Ducatista Odesláno 17. prosinec 2012 Odesláno 17. prosinec 2012 poradíte mi někdo, při jaké kombinaci zapnutí/vypnutí světel a délky stisknutí páčky pod volantem se aktivují přední střikovače světel? A ještě jedna věc, jak složité je vyřadit tuto funkci - jde to nějak jednoduše třeba vytáhnutím pojistky, nebo jedině najít káblík v nárazníku a vytáhnout ho? díky Citovat
LORD_mapiv Odesláno 17. prosinec 2012 Odesláno 17. prosinec 2012 stačí vytáhnout konektor na motorku ostřikovače.. taky jsem to řešil.. kombinaci si už nepomatuju, už jsem to odpojil víc jak před rokem.. Citovat
Dave_k Odesláno 17. prosinec 2012 Odesláno 17. prosinec 2012 Když máš rožnutý potkávačky na páčce tak je aktivovanej ostřik světel. Pokud máš jen denní (nesvítí palubka, displeje na max. apod.) tak se světla neostřikují. Totální vypnutí je tuším odpojením hnědého konektoru na čerpadle u nádržky s kapalinou. Citovat
Edison Odesláno 17. prosinec 2012 Odesláno 17. prosinec 2012 Jsou tam dva drůty. Je fuk, kterej se odpojí. Doporučuji ale mínusovej. Nezapomenout připevnit, aby neplandal, a nejlíp zafouknout bužírkou. Několikanásobné ochrana proti případnému zkratu. Citovat
antik Odesláno 17. prosinec 2012 Odesláno 17. prosinec 2012 procpak tuto funkci nechcete. uz jsem tu na klubu videl nekoho, kdo nemel a chtel to. Citovat
Cinci Odesláno 17. prosinec 2012 Odesláno 17. prosinec 2012 Důvod je jednoduchý, žere to moc vody Citovat
Edison Odesláno 17. prosinec 2012 Odesláno 17. prosinec 2012 Mno... to se dá vyřešit i jinak... Nehledě na to, jak vobrovská (oproti jiným) je nádobka... Neo by se to dalo pořešit montáží druhé nádobky. Nebo kombinací opatření. Citovat
Michal.x Odesláno 17. prosinec 2012 Odesláno 17. prosinec 2012 u MUXU to de odhlásit diagnostikou Citovat
antik Odesláno 17. prosinec 2012 Odesláno 17. prosinec 2012 no mozna jiny cudlik, kterym se to zapne a puvodni kabl bud prerusit cudlikem, takze by to spoustelo ten ostrik svetel jen kdyz chces Citovat
Ducatista Odesláno 18. prosinec 2012 Autor Odesláno 18. prosinec 2012 procpak tuto funkci nechcete. uz jsem tu na klubu videl nekoho, kdo nemel a chtel to.Přesně jak tu bylo napsáno, žere to moc vody. a navíc, tím že něco pošplíchám, nic neumyju. Pokud to nemá stěrač jak MB nebo Fiat, tak to je podle mě zbytečný. A v poslední řadě, nechci se dočkat toho, až se to posere nebo mi odletí ta krytka na ostřikovači Citovat
Ducatista Odesláno 18. prosinec 2012 Autor Odesláno 18. prosinec 2012 u MUXU to de odhlásit diagnostikou Fakt to jde? To by bylo nejjednodušší řešení Citovat
Charlie 1 Odesláno 18. prosinec 2012 Odesláno 18. prosinec 2012 Proc jednoduse kdyz chcete ostrikovat neprepnete svetla na parkovacky a pak nejde ostrik,nebo nelit do nadrzky 6litru ,ale jen asi2-3 a pak ostrikovace svetel nejdou...nesouhlasil bych ze sou k nicemu pred zimou a na jare kdyz jsou zasrany od brecky tak to slusne omyje nalepenou snehovou sracku.... Citovat
LORD_mapiv Odesláno 18. prosinec 2012 Odesláno 18. prosinec 2012 mě to teda omyje velký kulový.. vždycky to poblije světla jen aby se neřeklo.. Citovat
Charlie 1 Odesláno 18. prosinec 2012 Odesláno 18. prosinec 2012 Mas v nem slabej tlak tak asi poradne nestrika... Citovat
Edison Odesláno 18. prosinec 2012 Odesláno 18. prosinec 2012 Ono to nemyje vodou, ale poměrně \"silným proudem\" vody. Jedním z těch, kdo se chystá to dodělat jsem já. Dále: Prosté přerušení tlačítkem je nesmysl. Muselo by se stkskat více než jediný ovládací prvek, což je nesmysl. To když, tak natáhnout druhý kablík a zrealizovat jiné ovládání. Buď dalším prvkem, ovšem dále nezávislým, jen třeba na zapnutých světlech, nebo řešením nějakou logikou, jak so mám připravené třeba já. Citovat
Guest servisman Odesláno 18. prosinec 2012 Odesláno 18. prosinec 2012 třeba že by to omylo jen při dálkových světlech Citovat
Lihous Odesláno 18. prosinec 2012 Odesláno 18. prosinec 2012 Zajimave nazory.... Ostrik svetel nemam a jsem schopny vystrikat nadobku cca 4-5-6l?? Za 500km a neresim to. Urcite pokud je spina zaschla nebo poskrabana svetla je efekt horsi. Ale nekde jsem potkal ale kde? nejakou stavebnici/modul prave resici tento problem kdy se jednoduse zapojil a ostrikoval svetla po 5ostriknuti skla?? Jdu hledat Citovat
Lihous Odesláno 18. prosinec 2012 Odesláno 18. prosinec 2012 uz jsem to naseeeel http://www.cybertronic-labs.cz/rizeni-ostrikovacu-awl-s-kit-i23c51 Neni to asi lacine ale s porovnanim ceny zminovane naplne ostrikovacu zanedbatelne Citovat
Edison Odesláno 18. prosinec 2012 Odesláno 18. prosinec 2012 Někde jsem tu popsal svůj systém: Časový spínač. Třeba na 1/4 hodiny. Příchodem impulzu (na ostřik) se ostříkne okno i světla. Tím se natáhne časák, odpojí napájení ostřiku světel a ostřikuje se jen okno. Možný způsob ovládání: Jedním krátkým stiskem (tak, aby se ještě nestříklo) natáhnout časák a pak pohodlně ostříknout jen okno. Toto řešení dává prakticky plnou kontrolu nad ostříknutím světel - prakticky je to nemusí ostříknout nikdy. Citovat
antik Odesláno 18. prosinec 2012 Odesláno 18. prosinec 2012 tak to je levnější si tam dát vypínač a po sepnutí a použití ostříknutí to vezme i světla. Po vypnutí jen sklo. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.