Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo jede letos do Chorvatska a kam?


Recommended Posts

Před hodinou, Scratch napsal:

K vode to je 3 az 4 minuty cesty, ty si zachazis a jeste skrze schody.... 🙈😂

To bylo na Medvěda, tobě jsem dal za pravdu.

Je pravda, že pro mě u vody je tehdy když mezi domem a vodou už není nic jiného než cesta pro pěší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, zahajskej napsal:

.Já již léta jezdím sem https://www.chorvatsko.org/inpage/vila-niko/

K vodě chlup, ani nenosíme nic na pláž, jen se zvednu z terasy a jdu se namočit. Cestou si dám u Damira pivko.

to Scratch: chodíš asi na pláž blíže k Podgoře vrchem, jen ten prudkej kopec cestou....

 Na pláž pod Apollo se dá nad kostelem doprava a projít naším barákem. K Punťovi samozřejmě po schodech, ne okolo po silnici.

Nad kostelem doprava, kolem vas a stale lehce dolu primo na plaz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, MotoMoto napsal:

No blízko k vodě to tedy rozhodně není. 
To bylo na Medvěda, tobě jsem dal za pravdu.

Cca 300 m? Chodil jsem to tehdá bez brýlí (známá příhoda) a dalo se to v pohodě (při nejhorším je přímo v penzionu bazén)
image.thumb.png.7a36675b502c9c573b2380fdc8291e30.png

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě neeee. Za prvé není to v EU, takže i takové základní věci na které si člověk zvyknul jako třeba telefonování tam neplatí. A hlavně je to záliv kde se vlévá Neretva a jsou tam všude rybí sádky- A také mušle. Voda je tam napůl sladká anpůl slaná, ale hlavně dost cítit rybami. Jednou jsem se tam koupal a pak smrděl celý den. Je to zavřený záliv co tvoří pevnina a poloostrov Pelješac a ještě jeden poloostrova v BH. Navíc Ploče v HR je poměrně velký průmyslový přístav a překladiště uhlí a tak tam moc čisto není.

Výhodou je tam pouze lacinější palivo, vždy ho tam kupuji.

Jinak bych jel ještě o kousek dál na Pelješac. Tam je to daleko lepší. Ale na vnější stranu. Tady na té vnitřní (říkají tomu Malé moře) tam je to podobné jako v BH

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@Medvěd když jedeme do Chorvatska na otočku se potápět, tak vždy seženeme pro naše potřeby (většinou jdeme na cenu, jsou to třeba tři noci) celkem dobrý ubytování přes Airbnb. Pravda že nehledáme moře přes ulici, ale potápěčskou základnu co nejblíže. 
Třeba by to taky stálo za pokus prohledat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...