Michal.x Odesláno 11. prosinec 2012 Odesláno 11. prosinec 2012 zdarek chci se zeptat kamarád si na 406 2.0 16v 99kw nechal dělat těsnění pod hlavou a rozvody po ujetí 4000km motor na dalnici chcípnul po zkoumání co se stalo sem našel v motoru toto video je jen ilustrační ale skutečnost je skoro stejná krz píst je vydět na ojnici a kus ventilu sem našel ve vaně servis mu trdí že za to nemůže že je to špatnym stylem jízdy co si o tom myslíte má šanci reklamovat nebo ne ? Citovat
oddie Odesláno 11. prosinec 2012 Odesláno 11. prosinec 2012 Špatným stylem jízdy ani náhodou. Motor byl potkaný nebo se jen odlomil kus jednoho ventilu? Citovat
Medvěd Odesláno 11. prosinec 2012 Odesláno 11. prosinec 2012 Nějak mi nedochází jak může styl jízdy zapříčinit upadnutí ventilu? Určitě reklamovat, s tím souvisí i posudek soudního znalce .... Citovat
Návštěvník Odesláno 11. prosinec 2012 Odesláno 11. prosinec 2012 Asi bych ten servis zkusil postrašit nějakym tím soudním znalacem jak píše Medvěd, ale je to hra nervů. Jinej motor do tohodle auta bude stát 5000,- + rozvody a řekněme olej + práce s výměnou. Bratru 10 000,-. Jestli má ten člověk čas, nervy, peníze tak se může samozřejmě obrátit na znalce a soudy. Tipuju že když se budou chtít obě strany dohodnout, tak ta cena za výměnu motoru bude ještě o dost nižší. Za další, jestli to Michal.x rozdělal, tak bejt tím člověkem co to prvně dělal, tak na něj taky vypláznu jazyk. Citovat
straki007 Odesláno 11. prosinec 2012 Odesláno 11. prosinec 2012 No reklamovat:myslim:myslim:myslim Pokud by s tim jel primo do toho servisu tak mozna. Ale jak jsi to rozdelal sam.....:myslim Citovat
Tantor-BN Odesláno 11. prosinec 2012 Odesláno 11. prosinec 2012 Straki ale aj tak keď si to predsa len doma rozrobil tak myslím že musíš naoko vidieť že to nebude len nejakou neskusenou montážou alebo niečo také...proste nevedel čo to je pozrel nato a uvidel zakým ma teda isť... Citovat
Michal.x Odesláno 11. prosinec 2012 Autor Odesláno 11. prosinec 2012 nerozdělal jen vyndal svíčku a kouknul kamerou rozvody ok potkanej neni ale oni s nim vubec už nechtěj komunikovat ještě bude sranda.. Citovat
oddie Odesláno 11. prosinec 2012 Odesláno 11. prosinec 2012 Takže jen upadlý ventil či jeho část. To pravděpodobně jejich vina nebule, leda by praskl od praseckého označování důlčíkem. Citovat
ozzy56 Odesláno 11. prosinec 2012 Odesláno 11. prosinec 2012 hrozně se to čte, čárky neznáš? tipnu si, že nenareklamuješ nic, kup druhý polomotor a neztrácej čas [upravil dne 11/12/12 15:05 od ozzy56] Citovat
ozzy56 Odesláno 11. prosinec 2012 Odesláno 11. prosinec 2012 učil jsem se, že polomotor je blok s klikou a písty, na něm přišroubovaná komplet hlava--tak tento díl bych koupil , tzn. polomotor nemá na sobě přípravu paliva , sací a výfukové parohy,altík,starter, filtry, silentbloky,el. instalaci atd. Citovat
Jenda_406 Odesláno 12. prosinec 2012 Odesláno 12. prosinec 2012 Podle toho jak to líčíš, není to vina servisu... došlo k \"přicpání\" jednoho z injektorú, výsledkem byla chudá směs = vysoké EGT = díra v pístu. Problém bych hledal výlučně v palivovém systému, případně ECU - konektory atd. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.