Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nové autodíly nejen pro Peugeot a Citroen atd. - SLEVA až 70 % Z MALOOBCHODU!! VŠE NOVÉ SE ZÁRUKOU A DOKLADEM!


badisak

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Ahoj Jardo,mám na tebe jednu prosbu můžeš mi zjistit rozdíl mezi MEY 40-160500002/HD | MEYLE a MEY 11-160500036/HD | MEYLE??

případně zjistit mi velikosti kulových cepu.

PS:mám takový dojem ze jste mi poslali neco co jsem nechtel,cena Vámi zaslaneho zbozi dle shopu o cca pár stovek levnejsi,ale nauctováno to drazsi.to jen tak bokem

 

krasnych vecer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, velkybanan napsal:

Ahoj Jardo,mám na tebe jednu prosbu můžeš mi zjistit rozdíl mezi MEY 40-160500002/HD | MEYLE a MEY 11-160500036/HD | MEYLE??

případně zjistit mi velikosti kulových cepu.

PS:mám takový dojem ze jste mi poslali neco co jsem nechtel,cena Vámi zaslaneho zbozi dle shopu o cca pár stovek levnejsi,ale nauctováno to drazsi.to jen tak bokem

 

krasnych vecer

čus, 0002 má 16mm čep, 036 má 18mm čep. Vůbec tomu nerozumím, s cenou si nikdo nehraje, je daná pevně v ceníku. Cena za rameno na faktuře souhlasí. Ja mam teď dovolenou, takže se nemůžu kolegů zeptat, pokud to špatně zkontrolovali přes VIN, což se mohlo stát, tak volej 466 566 701 a kolegové to vyřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
V 31. 7. 2018 at 9:27, Pe.Tr napsal:

Ahoj , umíš na seata oem 6I4833411 ? díky

Ahoj, prosím piš na kolegy beloch@autorozvody.cz nebo vohradnik@autorozvody.cz Mam teď měsíc dovolenou, narodila se mi dcerka, tak jsem s rodinou. Díky za pochopení. Jarda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...