koblih69 Odesláno 16. květen 2012 Odesláno 16. květen 2012 No já mám sice nářadí 4 p...e - velkou golu, střední, 2 malý... ale tady jsou jednak prodloužené ořechy. Jednak jsou to 12-ti hrany a za ty prachy mi to prostě nedalo Citovat
Rotorhead Odesláno 16. květen 2012 Odesláno 16. květen 2012 jak to tak pozoruju, tak i naradi muze byt hezka \"uchylka\" Citovat
Medvěd Odesláno 16. květen 2012 Odesláno 16. květen 2012 Když jsem ještě dělal ručičkama, měl jsem v práci gola sadu WALTER (něco podobného - http://www.naradi-pro-firmy.cz/images/2669-38-6144590.jpg - na rozdíl od ostatních čerstvých vyučenců, kteří měli TONU). Docela jsem si jí považoval, páč - zatímco ostatní neustále řešili strhlé perka v ráčně - já jsem změnu z utahování na povolování řešil procvaknutím středového unašeče ořechů a tak mí nikdy žádné perko nepřeskočilo. Nevím, jestli se podobná ráčna dělá ještě teď, ale pro mně to byl fakt úžasně vychytanej systém. [upravil dne 16/5/2012 17:02 od Medvěd] Citovat
koblih69 Odesláno 16. květen 2012 Odesláno 16. květen 2012 jak to tak pozoruju, tak i naradi muze byt hezka \"uchylka\" To je to nejmenší, jsou horší věci, třeba cca 40 hodinek a žádný na baterku :papa Citovat
Kurt Odesláno 16. květen 2012 Odesláno 16. květen 2012 sada Hitachi dnes v Hornbachu, myslim slusnej kus i cena... Už je doma - jen kulička na ráčně jaksi nefunguje, takže nejde nasadit ořech. Tedy jde - hrubou silou. Jenže pak zase nejde dolů....zítra ji tam povezu zpátky. Citovat
koblih69 Odesláno 16. květen 2012 Odesláno 16. květen 2012 Klepni do té kuličky zhora tam bude jen nějaký otřep, ne? Citovat
Kurt Odesláno 16. květen 2012 Odesláno 16. květen 2012 Prdlajs votřep, uživatel! Mačká se tam čudl, kulička zaleze - hmhm, to stará Tona neměla, takže jsem za blbce. Chjo, no nic, není to poprvý. Citovat
koblih69 Odesláno 16. květen 2012 Odesláno 16. květen 2012 No vidíš, a nachytal jsi mě taky :D:D Citovat
Milan+ Odesláno 16. květen 2012 Odesláno 16. květen 2012 nemáte někdo tucha kde koupit samotný co největší uložný box na dily gola sad? Nějak se mi to doma rozrostlo a potřebovalo by to troch pořádek. Citovat
Medvěd Odesláno 16. květen 2012 Odesláno 16. květen 2012 Pořádek je pro ...., inteligent zvládá chaos. Citovat
koblih69 Odesláno 17. květen 2012 Odesláno 17. květen 2012 U těch malých sad mám v Base krabičku \"ořechů\", krabičku bitů ... a nevidím v tom problém. U větších to mám v původních organizérech. Citovat
Rotorhead Odesláno 17. květen 2012 Odesláno 17. květen 2012 tohle sem fotil kvuli tomu drzaku klicu, ale na pozadi jsou plastove boxy Lock&Lock, ruznych velikosti, ktere se mi osvedcili... Jinak kdyby nekdo z vas vedel kde sehnat ty plastove drzaky klicu, nebo se nekomu valely doma, tak mam zajem [upravil dne 17/5/2012 11:15 od Rotorhead] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.