Bigbadjohn Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 Nejezdím na spotřebu, jezdím pohodově, protože tak se mi to s tím autem líbí, i když občas neodolám a v kopci to přišlápnu, když se mi nějaký prďola lepí na kufr. Navíc se snažím dodržovat pravidla a pak je veškeré kvaltování zbytečné. Pokud chci být někde o půl hodiny dřív, tak o tu půlhodinu dřív vyjedu a nesnažím se to nahnat cestou. dusan2: Proč na ježdění po městě benzín? Já jsem i po městě s naftu spokojený. Do bys mohl taky začít navrhovat, že do města se hodí menší auto, jako to už někteří naznačovali. Ale já jsem i po městě spokojený s velikostí auta a to z mnoha důvodů (např. rozhled, pohodlné nastupování, bezproblémové dávání dětí do dětských sedaček) Citovat
tyjo Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 Já si koupil C8 v benzínu proto, protože najezdím celkem málo, ale hlavně kvůli pohodlnému nastupování, celkově pohodlnému autu s rozhledem a taky kvůli 7 místům, ale zatím stojí u servisáka na dvoře a čekám až na ní bude mít čas :-( Citovat
dusan2 Odesláno 7. březen 2012 Odesláno 7. březen 2012 Myslim ze nafta o vela viac trpi na kratkych trasach, motor sa dlhsie hreje , egr sa skor zasvini a o FAPe ani nehovoriac. Studeny motor - studeny olej - zle mazanie turba a pod. Na benzin mozes ovela skor pritlacit. Velkost auta je do mesta v pohode. mam tiez rad velky priestor a o supackach ani nehovorim. Citovat
Tango C8 Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 Já si koupil C8 v benzínu proto, protože najezdím celkem málo, ale hlavně kvůli pohodlnému nastupování, celkově pohodlnému autu s rozhledem a taky kvůli 7 místům, ale zatím stojí u servisáka na dvoře a čekám až na ní bude mít čas :-( A co je ji???? Citovat
Tango C8 Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 Nejezdím na spotřebu, jezdím pohodově, protože tak se mi to s tím autem líbí, i když občas neodolám a v kopci to přišlápnu, když se mi nějaký prďola lepí na kufr. Navíc se snažím dodržovat pravidla a pak je veškeré kvaltování zbytečné. Pokud chci být někde o půl hodiny dřív, tak o tu půlhodinu dřív vyjedu a nesnažím se to nahnat cestou. dusan2: Proč na ježdění po městě benzín? Já jsem i po městě s naftu spokojený. Do bys mohl taky začít navrhovat, že do města se hodí menší auto, jako to už někteří naznačovali. Ale já jsem i po městě spokojený s velikostí auta a to z mnoha důvodů (např. rozhled, pohodlné nastupování, bezproblémové dávání dětí do dětských sedaček) Máš pravdu, to auto není tak velké jak se zdá, má rozměry běžného kombíku co jezdí v ČR. A z naftou do města moc nesouhlasím. proto mám benál, jelikož jezdím málo a po městě. Myslím že kvůli tomu taky dáváš, nebo již máš pryč FAP ne? Ale je to každého věc načem bude jezdit. Kdyby byla C8/807 a jiné ségry v hybridu, tak mám hybrida Citovat
Bigbadjohn Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 Jo, ten FAP je jediná věc na autě, které se to popojíždění po městě nelíbí. Jinak příhřev motoru zajistí jeho ohřátí ve velice krátké době. Citovat
MotoMoto Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 Většinou s Velkým Honzou souhlasím, ale tentokrát nikoliv. Benzn je fakt lepší a nejen na město. A na město daleko víc. Asi má nafta o trochu menší spotřebu, ale jinak fakt nevidím žádnou výhodu. Citovat
Bigbadjohn Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 já vidím výhodu nafty ve větším kroutícím momentu hlavně v nízkých otáčkách (časté rozjezdy ve městě, chci si pořídit obytný přívěs), příhřev motoru byl už v ceně auta (rychlé ohřátí motoru, udržení teploty mtoru např při jízde z kopce), nižší spotřeba a s tím související větší dojezd na nádrž, nerezne tolik výfuk při krátkých jízdách, větší životnost motoru. Nevýhodu vidím ve FAP filtru, horším startování v extrémních mrazech (pod -25) větší citlivost na kvalitu paliva, možné problémy se vstřiky. Z mého pohledu výhody převážily. Každý se ovšem musí rozhodnout sám. Jediné co bych na základě zkušeností z měnil při nákupu tohoto auta, chtěl bych automatickou převodovku. Citovat
MotoMoto Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 A k tomu připočti vyšší pořizovací cenu, problémy s turbem, nutnost větší ohleduplnosti k motoru, nutnost kupovat kvalitní palivo a tak dále a tak dále. Jo auto bez automatu už nechci. Citovat
