Capy Odesláno 5. květen 2005 Odesláno 5. květen 2005 Mam 1.8 td rv89.Potřebuju vyměnit žhavicí svíčky,protože už nepomáhá ani trojí nažhavení.A po nastartopvání je to jak dýmovnice.Jakej máte názor na adekvátní svíčky od brisku,který jsou skoro o polovinu levnější než origo bosch.Samozřejmě budu měnit všechny takže na ceně je to už znát. Citovat
acatt Odesláno 5. květen 2005 Odesláno 5. květen 2005 menil som zhavice ale toto som neriesil... na forach bolo pisane ze brisk cca. 1 - 2 roky... a bosh aj 5 rokov... takze som dal bosh... cena 450Sk za jeden zhavic... Citovat
Dave405 Odesláno 5. květen 2005 Odesláno 5. květen 2005 žhaviče jsem měnil před zimou, protože po jejich vyndani mi v servise zjistili, že 2 jsou v háji. Tak jsem taky přemýšlel, jaké tam dát a nakonec jsem se rozhodl s ohledem na cenu pro BRISK. Když v zimě začlo více mrznout, začal jsem mít potíže se startováním. Musel jsem točit dlouho z baterky a bylo to čím dál horší. Nakonec jsem totálně vyš?avil baterku a zhuntoval ji tak, že nepomohlo ani její dobytí, takže jsem nakonec musel koupit novou. Na tu to pak točilo dobře, ale nechatlo..jen hulilo. Tak jsem to zavezl do servisu a oni zjistili, že 3 žhaviče jsou v prdeli. Vymenil jsem je za BOSCH a od té doby mám klid. BRISKy jsem zdárně vyreklamoval a od této příhody už o žhavičích BRISK nechci ani slyšet. Citovat
Driver Odesláno 5. květen 2005 Odesláno 5. květen 2005 Já jsem hned po koupi auta dával všechny svíčky Champion, cena 200,- za kus. A po dvou letech zatím startuju bez problémů i za třeskutého mrazu Citovat
Ráďa Odesláno 5. květen 2005 Odesláno 5. květen 2005 já tam mám Brysky a spokojenost.Měnil jsem je před zimou a startuje to na drc.Cenu už nevím,ale myslím,že stály do 500,-Kč všechny Citovat
Capy Odesláno 6. květen 2005 Autor Odesláno 6. květen 2005 koukam kazda zkusenost-jina ves:)Brisky sou asi sazka do loterie.Ze bych zkusil championy.A nebo pudu na jisto do bosche. Citovat
Bret Odesláno 6. květen 2005 Odesláno 6. květen 2005 Brácha kupoval na 205 Brisky a po dvou měsících reklamoval (úspěšně). Já mám na 406 Bosch od původního majitele a zatím to jde. Ale před zimou se je chystám pro jistotu vyměnit a půjdu zaručeně do Bosche, vzhledem k tomu, že si chci auto nějaký rok nechat. Citovat
sipka Odesláno 6. květen 2005 Odesláno 6. květen 2005 Já teď Bosche vyhodil. Najel jsem s nima cca 20 tis a byly na vyhození. Koupil jsem raději NGK a zatím je všechno v pohodě. Citovat
Ladis Odesláno 9. květen 2005 Odesláno 9. květen 2005 Já koupil žhavky LDW tuším se na nich psalo. Odskoušeno na kamošově turbonaftě, životnost v řádu BOSCHe akorád asi o 100 kč lacinější na kus.... Citovat
milda Odesláno 9. květen 2005 Odesláno 9. květen 2005 Já se taky přidávám mezi ty, kteří Brisky totálně odsuzují. Koupil jsem je na 306 z cenových důvodů taky a asi po měsíci vyhodil, protože tři \"odešly\" za pár dní. Bosch už valil celou zimu bezvadně. Citovat
Majkie Odesláno 9. květen 2005 Odesláno 9. květen 2005 Já negativní zkušenost nemám. Bude to asi tím, že jsem koupil rovnou žhavky od Bosche... Minulý rok před zimou a startuje to naprosto sqvěle.. S Boschem naprosá spokojenost. Ten cenový rozdíl je možná znát.. ale za měsíc si už na to nevzpomeneš.. Hlavně, že si chrochták bude chrochtat.. Citovat
Kvasky Odesláno 9. květen 2005 Odesláno 9. květen 2005 V tátový 405-ce máme taky Bosch a naprostá pohoda. Ale jak tady čtu příspěvky, tak jsem překvapenej, že Brisk jsou nevyhovující. Že by zlatý český ručičky nezvládly udělat pořádný svíčky :( Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.