Edison Odesláno 7. červen 2012 Odesláno 7. červen 2012 To je opravdu reálná fotka, co udělal kolega na svých cestách!!! Citovat
OK406 Odesláno 7. červen 2012 Odesláno 7. červen 2012 To si dělá srandu???:o:o:o:mrk To bude asi nějaký rychločert ( spoluobčan). [upravil dne 7/6/12 14:59 od OK406] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 7. červen 2012 Odesláno 7. červen 2012 Jo je to paní co vypadá jak rychločert, a jede do sběrných surovin asi:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.