paťas!!! Odesláno 17. říjen 2012 Odesláno 17. říjen 2012 po 14 dnech co jsem si domu dovezl svoji \"novou\" 206 bych vam ji rad predstavil....jedna se o vuz z roku 2004, 1.1 motor, MUX verze, 5dvirko, v sede metalize....ve vybave el. predni okna, vyskove stavitelne sedadlo ridice, sice je bez klimy ale to je druhorade.....jezdi perfektne, jedinou \"zavadu sem resil ze mi teklo pres antenu ...to uz mam snad vyresene....verim ze bude slouzit dobre a snad dyl jak byvala 406....par foto : Tady naposledy ze 406 Citovat
ChouLu Odesláno 17. říjen 2012 Odesláno 17. říjen 2012 Pěkný vozítko Osobně bych už ale dnes do 1.1 a bez klímy nešel Ale záleží na tobě Kola 14? Citovat
paťas!!! Odesláno 17. říjen 2012 Autor Odesláno 17. říjen 2012 Pěkný autičko,ať dělá jen radost dekuju zatim radost dela...musim zaklepat Citovat
JJEENNDDAA Odesláno 17. říjen 2012 Odesláno 17. říjen 2012 krása, gratuluji a doufám že se v sobotu ukážeš :-D Citovat
paťas!!! Odesláno 17. říjen 2012 Autor Odesláno 17. říjen 2012 Pěkný vozítko Osobně bych už ale dnes do 1.1 a bez klímy nešel Ale záleží na tobě Kola 14? motor je ale svizny aj sem si zvykl oproti 2.1....ze je bez klimy sem taky rozmyslal...ale je pekny a na klimu se nejezdi sem si rikal.....a jede paradne....a kola 14\" Citovat
paťas!!! Odesláno 17. říjen 2012 Autor Odesláno 17. říjen 2012 krása, gratuluji a doufám že se v sobotu ukážeš :-D uz ted se tesim ted si to zaridim ne jak posledne jak mi to nevyslo.....a dekuju za pochvalu....vsak omrknes Citovat
aRJay Odesláno 17. říjen 2012 Odesláno 17. říjen 2012 Ahoj, krásná 206, ty kola padnou úplně perfektně k tomu. Jen bych asi pořešil ten výfuk, nějak mi tam nesedí. Jinak ať slouží Taky mám 1.1, takže ti rozumím co je to přesedlat ze silnějšího motoru Citovat
paťas!!! Odesláno 17. říjen 2012 Autor Odesláno 17. říjen 2012 Ahoj, krásná 206, ty kola padnou úplně perfektně k tomu. Jen bych asi pořešil ten výfuk, nějak mi tam nesedí. Jinak ať slouží Taky mám 1.1, takže ti rozumím co je to přesedlat ze silnějšího motoru dekuju...kola sou krasne...uz tam byli :-) vyfuk mi taky nesedi moc ale kdovi jestli to neni polak ti moc nesedeli nikdy...aspon mi.....ale chcu se na to podivat....a na motor si nestezuju...je svizny usporny a hlavne tichunky :-) dycky myslim ze mi to zdechlo :-D Citovat
paťas!!! Odesláno 17. říjen 2012 Autor Odesláno 17. říjen 2012 a co 406ka ?? tu si vzal jeden zajemce.....co sni udelal uz nevim ani nechcu vedet....byl to mazel Citovat
aRJay Odesláno 17. říjen 2012 Odesláno 17. říjen 2012 Ahoj, krásná 206, ty kola padnou úplně perfektně k tomu. Jen bych asi pořešil ten výfuk, nějak mi tam nesedí. Jinak ať slouží Taky mám 1.1, takže ti rozumím co je to přesedlat ze silnějšího motoru dekuju...kola sou krasne...uz tam byli :-) vyfuk mi taky nesedi moc ale kdovi jestli to neni polak ti moc nesedeli nikdy...aspon mi.....ale chcu se na to podivat....a na motor si nestezuju...je svizny usporny a hlavne tichunky :-) dycky myslim ze mi to zdechlo :-D Jóóó, taky byl ten můj tichounký Poté co jsem upravil koncovku, dal sportovní filtr, tak už není tak tichounký, ale zvuk je to libový Citovat
paťas!!! Odesláno 17. říjen 2012 Autor Odesláno 17. říjen 2012 Ahoj, krásná 206, ty kola padnou úplně perfektně k tomu. Jen bych asi pořešil ten výfuk, nějak mi tam nesedí. Jinak ať slouží Taky mám 1.1, takže ti rozumím co je to přesedlat ze silnějšího motoru dekuju...kola sou krasne...uz tam byli :-) vyfuk mi taky nesedi moc ale kdovi jestli to neni polak ti moc nesedeli nikdy...aspon mi.....ale chcu se na to podivat....a na motor si nestezuju...je svizny usporny a hlavne tichunky :-) dycky myslim ze mi to zdechlo :-D Jóóó, taky byl ten můj tichounký Poté co jsem upravil koncovku, dal sportovní filtr, tak už není tak tichounký, ale zvuk je to libový jak si s tim clovek pohraje tak vysledek stoji za to kdyz je to decentni tak je to pekne.....ale ja sem ri rehtacky uzil dost tak uzivam ticha Citovat
Angelussy Odesláno 18. říjen 2012 Odesláno 18. říjen 2012 ještě ať to vymění táta ( taky bych chtěla umět přesvědčit naše, aby si pořídily pažoutky ) Hezká 206tá Ať slouží... Citovat
ozzy1 Odesláno 18. říjen 2012 Odesláno 18. říjen 2012 Hezká 206. Tak ať dobře slouží bez problémů. Citovat
paťas!!! Odesláno 18. říjen 2012 Autor Odesláno 18. říjen 2012 dekuju...dneska sem byl na evidencku a pri jednom sem poprosil technika jestli mi to protahne pres linku....vysledek uzasny.....jako novy tak snad vydrzi Citovat
usmivaji Odesláno 15. únor 2025 Odesláno 15. únor 2025 http://Zdravím vazeny pane Patas. Mel bych zajem o komunikaci. S pozdravem Laušer Citovat
Medvěd Odesláno 15. únor 2025 Odesláno 15. únor 2025 No nevím, jestli p. Paťas bude komunikaci nakloněn, když je jeho příspěvek z roku 2012 VojtouNerCZ a Pepito ohodnotil 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.