gronholmm Odesláno 31. leden 2012 Odesláno 31. leden 2012 Nemá někdo v Praze na půjčení autonabíječku? Potřeboval bych nutně. Dnes ráno jsem málem neodjel, a chtěl bych trochu před těmi dalšími mrazy oživit baterku Děkuju Citovat
gronholmm Odesláno 31. leden 2012 Autor Odesláno 31. leden 2012 Tak ji budu asi muset vzít do postele :cool: Citovat
MilanF1 Odesláno 31. leden 2012 Odesláno 31. leden 2012 Tak to není špatný nápad, alespon bude v teple ... Já ti ji nepůjčím, nejsem z prahy ... Citovat
gronholmm Odesláno 31. leden 2012 Autor Odesláno 31. leden 2012 No ono mi asi nic jiného nezbyde A v pohodě, já to myslel hlavně na pražský Citovat
Judes Odesláno 31. leden 2012 Odesláno 31. leden 2012 Tak ji budu asi muset vzít do postele :cool: Bude to mať aj výhodu, nikto ti ho nenaštartuje a tak neodcudzí . Citovat
Judes Odesláno 31. leden 2012 Odesláno 31. leden 2012 To hej, stým asi málokto ráta že tam baterka nebude . Citovat
vendelinek Odesláno 31. leden 2012 Odesláno 31. leden 2012 pokud už máš starší baterii a myslíš že ještě chvíli vydrží,tak by se ti vyplatila nějaká jednoduchá dobíječka domu za pár peněz,na výběr jich je šest půlek:D např: http://www.zbozi.cz/?typ=produkty&q=nab%C3%ADje%C4%8Dka+auto+bateri%C3%AD Citovat
gronholmm Odesláno 31. leden 2012 Autor Odesláno 31. leden 2012 Vendi - když je přijatelná teplota tak to chytá jak fík, ale je problém v tom že do práce to mám 7 km - 15 min takže se mi baterka pořádně nedobije Citovat
vendelinek Odesláno 31. leden 2012 Odesláno 31. leden 2012 no právě,jestli už máš starší baterku,tak ji timdle budeš udržovat při životě docela dlouho:) Citovat
gronholmm Odesláno 31. leden 2012 Autor Odesláno 31. leden 2012 No, tak to až po výplatě A po výplatě už nemají být mrazy [upravil dne 31/1/12 16:44 od gronholmm] Citovat
vendelinek Odesláno 31. leden 2012 Odesláno 31. leden 2012 tak nic,no,jen jsem ti chtěl trochu pomoct tak si připrav kabely do kufru auta ,aspoň Citovat
gronholmm Odesláno 31. leden 2012 Autor Odesláno 31. leden 2012 Děkuju, na káble kašlu, kdyžtak to jistí asistenčka Citovat
Péťa Odesláno 31. leden 2012 Odesláno 31. leden 2012 Než bych čekal, až přijede asistenčka, raději bych ty kabely do kufru dal (já je tam vozím furt ) Citovat
ozzy56 Odesláno 31. leden 2012 Odesláno 31. leden 2012 myslím,že dnes je nabíječka za pakatel, tak nějak je to nutná věc, když má člověk auto... Citovat
gronholmm Odesláno 31. leden 2012 Autor Odesláno 31. leden 2012 jj budu kupovat, za týden Jinak co se týče asistenčky, tak nemám problém, když přijedu do práce pozdě, tak řeknu že jela asistenčka a mám alibi Citovat
vendelinek Odesláno 31. leden 2012 Odesláno 31. leden 2012 ulejváku:D:D mám rád dochvilnost,pokud možno radši dřív:) [upravil dne 31.1.2012 18:25 od vendelinek] Citovat
gronholmm Odesláno 31. leden 2012 Autor Odesláno 31. leden 2012 Já taky, ale tohle je vyjímka. Platím si ji, tak ji využívám Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.