Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čidla tlaku v pneu


Hanz1989

Recommended Posts

Prosím o radu ohledně snímačů tlaku vzduchu v pneu. Koupil jsem kola na 407 cosmos R17 s čidly tlaku, avšak hlaška cca která po 35km vyskoči na polubce hlasí, že kola nejsou monitorovaná .. tuto samou hlašku mi to hlasilo i s jinýma kolama ktere neměli čidla.. Poraďte prosím čím by to mohlo být případně jestli se to dá nějak v nastavení zapnout ? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš čidla přihlášená na dia, takže se to chová jako by tam nebyla. Musíš zajet na dia a nechat je přihlásit. Neudělá to ale každý kdo má dia. Je k tomu ještě potřeba vynucovač signálu. Má to např. pp205 a myslím i Přema tady z fóra, takže se zkus s nimi domluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslím že je pěkná blbost shazovat(jednak vyzutí ji poškozuje a taky se to nevyplatí) gumy jen pro to abys přečetl nějaké číslo na senzoru.. ještě jestli jsi koupil starší senzory(baterie by měla dát tak 5-6 let ).. tak tím tuplem... za 30 minutovou sazbu to nemůže být tak hrozne... né? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslím že je pěkná blbost shazovat(jednak vyzutí ji poškozuje a taky se to nevyplatí) gumy jen pro to abys přečetl nějaké číslo na senzoru.. ještě jestli jsi koupil starší senzory(baterie by měla dát tak 5-6 let ).. tak tím tuplem... za 30 minutovou sazbu to nemůže být tak hrozne... né? ;)

naco zhadzovat pneu ?

staci ju len stlacit na strane snimaca...

rozlezenie zavazi sa tym nemeni a pneu bude v takom istom stave ako predtym...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přema: no nevím kolik berou abych pravdu řekl... já to měl za 400 kč/hodinu a k Hruškovi bych už určitě nejel..

Marcel: to mě nenapadlo, že po stlačení gumy, se k tomu senzoru dá dostat... :super

já určitě na přihlášení jedu letos za Přemou do Krnova, nechci riskovat že mi jako posledně při odlášení senzorů, odhlásili taky vše, co se na tom autě odhlásit dalo(CD měnič, parkovací senzory,klima......)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to trosku OT,ale co uz :D oni mi tvrdili, že při zapnutí grafického prakovacího asistenta se mi zresetovla celá RJ.. pokaždé... tak se to pokusili dostat do puvodniho stavu, na takovych 60% se jim to podarilo... tak se Přema hecnul že mi to dá dokupy... a dal to tak do 150% stavu :) pozapínal tam věci co nebyli aktivní, včetně grafického park. asistenta ... takže opravdu, Hruškovi se raději vyhnout :( možná bych mohl dodat, že mě tam poprvé nechali čekat 2h a podruhé mi řekli že pokud při té první dia kleslo napětí baterky, tak to není reklamace a že si tu práci(příp. materiál) zaplatím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty vymazané mám :) protože na zimních plecháčích ty senzory nemám ;) teď jsem přehodil na alu tak si to zajedu přuhlásit k Přemkovi... uvidím kolik mi jich doopravdu funguje, protože já je ještě nepřihlašoval, jen odhlašoval :roll

Tak si ale napiš č.senzorů..... bohužel nemám vynucovačku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktivace graf. asistentá? - tam se akorát restartuje RT3 :myslim

\"podruhé mi řekli že pokud při té první dia kleslo napětí baterky, tak to není reklamace a že si tu práci(příp. materiál) zaplatím...\" - kleslo napětí baterky?, co to je za blbost? To je přece jejich hloupost, že si nanastartujou motor :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...