Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

servis LPG-Brno?


mikrob

Recommended Posts

tak jsem přece jen objevil někoho kdo je schopnej diagnostikovat LPG zařízení AutoGas Systems SGi v Brně:super

Profichip, s.r.o.

Jeneweinova 40/2

617 00 Brno-město, Brno-Komárov

Telefon: +420 545 210 388

E-mail: info@lpgservis.cz

WWW: www.lpgservis.cz

Nabízíme tuningové služby.

Otevírací hodiny:

Pondělí 8:00 - 17:00

Úterý 8:00 - 17:00

Středa 8:00 - 17:00

Čtvrtek 8:00 - 17:00

Pátek 8:00 - 17:00

Sobota —

Neděle —

Telefonní čísla:

Mobil: +420 737 005 070

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže zkušenost negativní. Sice výměnu filtrů zřejmě zvládli, ale tester na to mý SGi nemají. Natankoval jsem plnou nádrž a po ujetí cca 200 km ukazatel byl na nule, a podle mechanika byla nádrž na poklep prázdná, ale motor jel na plyn. Pan majitel servisu mi pak nabídl výměnu vstřikovačů za cca 15000,- , nějak jsem nechápal jakou to má souvislost s nádrží. Tak jsem se naštval a objednal na příští úterý servis v Prostějově (Fedor), uvidím co mi za 650,- Kč poví.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si udělal dnes vejlet do Prostějova k Fedorovi, no dobrý, za 3 hodiny jsem byl zpátky v Brně. Nádrž mám teda na 52 litrů, závady mi žádný nenašli a taky ani peníze nechtěli, akorát mám vyjet nádrž do dna a zkusit natankovat plnou, a pokud by se mi to zdálo málo tak přijet (s prázdnou) , že se podívají dovnitř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vidíš, ušetřils 15 táců za vstřiky :super

Natankoval jsem plnou nádrž a po ujetí cca 200 km ukazatel byl na nule, a podle mechanika byla nádrž na poklep prázdná, ale motor jel na plyn.

Mě teď po cca 120km od natankování do plné nádrže ukazatel ukazuje jenom 1-2 ledky ze 4 :( takže jak pojedu na servisní prohlídku a seřízení necháme seřídit i ukazetel. Před tím sem jezdil cca 300km na červenou, než došel plyn.

Takže možná bude chtít udělat nastavení ukazatele i u tebe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi bude ten plovák v nádrži nějakej pochroumanej. Tak jak u tebe jsem najel cca 200 km s červenou kontrolkou a včera to už odmítalo jet na plyn. Dotankoval jsem 48 litrů, Potvory zase to podražili (19,50 Kč/l), průměrná spotřeba mi vyšla 9-10 l/ 100km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena za litr, to je už hodně :), i když pumpa naproti Makru (v Brně) má za 17,50 Kč/l , spotřeba je v normálu, ale zase se mi tam něco pochroumalo, po přepnutí na plyn auto škubne a kontrolka signalizuje nějakou poruchu a pípá to :( . Takže zase do servisu k Fedorovi, škoda že má tak dlouhý termíny, až 4.4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

A co třeba naproti Makru jak je LPG pumpa, tak je i servis Jaroslav Čadek - autoplyn - ta pumpa patří k nim, píšou, že dělají i servis, tak by to možná nemuselo být špatný to zkusit. Osobní zkušenost nemám, ale taky koukám po předělání na LPG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

PŘEDEM varuji před touto firmou LPG Servis, Profi Chip, 1-lpg, flash motors a dalšími \"krycími jmény\" jedná se o Brněnskou firmu, jejich jednání je značně ne seriózní, k reklamacím přistupují velice laxně, oni za nic neručí, reklamovat musíte přímo u výrobce, grafy výkonu u čiptuningu jsou jen výplodem excelu a fantazie.

Arogantní a přezíravé jednání majitele a sekretářky je jen vrchol ledovce.

Kamarád co u nich chvíli pracoval, tak mu stále dluží výplatu atd...

Nemulvě o vysokém počtu poškozených hlav, ventilů atd...

rozhodně po Mých zkušenostech a mých známých nedoporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...

Ahoj, sice je to staré téma, ale přispěju.. 

LPGservis nebo ChipTunning je na tom stále stejně. To co mají na razítku 'sikovny kutil' neplatí. 

V březnu pred STK revize+výměna filtrů, odtud jsem auto převezl do servisu na prohlídku před STK (asi 500metru) a museli mi tam dotahovat hadicky, ktere tekly. 

Protoze jsem si neprocerl toto téma, dal jsem jim jeste sanci a min.tyden jsem tam nechal auto - neprepinalo na plyn. 

Za zjisteni zavady si nauctoval 1000kc a nebyl schopny ani objednat nove cidlo teploty. Tak jsem to vzal jinam. To, ze uchazi plyn z reduktoru uz nenasel. 

Za me rozhodne ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...