Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

poruchy 5008


machacny.a

Recommended Posts

Jelikož manželka jezdí jen po městě,tak já občas auto pořádně proženu. Mě po první opravě řekli, že froncouzi jim napsali u prvních aut špatná várka oleje. Po druhé opravě,že máme špatný benzin tankuji 95 někdy 98.Tak se teď hrozím co budu dělat, jestli se opět ztratí výkon motoru. Kolega mi říkal,že to už je na právníka. Když to jede motor BOMBA!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tolik vychvalovaný motor 1,6 THP v době koupě auta ... (září 2010). Dnes najeto 28.000 km. V 15.000 km cukání auta při jízdě - zakarbonovaný motor - vyčištěný a výměna oleje, 25.000 km razantní snížení výkonu - výměna rozvodů. Dnes jdu volat do servisu. Škubání auta při přepnutí automatické převodovky do polohy \"D\". Bojím se jet na delší cestu, třeba na dovolenou. Vše sem najel raději v blízkosti servisu. Jen pro info mám 3008, ale motor je tam stejný jako u 5008. :grr

Závada zjištěna: vadná lambda sonda. Vyměněno v záruce.

[upravil dne 17/5/12 14:40 od Jeff577]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem byl dnes v servisu s mírným klepáním v místě rozvoďáku. Zjištěný problém s napínací kladkou.Objednána a bude příští týden. První závada po 32 000km. S kladkou je těch problémů asi víc, tak snad už začali vyrábět něco betelnějšího, aby to vydrželo..:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Zdravím všechny. Měl jsem další problém. Rozvícené kotrolky Abs,Esp,AutoP. Závada parkovací brzdy. Načten snímač Abs, výměna

kontrolky svítily dál. Nakonec nějaký svazek u nádrže.Loni leden 2012. To samé ted a ještě se fest hřál pravý zadní kotouč, opět ten svazek a ještě výměna zadních destiček 2000kc.Jedna destička byla trochu vyštípnutá prý pro jitotu.Měl jste někdo něco podobného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Zmacknes, jemne , tlacitko vystraznych blinkru a hle ? Nejde ho vymacknout zpet:-)

Zmacknes tlacitko vypnuti park senzozu a taky se utopi spolecne se sousednina a vyleze az das par ran pesti nekam kolem na plast :-D

Ma taky nekdo takovou verzi interieru:-)?

Mě už měnili celý ten horní panel s tlačítky. Velmi špatně fungovalo ovládání head-up displeje, tak tlačítka všechny nový a je klid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...