Hans407 Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 Ahoj, chci vás varovat před tímto členem STRAKI007 kterého tu všichni tolik vychvalují. Je to asi rok co mi tento člen dělal FAPOFF a CHIP. Další půlrok se mi snažil dát auto dohromady !!!!!!!!!!!!!!!!!! Nakonec mi přestal brát telefony a já musel znovu zaplatit aby mi jiná firma dala auto do původního stavu a vydělala FAPKU. Je mi jasné, že tento člen je u mnoha z vás oblíbený, ale mnoho z nás poškozených už to zde psalo, a bylo to VŽDY VYMAZÁNO !!! Pro tento případ bude tato stránka stínově sledována a pro případ že by byla vymazána, už to budu řešit. A 100% vím od jiných členů že nejsem sám, akorát se všici bojí či co ….. A ještě jedna věc, nikdo proti němu moc nemůže protože účty nedává a dle živnostenského úřadu v Chomutově (kde už jsem byl), jsem zjistil, že nemá ani živnostenský list….. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 zajímavý poznatek,slyším poprvé Citovat
straki007 Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 ja taky. Vidim ze prvni prispevek tak jsem zvedavy co z toho bude lezt:aut Citovat
Charlie 1 Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 STRAKI007 ty nemáš živnosták jo:D že by člověk od konkurence tady na klubu? [upravil dne 13/5/12 20:31 od Charlie 1] Citovat
Gabriel 307 Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 třeba zatím nemá nevím,je hodně lidi který nemají živnosťák a dělají auta dobře;) Citovat
davidekcz Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 To vypadá na zajímavou debatu :myslim Citovat
Charlie 1 Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 a proč to leze na světlo až ted?když se to stalo před rokem? Citovat
straki007 Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 Nemam. Ano vidim to na konkurenci. Neresim. Nic vysvetlovat nemusim a nebudu. Komu jsem neco delal tak vi ze davam zaruku za funkcnost. Pokud se neco nepovedlo tak se to dalo dohromady. Citovat
mr.SM Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 Docela to zavani obvinenim... Pokud si je nekdo tak jisty v kramflecich s timto tvrzenim, mel by to resit pres organy cinne v trestnim rizeni... Citovat
Pechy Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 Tak hale, mě blbo auto a všichni odborníci mi říkali vstřiky v háji, egr v háji a házeli sumama kolem 30.000,- Dostal jsem tip na Strakiho, který mi zdiagnostikoval FAP, vyndal ho, upravil jednotku a při té příležitosti mi udělal i chip a auto šlape jako hodinky. S jeho přístupem a vystupováním jsem měl pocit, že se bavím s kamarádem kterého znám 20 let. Ted ho sice nemůžu dohnat protože toho má hodně Ale jednoznačně stojím za ním. Citovat
Guest StibTo Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 jaj tak ja sem taky jeste rychle neco napisu nez se tu rozjede flame a nekdo to zas zamkne Citovat
Přema Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 To sem tu zaregistroval jen kvůli toho?? Beztak konkurence.....nic jiného... Citovat
Charlie 1 Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 tak jsi mu auto dělal a dal jsi mu ho do kupy ne? tak co tady řeší? Citovat
davidekcz Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 Přesně tak...anebo nějaký vtipálek tady z fóra co tady zná situaci a chtěl to jen rozvýřit tady?!?!? Citovat
straki007 Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 a proč to leze na světlo až ted?když se to stalo před rokem? Protoze panacek se vzbudil. Nevim. Muze se samozrejme stat ze se nepovedlo napoprve a pan by mel vedet ze davam na to zaruku.Ale neberu to jako ze ted si usekam ruce. Zatim nevim o koho jde. Taky jsem zvedavy co z neho vyleze. Mam podezreni kdo to bude. Jenom jestli se prizna dotycny. Zivnostak nemam protoze doted to nebyla moje hlavni vydelecna cinnost. Momentalne to delam pod ICem jednoho autoservisu,ale myslim ze pred vama se obhajovat nemusim jestli mam zivnostak nebo ne. Citovat
Medvěd Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 Nerozumím, nechápu ..... výkřik do tmy, bu bu bu, pak zas zalézt do díry a život jde dál Citovat
Haryk Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 osobně strakiho007 neznám, ale pochybuji když by někdo nebyl spokojen s jeho prací, že by to sem nenapsal, zatím jen a jen samá chvála, nějak mě to smrdí, asi závist či co [upravil dne 13/5/12 20:45 od Haryk] Citovat
straki007 Odesláno 13. květen 2012 Odesláno 13. květen 2012 Docela cekam co z toho bude. V Brne znam jenom hodne lidi s kteryma bych se kdykoliv opet potkal. Takze pochybuju ze panacek je z Brna. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.