off_cz Odesláno 26. květen 2005 Odesláno 26. květen 2005 Zdravim lidi, nevite nekdo kde a hlavne za kolik se da sehnat zadni plato na 306ku Break ?? Za orig chcou cca 6000 :-) Diky za pomoc. Citovat
Xaverious Odesláno 26. květen 2005 Odesláno 26. květen 2005 To jsme na tom stejne. Ja zase shanim plato do 306 rok 95 3dv... posledni majitel to pekne rozvrtal Citovat
David 106s16 Odesláno 26. květen 2005 Odesláno 26. květen 2005 na toho kombika ho si myslim mam. Citovat
Kvasky Odesláno 26. květen 2005 Odesláno 26. květen 2005 2 Xaverious: A co ho vyrobit ze dřevotřísky? Zase tak veliký není. Ale musel by jsi ho nejak odlehčit, aby jsi potom v zimě otevřel kufr Citovat
svoji Odesláno 27. květen 2005 Odesláno 27. květen 2005 Já pro změnu sháním na 406 break ... Kdyby někdo o nějakým věděl .... Díky Citovat
oddie Odesláno 27. květen 2005 Odesláno 27. květen 2005 A já pro změnu NABÍZÍM plato na 405 combi... Citovat
David 106s16 Odesláno 28. květen 2005 Odesláno 28. květen 2005 Napsán autorem svoji Já pro změnu sháním na 406 break ... Kdyby někdo o nějakým věděl .... Díky O jednom vim...... Citovat
svoji Odesláno 29. květen 2005 Odesláno 29. květen 2005 TO : David 106s16 to je fajn, můžu zavolat nebo na ICQ 15647179. Nerad aby mi to uteklo ... :-) Díky Citovat
Ferry Odesláno 29. květen 2005 Odesláno 29. květen 2005 Napsán autorem svoji TO : David 106s16 to je fajn, můžu zavolat nebo na ICQ 15647179. Nerad aby mi to uteklo ... :-) Díky zavolej mu, ICQ uz David nepouziva aspon tri ctvrte roku Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.