Milan+ Odesláno 29. září 2011 Odesláno 29. září 2011 Já dnes sleva na baterii do Ačka manželky 22%,takže 529kč dolů a ještě by mělo nasledovat 5nebo 10%zpět jako bonus u karty do konce září,rano ještě filtr a olej do motoru a převodovky. Citovat
jirka307 Odesláno 30. září 2011 Odesláno 30. září 2011 Ahoj zrovna jsem v Kellyne a maji od 26.9 do 2.10 akci 45 procent dolu na komplet sortiment FERODO pri nakupu do 3.000 a 50 procent pri nakupu nad 3.000 Tak kdo neco potrebuje nevahejte dnes jsem na tu akci koupil kotouče i destičky na zadní napravu cena asi 2084 kč :super:papa Citovat
Guest StibTo Odesláno 30. září 2011 Odesláno 30. září 2011 Ahoj zrovna jsem v Kellyne a maji od 26.9 do 2.10 akci 45 procent dolu na komplet sortiment FERODO pri nakupu do 3.000 a 50 procent pri nakupu nad 3.000 Tak kdo neco potrebuje nevahejte dnes jsem na tu akci koupil kotouče i destičky na zadní napravu cena asi 2084 kč :super:papa Citovat
Milan+ Odesláno 1. říjen 2011 Odesláno 1. říjen 2011 Tak včera oil Shell 5l a převodak Texaco 2l a filtr Mann vše opět do MB Ačka, cena před slevou 1430kč a po slevě 1033kč,tak super:super A ještě by se měl vrátit bonus z kelly,ktrý byl do včerejška při platbě kartou 10%. [upravil dne 1/10/11 15:52 od Milan+] Citovat
Pe.Tr Odesláno 1. říjen 2011 Autor Odesláno 1. říjen 2011 ¨Milane o jakem bonusu mluvíš? jedinej bonus ktery u kelly je kterej mame započten je 1% z obratu při splnění podminek v předchozim měsíci Citovat
Milan+ Odesláno 1. říjen 2011 Odesláno 1. říjen 2011 Ted tam byla akce na platebni karty u GE Money v září 5 nebo 10% zpět z částky kterou zaplatíš,jsem se to dověděl,když jsem bral tu baterii,takže druhy den jsem vzal ještě oleje. Tak nasbírané za to co nakoupíme bonusy využívaš na něco? Třebas pro vas co jste ve vedení klubu jako nějakou odměnu za ten čas a starost o chod? Citovat
Pe.Tr Odesláno 1. říjen 2011 Autor Odesláno 1. říjen 2011 ty body jsou od cervence ted je tam nejakejch 1000 pred tim byly bony ale ty se nedavali bo sem byl domluven na vyssich slevach to GE slysim prvne se zeptam obchodaka jak se to projevi na nasem ucte. dik za info Citovat
Milan+ Odesláno 1. říjen 2011 Odesláno 1. říjen 2011 Tak to dá starost něco nasbírat,třebas za tu baterii tam vyjelo 15 bodů za 1878kč a u olejů za 1033 tam nevytiskl nic,nevím proč. Ha,tak už vím proč,tady to je. •Věrnostní body se vydávají na každý daňový doklad, jehož hodnota převyšuje částku 1000,- Kč bez DPH. Věrnostní body se vám ukládají na elektronické bodové konto, které je přístupné ve vašem účtu v E-shopu Auto Kelly. Toto konto je aktualizováno jednou denně. Tak aby to ještě mělo přínos pro klub,tak sloučit co nejvíce věcí při koupi naráz. [upravil dne 1/10/11 19:58 od Milan+] Citovat
PouLa Odesláno 5. říjen 2011 Odesláno 5. říjen 2011 Tak sem dnes zavítal do AK a pořídil autobaterii Varta. Sleva byla velmi příjemná z 2160 na 1650..a zaroven sem pridal nějakych 15 vernostnich bodu Citovat
pepsn Odesláno 12. říjen 2011 Odesláno 12. říjen 2011 Dnes jsem koupil v Kelly Olomouc pojízdný zvedák Objednací kód: GV T83000E, bohužel žádna sleva neproběhla, takže zatím nic :-( Citovat
Charlie 1 Odesláno 12. říjen 2011 Odesláno 12. říjen 2011 ahoj chci se zeptat,zda-li slevy platí na Peugeoty nebo můžu brát i díly na jiné značky v rodině a budu mít slevu?jak to probíhá na pobočce ukážu kartičku a uplatním slevu na IČO klubu?dík Citovat
Stifler Odesláno 12. říjen 2011 Odesláno 12. říjen 2011 Charlie1: Slevu můžeš uplatnit na jakékoliv díly. Už tady někdo psal, že nakupoval i díly na jiná auta než Peugeoty. Citovat
Guest StibTo Odesláno 12. říjen 2011 Odesláno 12. říjen 2011 Staci cist .. Psal jsem to mimojiny i ja .. Citovat
vaksi Odesláno 25. říjen 2011 Odesláno 25. říjen 2011 Ja som dnes volal do AK Pardubice. Pneu vzpera na kufor do Mondea z 399 Kc na 299 Kc, 25% zlava. Objednavka po telefonu a vyzdvihnutie bude zajtra na predajni. Takze super. Citovat
Pe.Tr Odesláno 31. říjen 2011 Autor Odesláno 31. říjen 2011 a neplati to jen v autokelly Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat o tom, že vzhledem k sílícímu nedostatku zimních pneumatik na evropském trhu a s tím spojeným plošným zvyšováním cen většiny předních výrobců jsme nuceni od 1.11.2011 průběžně upravovat ceny zimních pneumatik. Na začátku každého týdne tedy budou ceny pneumatik upraveny dle vývoje na trhu. Aktuální ceny zimních pneumatik naleznete v E-shopu Auto Kelly na www.autokelly.cz Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný den Váš tým Auto Kelly Citovat
kedar01 Odesláno 1. listopad 2011 Odesláno 1. listopad 2011 JJ Bohužel není to fáma za minulý víkend mi od dodavatelů přišli emaily, že ceny jsou do vyprodání skladů a ať počítám s navýšením cca o 20 - 30 % (jeden zákazník se celkem divil v pátek se přišel zeptat na gumy, neobjdenal, že se podívá ještě jinde, v pondělí přišel a cena najednou o 400 víc) Citovat
Guest StibTo Odesláno 13. listopad 2011 Odesláno 13. listopad 2011 Kurt : jak to děláš že sem můžeš vložit takovej obrovskej obrázek ? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.