negrbob Odesláno 14. květen 2012 Odesláno 14. květen 2012 Koukam ze zitra a pozitri mam tuhle akci v Cestlicich tak uz vim co budu delat misto obeda. Citovat
skuci Odesláno 15. květen 2012 Odesláno 15. květen 2012 jinak co se týká registrace, pokud bude štěstí a bude tam volno tak je možné jezdit i v jiných termínech, než jsou registrovaný na netu ;-) Citovat
Honza z Nera Odesláno 15. květen 2012 Odesláno 15. květen 2012 Přesně tak. Já jedu dnes s rodinou do Čestlic, ale v Ne jsem byl jen tak sám ve Štěrboholech a svezl jsem se skoro vším krom RCZ. Jinak ten benzínový turbomotor mě moc nenadchnul. Měl jsem možnost chvilku používat 1.2 tsi, a to působilo mnohem lepším dojmem. 208 na mne působí trochu rozpačitě - připomínámi C3. Ale můj favorit je 5008 a 3008, tím se to asi vysvětluje Citovat
skuci Odesláno 15. květen 2012 Odesláno 15. květen 2012 já sem jezdil tim novym 3008 ale Hybridem... docela zajímavé... Citovat
skuci Odesláno 18. květen 2012 Odesláno 18. květen 2012 tak co jste kdo vyhrál za dárky kromě hodinek a DVDček...? Citovat
Honza z Nera Odesláno 18. květen 2012 Odesláno 18. květen 2012 Chtěl čapku, dostal jsem čapku, ale bohužel má dost blbej střih. Ta z roku 2010 byla mnohem lepší. Citovat
skuci Odesláno 25. květen 2012 Odesláno 25. květen 2012 ale hodinky jako náhradní na nočním stolku na volnej čas dobrý... do práce mám jiný takže zadarmo proč ne... :-) Citovat
matii Odesláno 25. květen 2012 Odesláno 25. květen 2012 Kapalina do ostřikovačů SONAX ... lepší jak drátem do oka Citovat
Šalda Odesláno 25. květen 2012 Odesláno 25. květen 2012 5.6. jdu taky na jízdy, tak uvidíme co si vylosuju, hodinky mám z minulýho roku, teď by se hodila ta 208:D Citovat
Guest duha125 Odesláno 28. květen 2012 Odesláno 28. květen 2012 V kolik jdeš? Já jdu taky 5.6:) Citovat
RichVa Odesláno 29. květen 2012 Autor Odesláno 29. květen 2012 Tak jsem si dnes zajezdil ve Strakonicích - paráda. 3008 v hybridu fakt bomba normálně to auto není skoro slyšet a když se jede ne elektřinu tak už vůbec. A sílu na rozjezd to fakt má. Jen ta losovačka mi nevyšla - DVD Doba ledová :-( Citovat
Šalda Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 Duha125: Mám to objednaný až na večer, nějak v 17:00, a Ty? Citovat
laco007 Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 208 je dobra raroha najma ten novy motor EB0 a EB2. Zlata 207čka Citovat
OK406 Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 I já se zúčastním v Písku a v Č. Budějovicích. Tak jaká je správná odpověď ??? Citovat
kujon106 Odesláno 4. červen 2012 Odesláno 4. červen 2012 Tak dneska jsem drandil i já, v Jihlavě. Co se cen týče, tak jsme vylosovali luxusní deštník Peugeot, takže jsem rád. Co se aut týče, tak: - 208 tak napůl - volant perfektní, vzhled dobrý, ale motor teda tragédie. Jezdil jsem jen s tou nejsilnější benzínovou 1.6 (120 koní) a to auto bylo opravdu, ale opravdu líné. Uvidíme jestli budou dělat GTi a jestli to těch +80koní zachrání. - 3008 hybrid jel vcelku hezky, vzhled OK, cena ale totálně mimo a ta robotická převodovka katastrofa. - 508 GT paráda, k tomu nemám výhrad, snad by to jen mohlo řadit trochu rychleji. - RCZ ještě větší paráda, tam bych měl menší výhradu snad jen v umístění pásů - při zapínání sem se málem zlomil vejpůl. :-) Citovat
Speedy306 Odesláno 4. červen 2012 Odesláno 4. červen 2012 Šalda: Tak to je škoda, já mám první 10:40 208 Hdi a poslední do 12:00 RCZ. Citovat
Šalda Odesláno 4. červen 2012 Odesláno 4. červen 2012 Tak zítra jdu taky jezdit, jak teda odpovídáte na soutěžní otázku?? Citovat
Eon Odesláno 13. červen 2012 Odesláno 13. červen 2012 Tak jsem včera jezdil tady ve Zlíne, 208 1.6 120k a motor opravdu tragedie. Vůbec to nejelo, žádný tah. Navíc to z ničeho nic pocukávalo.. Jinak vzhled i interiér se mi moc líbí. Vybral jsem si hodinky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.