Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

po 14 dnech co jsem si domu dovezl svoji \"novou\" 206 bych vam ji rad predstavil....jedna se o vuz z roku 2004, 1.1 motor, MUX verze, 5dvirko, v sede metalize....ve vybave el. predni okna, vyskove stavitelne sedadlo ridice, sice je bez klimy ale to je druhorade.....jezdi perfektne, jedinou \"zavadu sem resil ze mi teklo pres antenu :)...to uz mam snad vyresene....verim ze bude slouzit dobre a snad dyl jak byvala 406....par foto :

206-1.jpg

206-2.jpg

206-3.jpg

206-4.jpg

Tady naposledy ze 406 :(

Dva_Pezotci.jpg

Odesláno
Pěkný vozítko :) Osobně bych už ale dnes do 1.1 a bez klímy nešel :) Ale záleží na tobě :) Kola 14? :)
motor je ale svizny aj sem si zvykl oproti 2.1....ze je bez klimy sem taky rozmyslal...ale je pekny a na klimu se nejezdi sem si rikal.....a jede paradne....a kola 14\" :)
Odesláno

Ahoj, krásná 206, ty kola padnou úplně perfektně k tomu. Jen bych asi pořešil ten výfuk, nějak mi tam nesedí. Jinak ať slouží:super Taky mám 1.1, takže ti rozumím co je to přesedlat ze silnějšího motoru :)

Odesláno
Ahoj, krásná 206, ty kola padnou úplně perfektně k tomu. Jen bych asi pořešil ten výfuk, nějak mi tam nesedí. Jinak ať slouží:super Taky mám 1.1, takže ti rozumím co je to přesedlat ze silnějšího motoru :)
dekuju...kola sou krasne...uz tam byli :-) vyfuk mi taky nesedi moc ale kdovi jestli to neni polak ti moc nesedeli nikdy...aspon mi.....ale chcu se na to podivat....a na motor si nestezuju...je svizny usporny a hlavne tichunky :-) dycky myslim ze mi to zdechlo :-D
Odesláno
Ahoj, krásná 206, ty kola padnou úplně perfektně k tomu. Jen bych asi pořešil ten výfuk, nějak mi tam nesedí. Jinak ať slouží:super Taky mám 1.1, takže ti rozumím co je to přesedlat ze silnějšího motoru :)
dekuju...kola sou krasne...uz tam byli :-) vyfuk mi taky nesedi moc ale kdovi jestli to neni polak ti moc nesedeli nikdy...aspon mi.....ale chcu se na to podivat....a na motor si nestezuju...je svizny usporny a hlavne tichunky :-) dycky myslim ze mi to zdechlo :-D

Jóóó, taky byl ten můj tichounký :D Poté co jsem upravil koncovku, dal sportovní filtr, tak už není tak tichounký, ale zvuk je to libový :roker

Odesláno
Ahoj, krásná 206, ty kola padnou úplně perfektně k tomu. Jen bych asi pořešil ten výfuk, nějak mi tam nesedí. Jinak ať slouží:super Taky mám 1.1, takže ti rozumím co je to přesedlat ze silnějšího motoru :)
dekuju...kola sou krasne...uz tam byli :-) vyfuk mi taky nesedi moc ale kdovi jestli to neni polak ti moc nesedeli nikdy...aspon mi.....ale chcu se na to podivat....a na motor si nestezuju...je svizny usporny a hlavne tichunky :-) dycky myslim ze mi to zdechlo :-D

Jóóó, taky byl ten můj tichounký :D Poté co jsem upravil koncovku, dal sportovní filtr, tak už není tak tichounký, ale zvuk je to libový :roker

jak si s tim clovek pohraje tak vysledek stoji za to :) kdyz je to decentni tak je to pekne.....ale ja sem ri rehtacky uzil dost :) tak uzivam ticha :)
  • O 12 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...