Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde klima


Guest r.kill

Recommended Posts

Jen doplním svůj včerejší příspěvek. Byl jsem v servisu a klima podle předpokladu úplně prázdná.:( Zkusili to natlakovat, ale žádná zjevná netěsnost se neprojevila, takže to utíká opravdu velice pomalu. Naplnili jsme to a teď to chladí dobře. Zhruba za týden tam holt vyrazím znovu, jestli se už někde objeví nějaké stopy po přidaném barvivu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže já to shrnu, Kompresor spíná? Směšovací klapka reguluje ano?

ano

také mám v motorové části od straby rozvodu slyšet klepání, což vypadá na řemenici klikové hřídele, to s tím asi nemá nic společného, že?

[upravil dne 23/3/12 08:04 od r.kill]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

HonzaZ - plnil jsem to v lednu tak musim na to kouknout uv lampou a hledat unik dik za pomoc, ještě by mě zajímalo nedaří se mi zkontrolovat s dia. ventilátor chladiče ani ten ventil bypassu. U ventilátoru mi to napíše zkontrolujte rychlost ventilátoru (nic se neděje) napíše dia že nebyla nalezena závada. To samé mi to píše i u velké rychlosti jen mi to testuje relé žhavení, palubovku taky ok. Nevíš co by to mohlo být za problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim lidi,

Mohu mít pár otázek okolo klimatizace .

1, Dle výbavy mam dvouzonovou a ukazuje mi stupně jen na L. straně na pravé reaguje tlačítko ale stupně to neukazuje, dá se to nějak zapnout/vypnout na dia ?

2, Minulé léto když bylo 32C tak klima nestíhala nachladit, nechal sem ji naplnit vyčisti a beze změny, mam šedou fer a někde sem čet že 407 má slabší klimu .(je pravda že nějakej škudlil tam dal normální čelní sklo bez tepelné folie)

Tak by sem se chtěl zeptat na vaši zkušenost s klimou, jestli u vás stíhá. Popřípadě jestli nemůže být souvislost ukazatele a učinosti ?

Předem moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak psal tady adam.bogocz, klapky v obou verzích klimy jsou stejné, takže pravděpodobnost prasknutí bude asi přibližně stejná. Spíš bych řekl, že dvouzónových klimatizací bude víc a tím pádem je u nich i víc zlámaných klapek.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...