Radek Hurvajz Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 Noo přijet zmrzlej a pustit na auto vodu muže bejt docela vo hubu, a kor teplou. Pak tu budou vlákna, prasklo mi v myčce sklo, odprýsknul mi lak na střeše atd, a to nemluvim o vodě která zateče do zámků a ihned zmrzne, protože i když to auto stojí v garaži tak vnitřní teplota ve dveřích bude dlouho pod nulou i v ty garaži, v zimě a pokud není nad nulou se auta zasadně nemejou Citovat
Šalda Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 Auto bylo teplý když jsem ho umýval, a jen vlažnou vodou. Auto takhle umývám asi 8 let a zatím pohoda. Samozřejmě že pokud je velká zima tak auto neumývám, ale -3 je v pohodě Citovat
ozzy56 Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 tak pro auto je nejlepší v zimě nejezdit a postavit do teplé garáže:D a teď z praxe--autu je nejlépe, když se co nejmíň střídá okolní teplota, takže zmrzlé auto dávat denně do teplé garáže je to nejhorší,co můžete udělat taky časté mytí auta od soli je na houno, voda totiž dopraví spolehlivě tu sůl do těch nejmenších mezer, kde začne působit..., prostě všeho s mírou... Citovat
Haryk Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 vendelinek:nachc.... do kýble ještě to bude teplý to mě nenapadlo Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 No nevim v těchto mrazech by si musel pindika nakonec odlomit od toho zmrzlýho proudu, jako Smoljak:D:D:D http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=pamxjNpvGMI#t=5065s [upravil dne 12/2/12 19:11 od Radek Hurvajz] Citovat
Pinďa Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 Ale aby to nedopadlo takto: [upravil dne 12/2/12 22:54 od Pinďa] Citovat
pcoli22 Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 ak chcete dopadnut ako na Pindovej fotke,tak odporucam http://www.youtube.com/watch?v=VVAwXYygux8 Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 Tiez to vyzera strasne, ale teraz v zime to neumyvam ... Nemám teplu garaz, kam by som to dal Pred par rokmi som to umyl vonku, v mrazoch, a vecer som nemohol otvorit skoro ziadne dvere, to sa nakonec poddalo, ale kufor nie a nie otvorit, neskutocne zmrzlej Tak uz kaslu na to, pockam ked nebude minu s... Citovat
marko306 Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 Už som do fáčka liezol cez kufor, tak kašlem na to. Ale už sa tá soľ pomaly odlupuje zauta, možno to zlezie samé. Citovat
Bohumil Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 No, můj Jean taky začíná měnit barvu. Jenže mrzne jak sviňa, v mogulu se dělají hrudky, ..., tak až to poleví. [upravil dne 13/2/12 09:20 od Bohumil] Citovat
podolak2 Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 v těch mrazech musite auto umyvat hodně rychle a nejrychleji takto:D: Citovat
Pinďa Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 Tom tu už bylo alespoň pro připomínku: http://www.stream.cz/chybamaseclovekuci/659123-posledni-myti-auta-zevnitr Citovat
vendelinek Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 jo,myje to poctivě,ten to bude jistě dávat do AAA na prodej:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.