Mildík Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 Hezké recenze, obecně, málokdo na autě, jako, uživatel vydělá, spíš nikdo. 807 je milá, vstřícná, i, k lidem, co nemaj cit na spojku, motor 2,2 si nechá líbit i, nízký otáčky, ale, pochopitelně, jako každej dýzl, když se mu to nelíbí, tak sám přidá plyník, aby nezdechnul. Asi to není auto pro nadprůměrný lidi, jako je motomoto, ale, i, jemu musim dát za pravdu, ač maje neskutečných 164cm tak ta kaplička s řadičkou, občas vadí, i, mému kolénku, ale, jen v okamžiku, kdy jedu, jak závodník, a, drtim naftovej pedál. Jinak za mě spokojenost, i, když ten parchant mě loni stál 100 000 na opravách, no zkrátka, mám ho rád.:roker Citovat
tyjo Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 když ten parchant mě loni stál 100 000 na opravách, no zkrátka, mám ho rád.:roker Můžu se zeptat co tě stálo na opravách 100 tisíc ? Za to už je celé jiné auto....... Díky Citovat
Bigbadjohn Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 Tady Mildík píše kolik ho to stálo, víc vepředu popisuje příznaky, dále pak trochu rozepisuje co se opravovalo a ceny jednotlivých dílů: Citovat
Wensdy Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 když ten parchant mě loni stál 100 000 na opravách, no zkrátka, mám ho rád.:roker Můžu se zeptat co tě stálo na opravách 100 tisíc ? Za to už je celé jiné auto....... Díky Já nechal letos v autě 80. A to je hned. Citovat
Mildík Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 No tak to bylo, 75+ měsíc před tim kotouče, rozvody no srandičky, je to pohoda, co by člověk chtěl, u auta, který, stálo, jako nový mega :roker Citovat
tyjo Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 Dobrej bonus nechat 75 v servisu a dostat k tomu umytí auta zdarma :-) Citovat
Mildík Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 No já myslel, že, je to do sešrotování, za ty prachy, ale, když po roce nikdo nepřišel, tak jsem to opláchnul :roker Citovat
MotoMoto Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 Berto to tak, kolik by stálo nový auto a pokud vám pořizovací cena plus to co dáte za opravy nepřesáhne tu kupní cenu nového tak jste vydělali. A to podle mě nikdy nedostáhne. Takže se dá vydělat, obrazně. I když je to někdy otázka nervů. Citovat
Pajda Odesláno 9. březen 2012 Odesláno 9. březen 2012 V pondělí dávám do inzerce 807 2.0 HDI 100 kW, r.v. 2007, 131 000 km. Oficiální dovoz od Peugeot ČR, záruka 12 měsíců ode dne převzetí. 5 míst, digiklima, příčníky na střeše, el. okna, obyčejné světla, plechová kola. Odpočet DPH, cena s DPH bude 249 000,- Kč Citovat
tyjo Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 V pondělí dávám do inzerce 807 2.0 HDI 100 kW, r.v. 2007, 131 000 km. Oficiální dovoz od Peugeot ČR, záruka 12 měsíců ode dne převzetí. 5 míst, digiklima, příčníky na střeše, el. okna, obyčejné světla, plechová kola. Odpočet DPH, cena s DPH bude 249 000,- Kč Přispěji svojí troškou do mlýna, jelikož jsem celou zimu skoro nic jiného nedělal než ležel na inzertní serverech a koukal na výběr auta, volba padla na C8 rv. 2007 sice v benzínu, ale za 145 tis. Cena 250 za 2007 se mi zdá dost přehnaná, ale každé auto má svého kupce jak se říká, ale mít tyhle peníze seženu Galaxy 2007 v GHIE, což je jako když prodávám xsaru za 70 rok 2002 a v áčkách jsou schopní dát za oktávku 2002 120 ve výkupu :-(. Když jsem vybíral své auto, řekl jsem že za auto nedám více jak 200 komplet se servisem. Srovnával jsem Galaxy 2005 za 190 a X8 2007 plusy převládli nad C8 z důvodu ceny a nějaké takové tradici ke značce, zatím nemůžu říct že jsem udělal dobrý kup, protože čekám na doklady abych udělal STK a servis. Uvidím za pár týdnů.............. Citovat
P607Olda Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 tyjo: pajda je oficiální zastoupení, dává to se zárukou. Myslím, že ví, co dělá, je to jeho profese. I to, že máš auto v servisu a čekáš na papíry, je nesnáz. U pajdy sedneš a jezdíš. Nakonec - on má čas, jaro se blíží, přinejhorším sleví. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.