka, ve čtvrtek jsem se rozhodl prohnat auto do Brna..a najednou mi jeden den chyběl a já zítra do 12:00 měl program odevzdat... takže jsem byl zavřenej s hromadou knížek, manualu a pracoval.. odpoledne jsem to dodělal a odeslal k otestování, tak uvidíme ale už mám konečně volno Citovat
Veverka Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 Romane, jsem tedy zvědavej, jestli se na to parkoviště u jeskyně všichni vejdeme. Nebo to máš vošéfovaný a budeme mít rezervé? Jinak já osobně bych rád v jeskyni velký okruh, žena (pokud dovnitř vůbec vleze) tak skoro jistě jen ten malý... prý něco kvůli WC nebo co Citovat
Medvěd Odesláno 26. březen 2013 Odesláno 26. březen 2013 Vzhledem k dnešní anabázi - (nevěda kolik kaček to celé bude stát) nevím jak to bude s naší účastí. Moc rádi bychom jeli a budeme se snažit, zatím \"jen\" varování, že se něco děje .... [upravil dne 26/3/2013 20:09 od Medvěd] Citovat
Roman Bazi Odesláno 27. březen 2013 Autor Odesláno 27. březen 2013 radim.1008 - snad se u nás ukážeš. Nic se nemusí zamlouvat, takže se můžeš rozhodnout těsně před srazem. Veverka - neboj, pokud bude parkoviště plné, tak mám náhradní parkování zajištěno:papa. Jít do jeskyně není povinné, takže může zůstat venku. Já asi také do jeskyně nepůjdu. Medvěd - četl jsem to, nemám k tomu slov, sekat ruce, nebo rovnou hlavy. Snad přijedete, ale chápu, že to není jisté. Citovat
ChouLu Odesláno 28. březen 2013 Odesláno 28. březen 2013 Takže se vše uplně změnilo... 26. mám příjímačky na Vejšku v Brně. Takže odeslán email do hotelu i z pátka na sobotu Tím pádem bych šel i na tu exkurzi EDIT: Ještě doplním, že v tomhle případě přijedu sám PS: Romane uprav si v ubytovanejch Pepita.. máš tam místo dnů auto [upravil dne 28/3/13 15:45 od ChouLu] [upravil dne 28/3/13 17:39 od ChouLu] Citovat
Roman Bazi Odesláno 28. březen 2013 Autor Odesláno 28. březen 2013 :super:super Jen připomínám, netlačím na Tebe, nespěchá to, - prosím, pozvánka v prvním příspěvku. Citovat
ChouLu Odesláno 28. březen 2013 Odesláno 28. březen 2013 Pozvánka upravena, tak na to jukní kdyby něco, tak mi písni SZ Pokud se to nikomu neukazuje, tak musí obnovit stránku pomocí Ctrl+F5 Roman: Uprav si název jeskyně...opisuju, nahraju to a pak zjistím, že to máš blbě [upravil dne 28/3/13 18:17 od ChouLu] Citovat
Andreww Odesláno 28. březen 2013 Odesláno 28. březen 2013 A ty máš na pozvánce předání diplůmů [upravil dne 28/3/13 19:44 od Andreww] Citovat
ChouLu Odesláno 28. březen 2013 Odesláno 28. březen 2013 Já to tam nevidím :D PS: To bylo po moravácku Citovat
Roman Bazi Odesláno 29. březen 2013 Autor Odesláno 29. březen 2013 Pozvánka v pořádku, díky. Já to měl taky po našem. Slópsko, tak jako kósek, róra, móka:D. U se po O nevyslovuje:D. [upravil dne 29/3/13 06:45 od Roman Bazi] Citovat
ChouLu Odesláno 30. březen 2013 Odesláno 30. březen 2013 Ty jsi taky róra Budeš se nám, těm plašanům co dorazí už v pátek, věnovat? PS: có tó vidííím, stále mám ubytko od soboty do neděle a přitom tam už budu od pátoka A Pepito stále chrápe s Kubou v CCčku? Takle by to nešloooo [upravil dne 30/3/13 23:41 od ChouLu] Citovat
ChouLu Odesláno 31. březen 2013 Odesláno 31. březen 2013 Roman už to opravil PS: Kdo pojede již v pátek a pojede přes Brno, tak ať se mi ozve budu se pohybovat po Brně, tak by jsme pak mohli dát někde spicha a jet v koloně UBYTOVÁNÍ: Mám jedno volné místo na pokoji od PÁ do NE (2 noci). Možno využít jen jednu noc (ale dávám přednost někomu, kdo by chtěl na obě). Cena je 250Kč/noc.. jedná se o dvoulůžkový pokoj v hotelu rado (www.hotelrado.cz). Kdyžtak mi písněte do PMka PA-SO: VOLNÉ SO-NE: rezervace Safi1 [upravil dne 2/4/13 21:55 od ChouLu] Citovat
Roman Bazi Odesláno 1. duben 2013 Autor Odesláno 1. duben 2013 Lukáši, tož věnovat se vám pátkařům budu. V kolik budeš končit v Brně? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.