Mišak Odesláno 28. květen 2012 Odesláno 28. květen 2012 Ahoj kluci,holky tak se musím pochulubit novím přírustkem do rodiny.Mišaček se narodil v neděli 10:30 važil 2.7kg a měřil 51cm.Cestou na svět ho potrapili nějaké komplikace, ale vše dobře dopadlo.Při dnešní naštěvě mamča i maličký už byli naprosto v pohodě odpočatí a vysmátí Citovat
elton Odesláno 28. květen 2012 Odesláno 28. květen 2012 Gratulace:potlesk:super:papa ať prcek roste a dělá vám radost Citovat
Šalda Odesláno 28. květen 2012 Odesláno 28. květen 2012 Tak velká gratulace a malýmu hodně štěstí do života:papa Citovat
Moby89 Odesláno 28. květen 2012 Odesláno 28. květen 2012 jak se to tady píše když má někdo přírustek do rodiny?Gratuluju, at slouží a hodně štastných kilometrů bez nehody?:D ne teď vážně: hlavně ať je zdravej, trochu toho štěstí, a hlavně at nezlobí rodiče;) Citovat
Charlie 1 Odesláno 28. květen 2012 Odesláno 28. květen 2012 gratulace a at roste jak z vody,je to správnej bombarďák! Citovat
OK406 Odesláno 28. květen 2012 Odesláno 28. květen 2012 Blahopřeji a všem přeji hodně zdraví !!!:potlesk Citovat
ozzy1 Odesláno 28. květen 2012 Odesláno 28. květen 2012 Obrovská gratulace a ať roste jako z vody. Citovat
gronholmm Odesláno 28. květen 2012 Odesláno 28. květen 2012 Také přeji vše nejlepší k prckovi. Ať dělá samou radost Citovat
Tom_206 Odesláno 28. květen 2012 Odesláno 28. květen 2012 Tak se taky přidávám, gratuluju k mrňousovi Přeju hodně štěstí do života a hlavně zdraví Citovat
Goldinka Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 to je fešák! tak gratuluju ať je zdraví a dělá taťkovi a mámče jen a jen radost ) Citovat
kveton Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 Velká gratulace!! Ať pořádně roste a dělá jen radosti Citovat
Roman Bazi Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 Taky posílám velkou gratulaci, a přeji hlavně zdraví, páč to je to nejdůležitější. Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 Gratulujem. Nech Vám robí veľa radosti. Citovat
davidekcz Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 :potlesk:potlesk taky gratuluju.... :papa:papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.