Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

10 let od NEHODY - Peugeot 305 do dodávky


Recommended Posts

Dnes ráno za Kozomínem ukončen život mého miláčka.

Kdo to tam zná, ví, že tam je to časté, soudím dle zbytků nárazníků u krajnice.

post-1938-14109626820126_thumb.jpg

[upravil dne 22/9/2012 00:28 od Marcel505]

Upraveno uživatelem Marcel505
Výročí
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bolí krk a koleno. Na vině byl řidič dodávky, ihned po nehodě přiznal svou vinu.

Nový Peugeot asi nebude. Ještě nevím co pojišťovna, ale nic nového kupovat nebudu. Spíš opravím jiné auto, které má závadu, protože tahle 305 už nepůjde opravit. :(

[upravil dne 15/9/2012 20:49 od Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsem OK, se uvidí časem. Spíš mám strach o to koleno.

Ten krk dejme tomu, nic tam zlomeného není dle rentgenu, což s kolenem mi bylo řečeno také, že je naražené, ale bolí to, což je dosti nepříjemné.

Mít v háji koleno takhle brzy by bylo velmi nepříjemné.

Ano, zdraví je to hlavní, ale asi bude chvilku trvat, než mi to dojde.

Je to má první skutečná nehoda. Pohrávám si s myšlenkou, zda tomu nešlo zabránit, ale Policie mi řekla, ať jsem rád, že to dopadlo takhle, mohl bych při vyhýbání někoho přejet či něco zavinit. V čemž mají pravdu. Kdybych vytušil že asi nezastaví, objedu ho zprava, nikdo tam nejel. Dost často se mi to stalo, že si někdo věřil že to stihne a s malým mým přibržděním to stihl, protože jsem s tím počítal, tušil jsem to. Tady jsem to nečekal, vzhledem k tomu, jak pomalu jel.

Auto jsem měl rok a čtvrt a sloužilo pěkně. Byl to zajímavý kousek vzhledem ke střešnímu oknu, což se u dieselů moc nevidí... Pro mě to bylo nejlepší dieselové auto, které jsem kdy měl. Zatím to se mnou nic moc nedělá, ale to asi přijde časem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po zdravotní stránce byl podle mě v pořádku, protože posádka sanitky se mu nevěnovala, nehlásil se jako zraněný.

Mě se při příjezdu Policie ptala, zda jsem zraněný... Tak jsem mu řekl že ano.

A čekal jsem, kdy na mě přijde řada. Po delší chvilce jsem šel k sanitce a doktorka mi ještě vynadala, že jsem se jí nehlásil, že se několikrát ptala... Neslyšel jsem jí, řešil jsem odtah, předával doklady Policii... :roll

Ano, je to tak, už jsem to několikrát slyšel, že mám být rád za to, jak to dopadlo.

[upravil dne 16/9/2012 20:20 od Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...