Votrelec5 Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 Páni a Dámy rád by som sa vám pochválil mojim prvým Peugeot úlovkom: Peugeot 307 SW 1.6HDi - výkon 80kW - rok výroby 07/2005 - najazdené po zaokruhlení 99 000km - vhrievané zrkadlá, panoramatická strecha - bez FAP - automatická dvojzonová klimatizacia - 16\" neoriginálne ALU kolesá, v TP zapísané aj 17\" kolesá - 6x airbag, ABS, centrálne zamykanie + alarm, predé el. okna - kúpené na Slovensku, pravidelne servisované v Peugeot France a býva v Košiciach Nakolko auto mam ešte len pár dní a som pred servisnou prehliadkou tak som zatial žiadne vážnejšie vady nenašiel. Tak tu vám ho predstavím na fotkách: Ďakujem za pozornosť a teším sa na komunikáciu s vami. Roberto [upravil dne 28/9/2012 19:34 od Votrelec5] Citovat
lukaro Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 Ahoj, vítej v klubu další majitel 307ky, super.... Už se těším na fotky. Každopádně hodně šťastných kilometrů Citovat
Votrelec5 Odesláno 19. srpen 2012 Autor Odesláno 19. srpen 2012 Ahoj, vítej v klubu další majitel 307ky, super.... Už se těším na fotky. Každopádně hodně šťastných kilometrů Ďakujem za privítanie. Fotky už nahodené P.S.: Pačky došli v poriadku ? [upravil dne 19/8/12 11:57 od Votrelec5] Citovat
Moral3z Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 Krasavec, vítej v klubu... hodně šťastných km! Citovat
Pe.Tr Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 pekne pekne ,, doporučuji domontovat tempomat Citovat
Votrelec5 Odesláno 19. srpen 2012 Autor Odesláno 19. srpen 2012 pekne pekne ,, doporučuji domontovat tempomat Uvažujem ešte nad parkovacími senzormi, foliami na skla a samozrejme ten tempomat Citovat
Votrelec5 Odesláno 19. srpen 2012 Autor Odesláno 19. srpen 2012 Jaké páčky? Co co co? Pardon pisal si že si mal problem s pačkou sterače ? Ze ti zostala v ruke tak si objednaval novu nie ? Citovat
Roman Bazi Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 Tož vitaj a ať slouží. Tahle barva se mi vždycky líbila. Když se 307ma začala vyrábět, tak jsem kolem jednoho SWčka v téhle barvě chodil ve Velkém Meziříčí v takové zapadlé uličce. Moc se mi tenkrát líbila. Citovat
lukaro Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 Jo tyhle, ano, koupil jsem nové a jsou v pohodě, díky za optání... Jinak ta barva je bomba Citovat
vendelinek Odesláno 19. srpen 2012 Odesláno 19. srpen 2012 pěkný autíčko a barvička mu sedí moc pěkně,tak at slouží jen dobře,hodně štastných km bez nehod:) Citovat
Votrelec5 Odesláno 19. srpen 2012 Autor Odesláno 19. srpen 2012 Od roku 2008 do teraz som nemal žiadnu nehodu tak obzvlašt pri tomto novom aute som opatrný aj ked niekedy mam nutkanie zošlapnuť pedál a prevetrať to moje turbo Ale vždy s mierou radšej potom zajdem na okruch okolo mesta než by som zbytočne riskoval Citovat
Votrelec5 Odesláno 31. srpen 2012 Autor Odesláno 31. srpen 2012 Tak páni a dámi za mnou prvá servisná prehliadka typ B Menené: peľový, vzduchový, olejový aj naftový filter Olej: Total Quartz 5W-40 objem 5l Regenerácia: XADO Revitalizant (metalokeramika) Celková cena 170 € v servise u známeho (material 110€ + 50€ práca + 10€ XADO Revitalizant) Priznám sa že pri aplikovaní XADO som bol skeptický ale už po prvej aplikácii a cca 100km cítim zlepšenie. Mate s tým nejaké skúsenosti ? Obrázky: Citovat
Gabriel 307 Odesláno 31. srpen 2012 Odesláno 31. srpen 2012 ahoj,taky tě vítám mezi kombajnama 307 a celkově i tady na PC,autí pěkné ale interiér mám nejraději tmavý(asi jsem staromódní nebo to je věc zvyku) Citovat
davidekcz Odesláno 31. srpen 2012 Odesláno 31. srpen 2012 Ahoj a vítej v klubu :papa Pěkná barva,pěkná 307 moc,moc Citovat
DanculD Odesláno 31. srpen 2012 Odesláno 31. srpen 2012 Ten Xado ti poradil ktory dobrak? Kamarat to nalial do motora Opel Astra 1.7CDTi a auto po cca. 10000km zacalo zrat olej a zerie ho do teraz. Citovat
davidekcz Odesláno 31. srpen 2012 Odesláno 31. srpen 2012 Taky jsem na to koukal, je to zase další s těch super zázraků :bojim Tohle do auta asi nelít :myslim Citovat
Votrelec5 Odesláno 31. srpen 2012 Autor Odesláno 31. srpen 2012 Ten XADO mi poradil ten známi zo servisu kde mi to robili pričom ho sám používa. Zatiaľ cítim len pozitívnu zmenu. Je možné že mu to začalo žrať olej ale skôr by som povedal že sa zvýšila kompresia vo valcoch a začalo mu to cez nejakú netesnosť vytláčať olej. Prípadne nedodržal presný postup aplikácie alebo je to zhoda náhod že po aplikovaní XADO mu začal miznúť olej. Je to diskutabilné, ale Ďakujem za postreh reakciu A ostatným vrelá vďaka za privítanie Citovat
mccolor Odesláno 31. srpen 2012 Odesláno 31. srpen 2012 Také tě vítám mezi 307 SW -čkáře a přeji ti hodně km bez starostí. Mám od 10.2011, najeto necelých 10tisíc,parádní svezení. Ty kola a ta barva k tomu sedí,prostě paráda. Já to koupil bez radia,bez střední sedačky (teď mám jiný potah)....,to se ale vše vyřeší časem. :papa Citovat
Votrelec5 Odesláno 5. září 2012 Autor Odesláno 5. září 2012 Tak po dlhom zvažovaní som sa rozhodol pre fólie Skyfol Shark triedy HP Na bočné sklá pôjdu 30-tky a na zadné pôjde iba 15-tka nakoľko sklo mám už tónované. Firma RM-audio, Košice mi dala bezkonkurenčnú cenu 120 € a v cene je aj demontáž bezpečnostných 3M fólii z bublinkami po predchádzajúcom majiteľovi. Plus som dnes dokúpil HOD Žiarovky H7 6000K 12V/55W + 2x keramické konektory s odporovým káblom pre dlhú životnosť. Fotky prihodím okolo 22:00. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.