jozefsv Odesláno 28. červenec 2012 Odesláno 28. červenec 2012 nechcem zabrdat ale neda mi a spytam sa co za cvoka vymyslel kratasy a gumaky pre vasu cesku vypravu? som sa v noci skoro usulal k smrti.teda podla mojho skromneho nazoru riadny trapas:D [upravil dne 28.7.12 11:56 od jozefsv] Citovat
shwaara Odesláno 28. červenec 2012 Odesláno 28. červenec 2012 Taky se mi to moc nelíbilo, ale vypadá to, že zaujali a svět to jako trapas moc nevnímal: http://www.lidovky.cz/holinky-ceskych-sportovcu-na-olympiade-zaujaly-cely-svet-p3n-/ln-bydleni.asp?c=A120728_114445_ln_domov_spa Citovat
koblih69 Odesláno 28. červenec 2012 Odesláno 28. červenec 2012 Jasňééé Holiny jsou in i Aguška Hanychová je nosí, tka to musí bejt klášný. Citovat
davidekcz Odesláno 28. červenec 2012 Odesláno 28. červenec 2012 Skoro bych řekl, že to mělo účel jeden, aby se o nás mluvilo no a to se myslím povedlo dokonale... Citovat
Jeny Odesláno 28. červenec 2012 Odesláno 28. červenec 2012 nápad je to dobrej. A ještě spolu s deštníkem vzhledem k tamějšímu počasí mi to přijde i vtipný Citovat
maturantka Odesláno 28. červenec 2012 Odesláno 28. červenec 2012 Většina toho oblečení se mi líbí, ale gumáky jsou děs. I když opravdu v nich občas vidím ve městě holky v sukni, tak co. Až začne pršet, budou ještě naši rádi, že můžou přeběhnout mezi budovama v gumákách a s deštníčkem :-D. Citovat
Laďa Odesláno 28. červenec 2012 Odesláno 28. červenec 2012 nechcem zabrdat ale neda mi a spytam sa co za cvoka vymyslel kratasy a gumaky pre vasu cesku vypravu? som sa v noci skoro usulal k smrti.teda podla mojho skromneho nazoru riadny trapas:D [upravil dne 28.7.12 11:56 od jozefsv] Proč cvoka. Jak je vidět tak mají úspěch. http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=752944#utm_medium=dynamiclead&utm_source=centrumHP&utm_content=position-1 Citovat
jozefsv Odesláno 29. červenec 2012 Autor Odesláno 29. červenec 2012 ako vtipne to samozrejme je.ked tym chceli zaujat tak sa podarilo.len myslim ze sa to na oh nehodi ale asi ide novy trend Citovat
Medvěd Odesláno 29. červenec 2012 Odesláno 29. červenec 2012 Mám legraci rád a tohle oblečení fóra v sobě prostě má. Citovat
Edison Odesláno 29. červenec 2012 Odesláno 29. červenec 2012 Tsss... tomu nerozumíte.. Koukněte do větších obuví, co různých vzorů módních holínek se dá pořídit a to zdaleka ne jen v Česku... A kdo měl možnost pobýt třeba ve Švédsku, tam se to fakt nosí hodně, včetně letních deštivých dnů, kdy není problém potkat ladné švédky v minisukních a supermódních holínkách. Tak bych v tom neviděl nic špatného ani na takové akci, kdy to bylo pojato jako humor... a jak vidno úspěšný... Myslím, že se to chytne i v komerci. [upravil dne 29.7.2012 11:19 od Edison] Citovat
Haryk Odesláno 29. červenec 2012 Odesláno 29. červenec 2012 náhodou pěknéééééééééé :super:super Citovat
koblih69 Odesláno 29. červenec 2012 Odesláno 29. červenec 2012 Jo super, ponožky do sandálů taky umíme už léta :D:D [upravil dne 29/7/12 11:23 od koblih69] Citovat
lukaro Odesláno 29. červenec 2012 Odesláno 29. červenec 2012 Nebyl to náhodou pokus o vtípek na počasí v Anglii? Tak to tuším mělo i být..... ale myslím si, že než jít klasicky v nějakých útlých bundičkách a já nevím co, je lepší být originální a vtipný, být takový, že zaujmu celý stadion, to je skvělé... Citovat
ivanh Odesláno 29. červenec 2012 Odesláno 29. červenec 2012 Ako recesiu beriem a chvalim ale predpokladam ze si nepojdu takto aj pre medaily :D:D Citovat
lukaro Odesláno 29. červenec 2012 Odesláno 29. červenec 2012 EDIT: poslalo se mi to tu nějak dvakrát [upravil dne 29/7/12 13:39 od Lukáš_307] Citovat
davidekcz Odesláno 29. červenec 2012 Odesláno 29. červenec 2012 Ako recesiu beriem a chvalim ale predpokladam ze si nepojdu takto aj pre medaily :D:D Aby hlavně nějaké byly, zatím se nám moc nedaří :( Citovat
pyrone Odesláno 29. červenec 2012 Odesláno 29. červenec 2012 Zase ta nasa bacovska kombinacia je tiez dost zla... no neviem ale alpine pro nespravila dobry tah Citovat
Medvěd Odesláno 29. červenec 2012 Odesláno 29. červenec 2012 Osobně mám dvě želízka v ohni (Báru Špotákovou a Štěpánku Hilgertovou) a když se aspoň jedna dostane na bednu, budu spokojenej. Medaile bych přál i deblistům Volfovi se Štěpánkem, ale samozřejmě i všem dalším sportsmanům a sportslaidies - olympiáda je vrchol toho, co může sportovec docílit a už to, že tam je a kvalifikoval se musí být nádherný pocit. Citovat
Nanjua Odesláno 30. červenec 2012 Odesláno 30. červenec 2012 http://www.muzivcesku.cz/italske-zklamani-a-nejlepsi-holandsko Stačí vidět, jak na tom byli ostatní a je mi trapně za ně. Kupka se musí v hrobě obracet pokud je pravda, že jedno z jeho nejslavnějších děl tvoří po dostatečném zprznění vzor na gumákách a legínách (které by se mimochodem hodily spíš na kolečkové brusle než za účelem reprezentování republiky)... [upravil dne 30/7/12 02:32 od Nanjua] Citovat
koblih69 Odesláno 30. červenec 2012 Odesláno 30. červenec 2012 Ty legíny jsou pro mě ještě větší hrůza než holiny. Škoda, když kouknu na to jak fantasticky elegantně vypadá Francie nebo USA tak je mi to líto. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.